Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kibeszélnéd a problémáid, társaságra vágysz vagy egyszerűen csak unatkozol? Gyere, beszélgessünk. :) fórum

Kibeszélnéd a problémáid, társaságra vágysz vagy egyszerűen csak unatkozol? Gyere, beszélgessünk. :) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. máj. 4. 14:01
Ilyenek a férfiak. :) Visszajöttem. Mi is összevesztünk tegnap. Hófordulónk is volt és anyák napja is. És egész nap a kocsival szarakodott, meg mással foglalkozott, ráaásul 1-2 órára elmentünk tegnap ismerősökhöz (grillezés, nyársalás volt), és szarul esik, hogy egész végig nekem kellett a gyereket fognom. Ő sose fogja meg, mindig elkullog másfele. Ha meg mégis felfogja, 1-2 perc után visszaadja, azzal a kifogással, hogy nála nem tud egyhelyben maradni a gyerek. Nagyon szeretem babót, ne értsétek félre, de mivel 2000 km-re vagyunk a szülőktől, semmi segítségem sincs, pedig 1 napra most úgy ellenék csak magam. :) Minden egyes mp-ben csak a gyerekkel foglalkozom, már nem érzem, hogy nő vagyok. Ráadásul mellette itt a háztartás. Úg érzem magamat, mint egy robot. :(
202. jucusmucus (válaszként erre: 201. - 2d9e3eac28)
2009. máj. 4. 14:00

igen... csak nem bírom elviselni az igazságtalanságot....

olvastam, hogy veled is baj történt....

201. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 188. - Jucusmucus)
2009. máj. 4. 13:58
saját magad tönkre tenni miattuk szerintem hülyeség..én is ilyen vagyok/voltam meg kell tanulni felülkerekedni rajta
200. jucusmucus (válaszként erre: 199. - 901c5389fe)
2009. máj. 4. 13:33

hát sztem ezt valahol messzebb kellene keresni... a pasik nagy része önző, kevés a kivétel.

Valószínű, vele nem igazán beszéltek vele szépen gyerekkorában, vagy éppen a ló másik oldala, azt tanították neki, hogy mindent megkap, nem kell érte tennie semmit, magyarul: el van kényeztetve...

2009. máj. 4. 13:30
az a baj hogy nálunk szép szoval nem lehet elérni semmit. ha vergödök vagy megfenyegetem hohy itt hagyom a fenébe mert egy önzö dög, akkor talán észhez tér, utána le se birom vakarni magamrol. de miért kell ezt megvárni, miért nem használ a szép szó?
198. jucusmucus (válaszként erre: 197. - 901c5389fe)
2009. máj. 4. 13:28

elhiszem, és megértem...

nem tudom, mi lenne a megoldás. mindenképpen beszélned kellene vele, amikor látod, hogy nyitott a dologra. Ha balhézol vele, az a baj, hogy akkor az ellenkezőjét éred el...

2009. máj. 4. 13:25
de én hiába is mondom hogy rosszul esik le se szarja. és nem is igyexik potolni. tegnap meg is jegyeztem neki hogy magának nem felejtett el sört venni. azért anyák napja egy évben egyszer van. de saját anyját akkor miért tartja fejben? én vagyok a gyermeke anyja...na ez rohadtul bir fájni most...
196. jucusmucus (válaszként erre: 194. - Babapocok22)
2009. máj. 4. 13:22
Szia :))))))))
195. jucusmucus (válaszként erre: 193. - Babapocok22)
2009. máj. 4. 13:22

A férfiaknak egyébként gyenge pontjuk ám ez..... Nem azért, mert hanyagok, hanem mert így működik az agyuk...

de visszatérve medve problémájára, lehet, hogy ott más a gond...

2009. máj. 4. 13:22
Én megyek csajok! Lezuhanyzok, míg a kicsi alszik! :)
193. babapocok22 (válaszként erre: 187. - 901c5389fe)
2009. máj. 4. 13:20

Az én pármomnak is én szoktam szólni,hogy köszöntsön már fel. :) Nagyon szeret, de az ünnepnapokat kénytelen a fejébe tartani. És nemcsak nálam vagy a családunkban, hanem még a saját magáét is képes elfeljteni. Egy ideig óráig haragszok rá, de tudom, hogy nem azért van, mert nem foglalkozik velem, hanem mert feledékeny. :)

Cavintont kéne szednie. :)

192. jucusmucus (válaszként erre: 187. - 901c5389fe)
2009. máj. 4. 13:20

édes a pici fiad különben :))))))))

jó lenne, ha apukája példát is mutatna neki, hogyan kell egy nővel bánni......

191. jucusmucus (válaszként erre: 190. - Babapocok22)
2009. máj. 4. 13:19
igen, tudom, hogy igazad van. de sajnos nagyon lelkis vagyok, meg hülye is, mert akin tudok, mindenkin segítek... és nem azért, hogy bármit kapjak cserébe, csak a minimális tiszteletet várom el viszonzásul.
2009. máj. 4. 13:16

Szia Jucus!:)

Szerintem se törődj velük. Nem érdemlik meg, hogy miattuk felhúzd magad. Nekem egy annó barátnőmmel volt olyan, hogy ellenfordította az összes egykori barátnőmet, mert irigy volt rám. Én sem tudom, hogy mit mondhatott rólam, de eléggé megviselt. És én sem foglalkoztam velük, gondoltam, ha az engem meg sem kérdeznek az állításáról, akkor nem is igazi barátnők. Az ilyeneken kár bosszankodni. Az a fő, hogy a család boldog, kit érdekelnek a szomszédok?:)

189. jucusmucus (válaszként erre: 187. - 901c5389fe)
2009. máj. 4. 13:14

hát ez valóban nagyon kellemetlen....

megértem, ha rosszul esik...

talán mondhatnád neki, hogy neked ez mennyire rosszul esett. Ha megértő, akkor biztosan pótolni fogja a dolgot. Ha meg nem, akkor nem fog változni sajnos. legalábbis sztem...

188. jucusmucus (válaszként erre: 186. - 2d9e3eac28)
2009. máj. 4. 13:13

tudom, hogy igazad van. az eszem is ezt diktálja. de belül érzem, hogy nagyon bánt a dolog... teljesen depis lettem e miatt. azon vagyok legfőként kiakadva, hogy mér kell a szülőnek bárki ellen nevelni a gyereket. pedig én aztán tényleg nem tettem rosszat egyikkel sem...

ok. :)))

2009. máj. 4. 13:10
sziasztok. mit tennétek egy olyan élettárssal aki soha nem közönt fel se sznapkor se névnapkor, nönapot, anyáknapját se köszöntött. másfél éves a kisfiunk. lényegében nem rossz ember, mert imádja a kicsit, de ez a figyelmetlenség nekem szörnyen tud fájni. jahh és saját anyjának vett virágot, a kifiunkkla nem tudott vna lemenni h.meglepjen.
2009. máj. 4. 13:08

szerintem ne foglalkozz velük..ez primitívség és irigység ..igaza van apukádnak!

Ha nem foglalkozol velük, akkor majd abbahagyják..remélhetőleg..

csináld a megszokott dolgaid, aztán majd alakul..ne foglalkozz velük, ne vegyél tudomást róla...Neked nem kell bunkónak lenned, mert az nem old meg semmit..

most mennem kell kb. fél-3/4 óra és leszek..

sietek!

2009. máj. 4. 12:57

A másik szomszédhoz már nem viszek virágot évfordulóra, mert 2 éve, amikor vittem, az asszony fogta magát, és amíg én a virágokat rendezgettem, egyszerűen elment otthonról... akkor nagyon kibuktam, azt mondtam magamban, hogy nem vagyok normális......

tegnap mentem a lányommal az utcán, és a kisfiú, aki a szomszéd kisfia, csak a lányomnak köszönt, nekem nem.... 5 éves.... biztosan anyuka mondta neki, hogy nekem ne köszönjön. máskor is azt mondta nekem a kisfiú, hogy anya engem nem szeret. ez tavaly volt, akkor 4 éves volt a gyerkőc... hát az ilyen szülőket igazándiból sajnálnom kellene, hogy teljesen úgy viselkednek, mint a gyerekek az oviban.

De az igazság az, hogy nagyon rosszul esik, mert én semmi rosszat nem tettem. Apukám szerint irígyek, mert ősszel nagyon szépen megcsináltuk a házat... nah de akkor is. ez a megoldás???

2009. máj. 4. 12:53

a történet szépsége, hogy kiderült, akkor már terhes voltam a 2. gyerkőccel, de akkor még nem tudtam.... Van a másik oldalon is szomszédunk, namost a nővel én nagyon jóban voltam, nekik is van kisgyerekük. ő volt a második, akit felhívtam az UH után, hogy a baba kisfiú lesz. ő is velünk örült.... nagyon jóban voltunk, együtt jártunk vásárolgatni, sokat beszélgettünk. az ő 9 éves kisfiuk meghalt. igaz, hogy én nem ismertem, de minden évben vittem az évforduló napján virágot a kertbe (ott van a kicsi urnája). Ez a bizonyos nő visszament dolgozni, és azzal a nővel dolgozik 1 helyen, akik dajdajoztak akkor éjjel...

Namármost ez a dajdajozós valamit nagyon hazudik rólam, teljesen ellenem fordította a másik szomszédasszonyomat, fogalmam sincs, mit kavar a hátam mögött. és a dolog pikantériája, hogy a lányokat is egymás ellen nevelte. Egy osztályba jártak, és az én lányom sokx sírva jött haza a suliból, hogy A. állandóan bántja, mindenkit ellene hangol. szerencsére elvitték 8 osztályosba a lányukat....

A viszony semmit sem javult, de talán az a jó, hogy legalább a lányom senki nem bántja azóta a suliban....

2009. máj. 4. 12:48
A történet igen hosszúúúú. 6 éve kezdődött, amikor új házba költöztünk. félkészen vettük meg, mi fejeztük be. a szomszédban 1 gyerekkori ismerősöm lakik a párjával, és a lányuk olyan idős, mint az én lányom. A baj akkor kezdődőtt (5 éve) amikor hajnalban még az ablakunk alatt vigadoztak, és én korán reggel indultam vidékre. Szóltam nekik 3x, hogy nem tudunk aludni, maradjanak csendben. nem hagyták abba.... a férjem ment ki negyedszerre, és igen csúnyán leszólta őket, de legalább csendben maradtak. Azóta áll a háború. Szerintük mi vagyunk a köcsögök, hogy nem bírtuk hallgatni a vigadozásukat...
182. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 178. - Babapocok22)
2009. máj. 4. 12:46

de jó neked...én hétvégén is hatkor keltem..és ráadásul egyedül..

:(

181. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 179. - Jucusmucus)
2009. máj. 4. 12:40

elolvastam a naplódat..

ha írsz azt is szívesen..

180. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 178. - Babapocok22)
2009. máj. 4. 12:36
vagyogatok..köszi a kérdést..megyeget..lassan kész a bér..épp a szabadságokba bonyolódtam bele teljesen..
2009. máj. 4. 12:27

Sziasztok !

Eléggé neki vagyok keseredve... a megoldást még nem tudom, ill. az eszemmel tudom, mit kellene tennem.... lenne, aki végigolvassa amit írok?

2009. máj. 4. 12:14

Sziasztok!

Hát igen, án fél 11-kor keltem. Sikerült visszaaludnom a babával. :) De már mosok, aztán teregetek. Reggelizni sem ártana, meg összeszednem magam. Na meg egy kis rendféleség a lakásba. :( Vasárnap mindig csak úgy hagyunk mindent, hétfőn meg áll a báll. :)

Na meg még a parkba is ki kéne menni, mondjuk ez az időtől függ. Na jó, sokszor a kedvtől is. :)

De mióta itthon vagyok a kicsivel baromira lusta vagyok és ki is haszálom, hogy sokat pihenetek. :)

Na már tiszta regényt írtam, úgyhogy most rajtatok a sor.

Hogy megy a meló? Riki jobban vagy már? :)

2009. máj. 4. 08:45
úgy látom mindenki későn kel ma :s
2009. máj. 4. 07:11
Jó reggelt!
175. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 174. - Cloe08)
2009. máj. 4. 07:11
:)
174. Cloe08 (válaszként erre: 173. - 2d9e3eac28)
2009. máj. 3. 19:40

:(( Elhiszem, de így lesz jobb végsősoron. Gondolj bele, mennyi megaláztatást kaptál általuk??!! Megéri, hogy szarul legyél miatta?? Sztem nagyon nem! Erős vagy, és túlleszel rajta! Meg fogod látni!:) Találni fox olyat, aki illik Hozzád,megbecsül, és akinek TE vagy a legfontosabb!!! Fel a fejjel!

Mi itt vagyunk Neked:)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook