Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlana, neki melyik vált be? fórum

Ki milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlana, neki melyik vált be? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Laurka85)
2012. jan. 27. 16:08

Nekünk Espiro atlantic van.

- Nagy pumpálható kerekű

- Könnyű irányítani

- mózes, sport, hordozó részekből áll

(Mindegyikre van lábzsák, és külön-külön szerelhetőek fel. Könnyű leszedni, felrakni az egyes részeket. - Mielőtt még valaki belekötne, van olyan babakocsi, ahol a sportrészre kerül a hordozó. :D)

2012. jan. 27. 16:00
Ja és még annyit,hogy amit írtál, hordozó, mózeskosár, mindent adnak hozzá.
2012. jan. 27. 15:59
Stokke a legjobb.
2012. jan. 27. 15:59

Valószínű sokan azt fogják ajánlani amit éppen használnak, mert nincs összehasonlítási alapja mindenkinek.

Azt vedd figyelembe a vásárlásnál, hol éltek, ha emeletre kell cipelni ne legyen nehéz.

-Legyen magas, ne a kipufogógázt szívja a baba közvetlenül.

-Legyen széles, hogy kényelmesen elférjen benne.

-Legyen elég hosszú, hogy 5-6 hónaposan ne lógjon le a lábacskája.

-A babahordozót ha gépkocsiban használjátok, praktikus, ha van talpa, hogy ne keljen a babát felzavarni a ki és bekötözéssel.

-Legyen jó a rugózása, díszburkolaton,rossz úton ne rázza össze a babát.

-A huzata legyen kellően impregnált és vastag is, egynéhány babakocsinak a huzatán csak úgy süvölt át a szél.

- Nem árt ha a tolókar magassága állítható a magasságotokhoz.

--Milyen könnyű összecsukni az sem mindegy, ha kocsiba teszitek.

A babakocsiüzletekben szívesen segítenek és a legjobb ha párat kipróbáltok ott, mennyire kényelmes számotokra.

7. 3fcc53e39c (válaszként erre: 2. - Laurka85)
2012. jan. 27. 15:58

Ezek alapján csak a pumpálható kerék nem stimmel, de én nem is vennék olyat.

Mózessel, hordozóval, és most a sport részt hasnzáljuk, mindegyikkel elégedett voltam.

2012. jan. 27. 15:57

Szia!

RECARO!

Maximálisan meg voltunk vele elégedve,a kezdetektől fogva végig.Minőségi termék.nézd meg az oldalukat,amennyiben érdekelnek a részletek.Nem olcsó,de mi az olcsóval nem keveset bajlódtunk...azonnal el is adtuk.Amit fontosnak tartok, hogy egyet vettünk igaz drágábban,de nem vettünk utána egyszer sem màsikat,mert vagy baja lett volna, vagy mert kinőtte, ez a kocsi sportkocsivá is alakítható, nem kell utána mêg olyat is venni. minden egyben van. Termêszetesen biztosan van más hasonló is, de mi ezt használtuk,erről tudtam neked nyilatkozni.

Üdv

2012. jan. 27. 15:55
Cam Cortina X3
2012. jan. 27. 15:51

Bugaboo Frog és a Maxi cosi mura szettjeim jók voltak mózessel, sportrésszel már nem annyira


A peg perego hordik túl meredekek, de maguk a babakocsik jók voltak


Szerettem a bebe confort loola+ creatis összeállitást is :)


Most egy peg perego pliko switchem van, hááát... csere lesz újra.


ne vegyél lengyel és utánzat babakocsikat, mert csak kin lesz a séta a babával.


most ha újra kezdeném stokke-t vennék :D

2012. jan. 27. 15:51

Espiro Vector 4 Air.


Nekem és és sok ismerősömnek is ilyen van, imádjuk. A legjobb választásunk volt.

2012. jan. 27. 15:51

Sziasztok! Lehet hogy túlbonyolítom a dolgot, de eddig még csak azt hallottam, hogy "én többet ilyet nem vennék". De biztos van olyan is, aki elégedett a babakocsijával... Nekem fontos lenne, hogy legyen hozzá hordozó és mózeskosár is. Nagy pumpálható kerekűt és könnyen irányíthatót szeretnék, illetve könnyű vázút.

Ki milyen márkát és azon belül milyen fajtát vett? Milyenek voltak vele a tapasztalatok?

2012. jan. 27. 15:45
Ki milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlana, neki melyik vált be?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook