Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki keressen kit szakítás után? fórum

Ki keressen kit szakítás után? (beszélgetős fórum)


1 2
10. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 19:36
szerintem úgyis tudni akarnád, hogy mit akar megbeszélni, hogy van-e még tovább. hívd fel, kérdezz rá a mikorra, gondolom neked se mindegy, hogyan szervezed a napodat. nem lesz annak jelentősége, hogy ki keres kit, akkor sem, ha békültök, akkor sem, ha nem :)
2015. márc. 1. 19:33
Akinek mondanivalója van. Amúgy ha valóban szakítás, akkor leginkább senkinek, különösen nem pár hét után. Hacsak nem békülni akar az aki szakított.
2015. márc. 1. 19:29

Szakításnál senkinek sem kell hívni senkit.

Békülésnél kell!

Szakításkor kell megbeszélni, hogy ki hívjon kit! :D

2015. márc. 1. 19:26

Ő akar beszélni veled,keressen ő.Én nem hívnám,csak ha valami sürgős közös dolgunkat kellene megoldani.

Vagy békülni akarsz?Akkor hívd...

2015. márc. 1. 19:24
senki senkit,ennyi
5. hottie (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 19:21
Én felhívnám, szeretem a tiszta helyzeteket, szeretem előre tudni, hogyan szervezzem a napjaimat. Szerintem nincs abban semmi, ha felhívod.
4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 19:18
hagyd a fenébe
3. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. márc. 1. 19:18
Mert miféle tragédia fog történni ha te hívod őt?
2015. márc. 1. 19:17
"Gyere ide, mert beszélni szeretnék veled", ez nem hangzik túl elegánsan, vagyis egyértelmű, hogy neki kell jelentkeznie. Ügyesen sikerült elérnie, hogy kattogj rajta.
2015. márc. 1. 19:14
Sziasztok!tanácsot kérnék mert totál nem tudom mit csináljak!Lassan 2 hete szakítottunk a párommal,majdnem egy hétig semmi kontakt,majd 6 nap után felhívott, hogy erre jár találkozzunk nem voltam itthon,de nem mondta mit akart...Sok tépelődés után 3 napra rá felhívtam,hogy mit akart,azt mondta megbeszélni,mondtam rendben megyek arra a héten úgyis..(más városban lakunk) erre,hogy menjünk be hozzá(van egy fiam nem tőle) mondtam nem gyerekre tartozik,erre,hogy akkor j.héten h.v.kedd konkrét nem volt..úgy beszélgettünk mint régen..Szóval ma vasárnap van és még nem tudom mikor??nem akarnám felhívni hogy akkor mikor mert nem akarom hogy azt higgye nekem fontosabb..eddig is megálltam hogy ne keressem,de most nem tudom..arra is gondoltam van már más,vagy hogy már nem is akar beszélni..ti mit tennétek?másfél hete szakítottunk 2 év után!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook