Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki miért nem szereti a menyét, vejét? fórum

Ki miért nem szereti a menyét, vejét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. ef1191cb08 (válaszként erre: 31. - Boszorkánylepke)
2010. febr. 1. 17:30

Kedves rozgó!


Ezt a hsz-t nagyon sokszor olvasd el,hátha jól jársz ha megfogadod,és nem utál majd akkor a menyed!!!!!

35. ef1191cb08 (válaszként erre: 18. - Rozgó)
2010. febr. 1. 17:29

Ja,hogy te csak szapulni szeretnéd a menyedet???

Értem,de még csak nem is reagálhat.

Ez aztán a tisztesség,az én anyósom is ilyen.

De van egy rossz hírem,ha valaki kiír egy fórumot,akkor el kell fogadja az övétől különböző véleményeket is,amik esetleg neki nem tetszenek.

És szerintem igenis meg kell hallgatni mindkét felet ha ilyenről van szó.

De olvasd csak el nagy általánosságban mi nem tetszik a menyeknek az anyósukban!!!Nagyjából amiket én is leírtam.De hát kit érdekel anyósnak mi nem tetszik?nem muszáj vele semmilyen kapcsolatban lenni.....

34. Rozgó (válaszként erre: 33. - Rozgó)
2010. febr. 1. 17:26
lihető = lihegő (bocs)
33. Rozgó (válaszként erre: 31. - Boszorkánylepke)
2010. febr. 1. 17:25

Ugye, azért azt nem gondoltad, hogy azért indítottam a fórumot, hogy itt most dühtől lihető, elvakult anyósok mocskolódjanak a menyükről, vejükről?

Pusztán elegem lett a nemtudomhányadik anyósos fórumból. Ahol aztán olyanokat írnak le, hogy nem akarom elhinni, hogy gyermeket nevelő, szerető feleségek tudnak úgy nyilatkozni a párjuk édesanyjáról.

32. Rozgó (válaszként erre: 23. - 9c8432d068)
2010. febr. 1. 17:23

Bizony. És ahogy az anyósoknak nem esik jól, ha csak mocskolódva beszélnek róluk, úgy a másik félnek sem esne jól, ha őket mocskolnák itt az anyósok. Azt azért remélem, a tapasztaltabb fél bölcsességével el tudunk beszélgetni, ha hagynak bennünket. BESZÉLGETNI persze jöhet az érintett oldal is.

Én pl. tisztelem a menyemet, mert a kisunokáim anyukája és a fiam szerelme. Ő valószínűleg tiszteli bennem, hogy a szerelme édesanyja és a gyermekei mamája vagyok, ezért aztán köztünk nincs semmi probléma.

2010. febr. 1. 17:22

Kedves Fórumindító!


Csalódást kell okoznom Neked, mert én nagyon szeretem Őket!

Nekem négy gyerekem van, igaz, hogy csak kettő a sajátom, a másik kettő a menyem és a vőm. A vővet és a menyemet is saját gyerekemként szeretem, azért, mert szeretik és becsülik a saját gyerekeimet. Imádom mind a négyüket, és tudom, hogy Ők is szeretnek engem. Különben nem jönnének olyan gyakran haza és szerencsére felszabadultan, és otthon érzik magukat nálam. Nekem a legfontosabb, hogy Ők boldogok legyenek. Igaz, hogy az életükbe soha nem szóltam bele, nem próbáltam őket irányítani, hagytam, hogy a saját életüket éljék. Azonban, ha szükség van rám, akkor mindig számíthatnak rám és én is rájuk.

Remélem egyszer Te is anyós leszel és hasonlóan fogsz vélekedni a menyedről, vagy a vejedről. Kívánom, hogy így legyen.

Üdvözlettel: Magdi

Talán ennyi a recept: hagyni kell a fiatalokat, hogy éljék a saját életüket, nem szabad beleszólni az életükbe.

30. 9c8432d068 (válaszként erre: 27. - Malacka73)
2010. febr. 1. 17:22
:))))))))))
29. 9c8432d068 (válaszként erre: 26. - Malacka73)
2010. febr. 1. 17:16
Így igaz!!!
28. OlíviaAnna (válaszként erre: 18. - Rozgó)
2010. febr. 1. 17:09
Nyilván több meny/vej internetezik, mint anyós.
2010. febr. 1. 17:09
Ettől függetlenül, ha már idekeveredtem, az én Anyukám nagyon jó anyósa a férjemnek! Ez az ő véleménye is! :)
26. Malacka73 (válaszként erre: 25. - Malacka73)
2010. febr. 1. 17:08
Bocsi, ez provát üzi lett volna és az Édesanyának szólt! Ő értette így is, gondolom! :)))
25. Malacka73 (válaszként erre: 23. - 9c8432d068)
2010. febr. 1. 17:07

Kedves Bévi48!


Tudok olyat, ahol az anyósban van a hiba! :)))))))))))))))))))))

2010. febr. 1. 17:05
Csatlakozom "baromijokedv"-hez:Szeretem a vőm,mert szereti a lányomat!És úgy érzem ő is szeret engem.
23. 9c8432d068 (válaszként erre: 18. - Rozgó)
2010. febr. 1. 17:05

Az biztos,hogy nem kellene még itt is az anyósokat szapulni.

Nem biztos,hogy mindig az anyósban van a hiba....


Meg hát ez a fórum most az anyósoké,az ő véleményükre kiváncsi Rozgó.

22. Rozália (válaszként erre: 21. - Rozália)
2010. febr. 1. 17:01
Jah, most már 34 évesek. Úgyhogy rég volt.
21. Rozália (válaszként erre: 17. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 17:00
Igen, nekem is van egy ilyen régi jó barátságom. Még 18 éves korukban lakott nálunk a fiam barátnője másfél évig, de azóta is nagyon jó barátságban vagyunk. Végül is ők döntöttek úgy, hogy nem folytatják tovább. Ha ritkán találkozunk, mindig jól elbeszélgetünk, eldicsekszek az unokákkal, ő a kisgyerekével, örülök neki.
20. fbb53e1d99 (válaszként erre: 18. - Rozgó)
2010. febr. 1. 16:59
-:)
19. fbb53e1d99 (válaszként erre: 11. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 16:59

"Soha nem beszélgettem még el vele értelmesen, de a legnagyobb baj az, hogy még a fia sem."


Talán ez a legnagyobb baj-:(

18. Rozgó
2010. febr. 1. 16:56
Amit nem értek az az, miért csődültek ide rögtön a menyek? Ha az anyósos fórumokban "megjelenik" egy anyós, rögtön leugatják. Ide őket vártam legkevésbé...
17. fbb53e1d99 (válaszként erre: 12. - Rozália)
2010. febr. 1. 16:55

A fiam 28 éves. Volt egy kapcsolta 2 évig. Nagyon szeretettem a lányt, hiszen szerette a fiamat.


Aztán arra az elhatározásra jutottak, hogy szakítanak. Gyerektémában nem értettek egyet. Barátságban elváltak útjaik, de a lánnyal a mai napig tartom a kapcsolatot..sőt..a fiam is , baráti szinten. MIndig arra tanítottuk őket, hogy haraggal semmit sem lehet elérni, úgy látszik, bevált a nevelési módszerünk, aminek örülök:)

16. vajola
2010. febr. 1. 16:55
Van aki nem szereti.
15. fbb53e1d99 (válaszként erre: 10. - 3b816157ed)
2010. febr. 1. 16:52
hozzáállás kérdése-:) De ki ne szeretné azt az embert, aki a saját gyerekét szereti?:) Ez már eleve szeretetreméltó:)
14. vajola (válaszként erre: 8. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 16:51
Ez gyonyoru hozza szolas volt!Igy kellene mindenkinek gondolkodni,sok hazassag meg lenne mentve!
2010. febr. 1. 16:50
hát igen, először meg kéne ismerni a másikat nem csak a külső alapján ítélni
12. Rozália (válaszként erre: 8. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 16:50
Tökéletesen igazad van, egyetértek veled. Nekem két menyem van, mindkettőjüket szeretem, és úgy érzem, ők is szeretnek engem.
2010. febr. 1. 16:49

Jajj,de kár,hogy anyósom nem hoxázik:-)))))


Amúgy az én véleményem,élni és élni hagyni,nem bele avatkozni semmilyen módon a másik életébe,még akkor sem ha a felnőtt gyerekünkről van szó.Ha már házas,akkor elég nagyfiú/lány az élethez.

Tanácsot akkor osztogatni,ha igény van rá kérik,és nem osztani ész nélkül az észt,mert az nagyon idegesítő.Elfogadni,hogy talán mások máshogy szeretnének élni mint mi,és nem tolakodni erőszakoskodni a saját akaratunkkal.

Velem nagyjából így jóban lehetne az anyósom:-)))

Ja,és a gyerekek körüli dolgokba egyáltalán ne avatkozzon bele!!!!!Csakis ha kérjük!!

És amit a legjobban utálok benne,aljas végtelenül,még sosem mondta meg,hogy mi a baja,csak hisztizik ész nélkül némán.

Soha nem beszélgettem még el vele értelmesen,de a legnagyobb baj az,hogy még a fia sem.

Hát nálunk ezen problémák miatt van bibi.

Pedig én jóban lennék velük,de így lehetetlen.

10. 3b816157ed (válaszként erre: 8. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 16:47

tudjátok mit

így ebbe a formába nem is gondoltam még bele

és olyan jó ezt hallani

2010. febr. 1. 16:46
Szerintem azert mert:Amikor a csaladba belep egy idegen ,az mindent maskent csinal.Mivel hogy en menyecske vagyok ,az en anyosom engem soha nem szeretett.Mindeg abban mesterkedett hogyan tud bosszantani.Mind ez csak azert mert szegenyebb voltam mint ok.Gazdagabbat szeretett volna a fianak.De ezma mar kialakult 15 ev hazzassag utan.Ra jottem hogyan kell kezelni.
2010. febr. 1. 16:44

Kétszer is elolvastam a fórumcímet-:)

Először azt gondoltam, ki miért szereti? De aztán rájöttem, hogy a kérdés, ki miért NEM SZERETI...:)


Hát erre ne tudok választ adni. Én nagyon szeretem a vejemet:) S azért szeretem, mert szereti a lányomat:) Ez elég indok nem?:)

2010. febr. 1. 16:42

Jó a kérdés,de én egészen addig szeretem a menyemet és a vejemet,ameddig nem kapok tőlük bántást,és nem okoznak bánatot a lányomnak vagy a fiamnak.


Csak rajtuk múlik,meddig élvezhetik a szeretetemet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook