Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja hogyan törölhetem magam a Badooról? fórum

Ki tudja hogyan törölhetem magam a Badooról? (tudásbázis kérdés)

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - 35d704644d)
2013. febr. 7. 19:17
de nem tudok belépni,hiába él a profil....nincs jelszóemlékeztetés az ügyfélszolgálat meg tojik az egészre,2x írtam,nem is válaszolnak.....
2013. febr. 7. 19:15
profilban kell én is voltam fent, de ha esetleg csinálsz print screen-el képet a profilodról ( persze takard ki az adataid) akkor utána leírom hol találod
2013. febr. 7. 19:13

Sziasztok,segítsetek már nekem légyszi,ezért igazán nem szeretnék külön topicot nyitni...

nem értem,hogy törlöm magamat erről a hü..e oldalról és nem jön e mail hogy a profilomat törölték,aztán mikor ugyanazzal az e mail címmel kíváncsiságból vissza akarok regizni,persze kiirja,hogy az e mail cím már szerepel a rendszerükben,VAGYIS,a profiltörlés nem sikerült!!!!!

Egy ismerősöm mondta hogy bizonyos ideig él a profil,aztán törlödik,ezt tapasztalatból tudom,h nem igaz,mivel már egy másik maillel régebben be voltam regizve oda és állandóan küldözgették a hülye emailjeiket ebből tudtam hogy él a profilom.Akkor vhogy kinlódva sikerült megszüntetni azt a profilt,de nem emlékszem,hogyan,most mg sehogy se sikerül.

Jah és hozzáteném,mivel él a profil belépni meg nem tudok,jelszóemlékeztetőt is próbáltam kérni,az sem jön,szóval röhej az egész.

mindenképp törölni akarom magam mert tele leszek a leveleikkel,ha tudtok tanácsot adni,hajrá

előre is köszi

2012. máj. 30. 05:42

belépsz

jobb felső sarok beállítások

bal alsó sarok profil törlése..


Ott megkérdezi hogy mit választasz:

profil elrejtése vagy törlés..

meg megkérdezi a törlés okát is.


Próbáld meg,hátha sikerül!:)

2012. máj. 30. 01:41
szeretném magam a badooról törölni hogyan tehetem meg mert nem néz rám a kutya sem tle van idiótákkal...
2012. máj. 30. 01:40
Ki tudja hogyan törölhetem magam a Badooról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook