Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szeret játszani a Sims-el? fórum

Ki szeret játszani a Sims-el? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. márc. 20. 15:28

Hello!

Tényleg jó játék, egy időben nagyon rákattantam én is, nem is lehetett elrángatni a gép elől:)) Aztán elmúlt:))

Jelenleg annak örülök,ha a 10 hónapos kislányom mellett egy kicsit internetezhetek meg alhatok, nemhogy más wc-jét suvickoljam. Arról nem is beszélve, hogy elégszer cserélek pelenkát az életben...

A zöld és piros csíkok a fejem felett nekem is megvoltak.:DDD Az már a vég kezdete!:))

30. Dorexa
2008. febr. 27. 15:34

Én a singles be azt nem szeretem h olyan semilyen :D

Az nekem nm nagyon jön e..

és ahoz nincsnek kódok :(

29. Donyta (válaszként erre: 28. - Df1077de8f)
2008. febr. 21. 07:17
Ha megunok várni és nem akarok sokáig vacakolni vele, akkor én is használom a kódokat előrejutásokhoz. Viszont amikor már sokat gyüjtök össze és nincs mire költeni, már megbánom, de vissza nem csinálhatom. Vannak még sok más kódok is, nem csak a pénzhez! Újjá lehet varázsolni a bútorokat csere nélkül, és ha gond van a Simsekkel akkor ott is lehet zöldet csinálni, hogy minden tökéletes legyen. Vagy be lehet állítani az öregedés ellen, meg ilyenek.
2008. febr. 16. 08:54

Én is szeretek játszani vele.Pláne mióta tudok magamnak(csalással)sok-sok pénzt csinálni.

Imádom berendezni a házakat.Végül is jó az egész játék.

Most nemrég rakott a gépre a párom egy hasonló játékot,mint a Sims.Annak Singles a címe.Az se rossz.

27. Donyta
2008. febr. 16. 08:27
Na én most két hete megint rendesen belepistultam ebbe a játékba. Ha tehetném és bírnám éjjel-nappal idegekkel és fáradhatatlanúl, hát biztosan ezen gubbasztanék folyamatosan... Már beteges.. De ha elegem lesz mert besokallok, akkor végre egy jó ideig nem nézek feléje sem. Mikor lesz az? Jó a kérdés, ki tudja????? Van most négy családom, (nagy csaldok) és elég keményen gyűjtöm a skil pontokat.... Az egyiknél már 300 pénz felett járok, el sem tudom költeni, pedig mindent megvettem már amit lehet...
26. Dorexa
2008. febr. 1. 18:46
MEgvan a Sims 2 jájjjj de jóó
25. Szil07
2008. jan. 31. 18:47

Sziasztok!

Szerintem is jó a játék!Majdnem az összes kiegészítő megvan!Ja és tényleg nem csak gyerekeknek!

24. Donyta
2008. jan. 23. 01:20
Nem vagy egyedül, ne aggódj! Aki egyszer a bűvkörébe kerül annak vége! Néha nekem is ugyanígy van végem mert leájulok a székről, de még valamit el kell velük végeztetnem...
23. 7004ca251b (válaszként erre: 22. - Zsüdit)
2008. jan. 22. 23:18
na ennek azért örülök,hoyg akkor nem egyedül voltam megkattanva:P
22. Zsüdit (válaszként erre: 20. - 7004ca251b)
2008. jan. 22. 23:17
Igen, nálam is megjelentek a zöldből pirossá váló csíkok, mikor valami hétköznapi tevékenységet végeztem :) De még ennél is súlyosabb volt, mikor Istent elképzeltem, mint simsező gyereket...
2008. jan. 22. 23:15
Egyetértek azzal, hogy nagyon jó játék, és még tanulni is lehet belőle, viszont a függőségi tényező sem elhanyagolható...én akkor töröltem a számítógépről az egészet, mikor észrevettem, hogy gyengéd érzelmeket kezdek táplálni a "családom" iránt, és zavar, ha az igazi családom felhív, miközben játszom. Csak azt bánom, hogy így le kellett mondanom a lakberendezős részről, mert az minden szempontból fejlesztő része a játéknak!
2008. jan. 22. 23:11
imádom!de egy időben súlyos függő voltam :Dszerintem aki bele szeret az abba se birja hagyni.egy időben amint szabad napom volt,az egészet végig szimszeztem,tiszta zombi lettem:)volt mikor már pisilnek kellett vagy éhes voltam,és láttam magam előtt,hogy vajon az én kis zöld csíkocskám meddig tart,tudjátok mint a szereplőknek a szükségeleteit ami jelzi:)szóval csak óvatosan!:)))
19. mtt80
2008. jan. 22. 23:06

Én is szoktam játszani a Sims 2-vel és nagyon szeretem. Csak az a baj, hogy kevés időm jut rá. Ehhez a játékhoz meg csak akkor érdemes leülni, ha van rá min. fél órád, de inkább több. Szerintem.

Egyébként osztom Donyta véleményét, miszerint jó kikapcsolódás gyereknek, felnőttnek egyaránt, és ebből rosszat tényleg nem lehet tanulni.

18. Donyta
2007. dec. 23. 13:07
Szerintem ne hagyjátok ki, mert ez a legjobb játék gyereknek, felnőttnek egyaránt! Ha sokat gyakoroltok, nem kellenek a kódok, hamar jön a pénz, csak a skylpontokat kell szorgalmasan gyűjteni meg a barátokat. Minden előrelépés anyagi lehetőség is...
2007. dec. 21. 18:20
Szeretném egyszer ki próbálni. Sokat hallottam róla.
16. Dorexa
2007. dec. 21. 18:02
hát igazából én csak kódokkal tudok jól megélni.de hát nem tom ...:D:D
15. zsu784
2007. dec. 17. 11:02
Nagyon szeretem ezt a játékot. Néha jól esik a lelkemnek, ha már igaziból nem vásárolhatok annyit mint szeretnék, itt kiélhetem magam. jó kikapcsolódás. Itt mindenki az álmait valósíthatja meg!!!
14. Dorexa
2007. dec. 11. 21:06
:)
2007. dec. 10. 07:40
akkor tovább nem is gondolkodom
12. Dorexa
2007. dec. 8. 21:58
hát érdemes megvenni.és jáccani vele.én is 10 éves vagyok és éjjel nappal ezzel jáccok.úgy hogy.jó időtöltés.
2007. dec. 8. 20:49
tényleg nagyon klassz játék, gyereknek, felnőttnek egyaránt.
10. Donyta (válaszként erre: 7. - 54ec386d0c)
2007. dec. 8. 19:17
Szerintem is nyugodtan vedd meg nekik,mert jó időtöltés és le is foglalja őket nagyon. Rosszat nem tanúlhatnak belőle, inkább egy kis tudatos gondoskodást, mint pl. tamagocsi, vagy netes állatkák. Jobb mint az öldöklős játékok amik most divatosak a neten..
9. d3edebbda4 (válaszként erre: 7. - 54ec386d0c)
2007. dec. 8. 14:10
Persze, hogy való. Az én gyerekeim is nagyon szeretik!
2007. dec. 7. 22:02
Én is jétszanék vele ha végre meglenne:)
2007. dec. 7. 21:52
A 10 éves fiam szeretett vele játszani, amig le nem cseréltük a gépet. Szerintetek való neki? Karácsonyra azt kért.
2007. dec. 7. 20:55

Hát..hmm...én is nagyon szeretem ... Rózsa én is az elsővel jáccok de a barátnőmnél szoktam a 2-vel is..nagyon szeretem.megcsinálom a családom.akkor külön másokat.boszorkányok

at.elmegyek nyaralni.szóval mindenkinek ajánlom.nagyon jó játék . mind a 8 kiegészítővel még jobb.további kommneteket is várok

2007. nov. 28. 14:55
Régebben én is játszottam vele, nekem nagyon tetszett, cak most nincs túl sok időm rá! Talán majd az ünnepek alatt!
2007. nov. 28. 14:50
Jajj nagyon jó!!Egész nap elvagyok vele!!!
2007. nov. 27. 17:09
SAJNOS CSAK AZ ELSŐ VERZIÓT BIRJA A GÉPEM DE AZ IS JÓ,MINDEN KIEGÉSZITŐVEL!!!
2007. nov. 25. 06:22

Szia!

Én nagyon szeretem, két éve játszom vele. Megvan az eredeti lemez, és ahozzátartozó bővítmények.

Miért sztem? Mert nagyon eredetien van megcsinálva a játék, és én irányíthatom őket elgondolásom szerint. Törekszem arra, hogy minél több skil-pontot tudjak gyűjteni és mellette mindent megcsinálni amire szükségük lehet. Eleinte elég nehéz volt több embert irányítani, főleg ha baba is volt, de ma már két három család együttléte sem okoz problémát. Ha belekezdek nagyon le tud foglalni, észre sem veszem ahogy múlik az idő, mert nagyon oda kell figyelni. Viszont volt, hogy direkt hagytam maguktól menni a dolgokat, kíváncsiságból, hogy mi lesz. Volt egy két meglepetésem benne. Pl. nagyon tetszett amikor mind a két szülő külön-külön bemet a gyerekhez és betakatgatta őket és megpuszilta őket. Meg amikor maguktól oldják meg a gondjaikat. Viszont ikreket gondozni és még a családot is, elég kemény dió. Erről is van egy sztorim. Vendégek jöttek, (munkatársak) és pont egy rendőr elcsorta az egyik gyereket. Nem tudtam mit csináljak, mert egy pillanat alatt eltünt. Visszahívtam, de a gyekenek nyoma sem volt. Egyébként, általában ha valamit elcsornak a környéken, egy kis búnyóval vissza is szereznek mindent. Néha sima SIMS-el is játszom, de az nem akkora élmény.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook