Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi gyermeketek este miben alszik? fórum

Kicsi gyermeketek este miben alszik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. jan. 21. 08:29

Azt szeretném kérdezni, hogy a 2-3-4éves kicsitek miben alszik és hány fok van a lakásban?


Kislányunk 2éves, 20-21fok van a lakásban, eddig harisnya+body+két vékony pólóban és hálózsákban aludt, jók voltak az éjszakák, idővel alakult ez így ki, mivel felkelt, hideg volt a keze, így aludt jókat, de párom szerint ez már régen volt, s sok ez a ruha, meg kéne már takaróra szokni, hogy bölcsiben sincs takaró.

Na most, nappal nincs is gond, 1,5-2órát kb elalszik egy helyen, takaró alatt, de éjjel elficnálkol már, hol kifordul a takaró alól, vagy van hogy akár elalvás úgy éri hogy a lába a rácson fent, stb - godnolom nem kell írnom a részleteket. S fel is ébred mostanában, s szerintem mert ki-kitakarózik, ma reggel mondta is már "Lina fázik", betakartam és aludt tovább. Az igaz, hogy a kicsi kezdte, hogy takarót kér, nem zsákot, de szerintem vissza kell szoktassuk, elmagyarázni neki, mert így nem alszik senki nyugodtan.

Most kezdtük a bölcsit, s tudom, hogy ettől is nyugtalan párszor, de azért meg tudom különböztetni a szitukat.


Köszönöm a tanácsokat

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook