Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tart velem? (90 napos diéta október 10-től) fórum

Ki tart velem? (90 napos diéta október 10-től) (beszélgetős fórum)


1 2
6. Nyűzli (válaszként erre: 4. - Patapucs)
2013. okt. 7. 17:35

vádlira hmmm hát feszesít, de főleg a fenék és a combok amit gyilkol de a nagyon... :)


Köszi a fórum ajánlását, de egyenlőre úgy érzem, hogy a saját csoport nagyobb erőt adhat-motiválhat. :)

2013. okt. 7. 12:13

Szia Nyűzli!

Én vagyok az az új lány, aki ma csatlakoztam a Destiny-fórumhoz.

Ma kezdtem, 4 nap múlva, pont 10.-én indítom a következő 4 napot = fehérje, (ha nem hús, akkor tojás-túró stb.), majd a keményítős nap = krumpli, bab, borsó (ha nem zöldbab, akkor szárazbab vagy sárgaborsó), ch-s nap = főtt tészta pl, grítes tészta és máris tele a haskó, utolsónak a gyümi-nap.

Nem feltétlen szükséges az adott napra megengedett kaják közül a legdrágábbal kezdeni, ha péntek 10.-én még egy kicsit olcsóbb variációt választol, utána már rá tudsz állni a normál variációdra. Ez esetben tudunk együtt haladni, és csak 4 nappal (egy fordulóval) leszek előtted!


Másrészt én már évekkel ezelőtt áttértem arra, hogy csak egy hétre előre vásárolok, mert rendre kiderült, hogy hiába van a hűtőmben ez+az, ha én valami egészen másra éhezek, és a "havi keret" ott didereg mint valami kötelező gyakorlat a fagyóban. :))))

Osztd be a kaja-pénzt heti keretre, akkor tudod, hogy az adott hétre kb. ennyit költhetsz, és mindig lesz pénzed, hogy azt vásárolj, amire éppen megéheztél.

Persze ez nem kötelező, de gondold meg.

No gondold meg, majd látod!

2013. okt. 6. 22:01

Nyűzli, nem jössz át Destiny féle fórumra?

Én is ott vagyok (bár inkább dumálgatni, tanácsot adni), meg van egy új lány, aki holnaptól kezdi.

Elég elszántnak tűnik, előre megtervezte az első 4 nap menüjét. :-)


A spinning jó vádlira?

2013. okt. 5. 18:35

Szia!

Én is írtam ki egy ilyen fórumot és van aki most csatlakozott hozzánk és hétfőn akarja kezdeni a 90 naposat. Nézz be hozzánk,ha van kedved!

Szép eredmény amit eddig elértél!

2013. okt. 5. 09:58

Azért bízom benne, hogy leszünk egy páran :)

Tudom hogy sok hasonló fórum van, de szerettem volna egy sajátot, hogy ez is egy plusz motiváció legyen :)


A dátum azért október 10, mert fizetésnap :P be tudom szerezni egyben és nagy mennyiségben a diétához szükséges hozzávalókat. Mozgást is tervezek természetesen :) egész télen úgy tervezem tekerek-spinningelek :) NAGYON NAGYON NAGYON bízom benne hogy nem eredménytelenül.. :)

2013. okt. 5. 09:26

Sziasztok!


Társaságot toboroznék kölcsönös segítő szándékkal! :) Mert ugye csapatban könnyebben megy.


Már rengeteg különböző tippet-tanácsot-diétát-edzést próbáltam már hogy az utolsó néhány kilótól megszabaduljak.. sajnos végül egyik sem bizonyult hatásosnak :( eljött az ideje hogy a 90 naposat is kipróbáljam!


Sportolással és némi életmódváltással már sikerült lefogynom körülbelül 23 kilót, de az utolsó 5-7 ami hátra maradt, azzal már évek óta küzdök... :(

Sokan vannak akik támadják ezt a diétát, de ennek ellenére olyat még nem olvastam-hallottam senkitől sem, hogy ne lett volna hatásos és ne fogyott volna tőle.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook