Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mikor és hogyan mondta vagy mondja el a családnak a nagy hírt? fórum

Ki mikor és hogyan mondta vagy mondja el a családnak a nagy hírt? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 7. 17:39

Szia tényleg van már ilyen fórum!

Gólyahír,avagy frappáns ötletek a közlésre...Oda már leírtam részletesen hogy mi hogyan csináltuk!

Mái napig is ez volt a legjobb ötletem!!!

(igaz a pici nem maradt meg)

De nektek sok sikert és remélem tudtam segíteni!

Ui: még a héten írtam részletezve

2010. aug. 7. 16:38
Én az egyik fiúnál mondtam Férjemnek, hogy megvan a szülinapi ajándéka.....mivel arra a napra írtak ki...
14. viktóriaanyu (válaszként erre: 12. - E799f80651)
2009. júl. 8. 18:19
Néztem az adatlapod,azért te nem követted el azt a "hibát".
13. Noj84
2009. júl. 8. 17:06

meglátogattuk a szüleimet. leültünk az asztalhoz.

apám rám nézett, majd ezt mondta: Noémi, te terhes vagy.


4 hetes terhes voltam ekkor. 5 perce voltam náluk, és abból jött rá, hogy nem gyújtottam rá. :-) Pedig nem tudta, hogy tervezzük, meg semmi ilyesmi. :-)

2009. júl. 8. 16:01
anyu 15 évesen szült és nem szeretné ha hasonlóan járnék
11. viktóriaanyu (válaszként erre: 9. - E799f80651)
2009. júl. 8. 15:47
Kicsit fura amit írtál.Nem tudom elképzelni hogy nem örülnének neki főleg ha már a kezükben tartják.Emiatt ne görcsölj,magatoknak szülöd nem a nagyszülőknek!
10. gozsu
2009. júl. 8. 15:15

Sziasztok!

Hát én a páromat nem tudtam meglepni a hírrel, mert jobban figyelte a periódusom mint én.

Viszont egy spontán vetélés után estem teherbe, a vetéléskor túl korán elmondtuk a családnak a jó híreket, így utána már tovább titokban maradt. Pont karácsonyra bizonyosodott meg, hogy ez a baba megmarad, így karácsonyi ajándék volt nálunk a családnak a hír. De ezzel így nyáron nem sokat tudtam segíteni, sajnálom.

2009. júl. 8. 14:59

sziasztok

ez nekünk is gond lesz, mert az én szüleim nagyon tiltakoznak, közbe mi már 14 hónapja próbálkozunk. ezt ők nem tudják csak úgy kijelentették, hogy nem akarnak nagyszülők lenni. pont akkor mikor bejelentettük, hogy esküvőnk lesz. attól félek, hogy emiatt a nyomás miatt nem sikerül

8. viktóriaanyu (válaszként erre: 6. - Jucus2)
2009. júl. 7. 20:08

Lehet,nem néztem utána.

Hamarosan mi is bejelentjük és kiváncsi voltam mások hogy csinálták.

2009. júl. 7. 19:46
:)) Ahogy magamat ismerem, felhívnám Anyumat, és megkérdezném: Helló, mit csinálsz az elkövetkezendő 2-3 évben? Szükségem lesz egy segítő nagymamára!:D
2009. júl. 7. 18:21

azt hiszem hogy már van ilyen topic....

csak utána kell nézni..

2009. júl. 7. 17:21

Szia, hát mi akkor pont kint voltunk pár hónapot külföldön, mikor terhes lettem és kiderült, így telefonban tudták meg a szüleim és a párom szülei is a hírt.

De pl lehet h ultrahang felvételt teszel borítékba, és átadod nekik, mint kis meglepetést... asszem egyik Kismama magazinban volt csomó jó tipp, kár h már nem emlékszem rájuk :(

2009. júl. 7. 17:17

Hát nálunk anyós magától jött rá.

Anyuval meg elmentünk vásárolni az Auchanba és elmentünk a babacuccok mellett.

Anyu megszólalt h de jó h Vandának (nagyobbik lányom)már nem kellenek ilyenek.

Mi meg mondtuk h hát nem sokára lehet h lesz vki akinek megint kelleni fog:)

Szóval tök spontán volt:)

2009. júl. 7. 17:12

Én hajnal 4-kor csináltam meg a tesztet,párom éjszakás volt én a szüleimnél aludtam.Elsőnek a férjem hívtam telefonon,aztán bementem lefeküdni de olyan izgatott voltam(3éve próbálkoztunk)oda feküdtem anyum mellé és ébreszgetni kezdtem elé tartottam a két csíkos tesztem.Felébredt kérdezte mi ez,mondom neki két csík,hát nagy volt az öröm.

Ezután egydarabig nem tudtunk elaludni az izgalomtól.

2009. júl. 7. 17:05
Nálunk először anyósoméknak mondtuk el másnap. Csodálkoztak. Anyuméknak csak a 10. héten mondtuk el. Ők csak annyit mondtak hogy már várták.
2009. júl. 7. 16:56
Várom a tippeket,ötleteket a nagy hír elmondásához.Kinek milyen élménye van ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook