Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki melyik bölcsődét ajánlja Székesfehérváron? fórum

Ki melyik bölcsődét ajánlja Székesfehérváron? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 1. 17:37

Így van, ott van. Az Ybl lakótelepen levő meg a Szeder utcai nekem rettentően kiesik. Nekem van egy nagy fiam is, őt is le kell adnom oviba és ha minden összejön akkor a kicsit és hát 8ra még dolgozni is be kell érnem. Így nálunk ezen okok miatt esett ki a másik kettő.


A családi napközi nagyon jó. Anno kisfiamat nem vették fel bölcsibe, így ő járt oda. És csak jókat mondhatok róla. De anyagilag meg kell gondolni, hogy belefér-e, hisz ha a gyerek beteg, nem sokat kapsz.:-( Ezt is kalkulálni kell. Sajnos viszont a munkahely nagy úr és nagyon sokan vagyunk úgy, hogy a gyerek 2 éves korával vissza kell menni.


2 és fél éves kortól van mini csoport az ovikban általában, ha szobatiszta a gyerek. Nekem ez mindkét gyerekkel kilőve, mert a fiam anno nyáron volt 2 és fél éves, csajszim, meg májusban lesz így csak ősszel megy majd, de akkor meg már amúgy is menne. Szóval 1 év amit nem tudom, hogy oldunk meg.


Nekem az egyik bölcsiben megmutatták mennyi gyerek van várólistán. Egy hatalmas nagy paksaméta. Hát, elszomorít.:-( 50 főt vehetnek fel és 100 fölött van mindig a jelentkezők száma.

2013. okt. 1. 08:25

Szia!

Az én kisfiam most fél éves,és én is most intézem a bölcsit.Beíratom mindegyikbe,mert az a biztos.Ha csak egybe íratod,nem biztos,hogy felveszik.Már most is van sok jelentkező 2015-re.Ha jól gondolom,akkor májusban szültél.A bölcsibe szeptemberben van beszoktatás,tehát mi nem vagyunk szerencsés helyzetben,mert vagy 2éves kora előtt másfél évesen vagy 2és fél évesen tudod beadni.Ha viszont 2014 szeptemberétől adnád be a kislányod,akkor is minől előbb add be a jelentkezési lapot,mert már tervezik azt az évet.

A napraforgó a Kisteleki utcában van,a Tulipános az Ősz utcai Otp mellett a belváros irányában.

2013. szept. 30. 17:54
A Napraforgó és a Tulipános hol van? Mert én csak számozott bölcsiket találtam a neten.
2013. szept. 30. 15:51
Szia, bár nem vagyok székesfehérvári, de a helyedben a családi napköziket is megnézném! Általában kisebb a csoport létszám, jobban odafigyelnek a gyerekekre!
2013. szept. 30. 15:34

Szia!


Nekem majd most lesz 1 éves a csajom és jövő szeptemberrel kellene visszamennem dolgozni. Beadtam a jelentkezését a Napraforgó és a Tulipánosba. Mind a két helyen anno nagyon kedvesek, aranyosak voltak. De hatalmas a várólista és tök lutri, hogy felveszik.e.:-( Ismerősöm kisfia a Tulipánosba járt, ő csak jókat mondott róla. Nyáron a Napraforgó volt az ügyletes. Arra azt mondta, hogy nagyon szép, modern. Látszik, hogy nem rég újították fel. A másik két bölcsi nekem rettentően kiesik, és nem is tudok róluk semmit.

2013. szept. 30. 15:29

Sziasztok!

A véleményeitekre, tapasztalataitokra lenne szükségem.. A Kislányom igaz még csak 5 hónapos lesz, de szeretném mielőbb be adni a jelentkezést a bölcsibe, hogy mikor betölti a 2. évét vissza mehessek dolgozni. Pesze nem titok, szívesen vagyok vele, hisz imádom, de a pénz miatt muszáj..

Érdekelne, hogy melyiket ajánljátok, milyenek a dajkák, ott dolgozók? És jelenleg kb. mennyire jön ki egy havi ellátása a babának? Persze tudom, hogy egy a másfél év alatt változni fog, de szeretném felmérni a terepet.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Szép napot Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook