Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki ismeri Dr. Szabó István nőgyógyászt a II. női Klinikán? fórum

Ki ismeri Dr. Szabó István nőgyógyászt a II. női Klinikán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. szept. 20. 13:19
Szsbó Doktorról van valakinek új infója?
56. Vámpír (válaszként erre: 55. - A8972e6228)
2011. aug. 23. 14:25
Azért kíváncsi lennék, mennyit dugsz a zsebébe. Sőt, hányszor kellett magánrendelőbe menned és mennyit hagytál nála. Lehet ezért ilyen kedves.
55. a8972e6228 (válaszként erre: 54. - Vámpír)
2011. aug. 18. 07:20

Én nem bántam meg,hogy őt választottam. Sok orvost megismertem,mert 1 hete a kórházba vok,és az enyém az egyetlen,aki minden nap bejön,és megnézi,hogy hogy vok.Meg amit ő mond,azt nem kérdőjelezi meg senki. azért nem mindegy.

Nekem pénteken lesz császár,egy másik lánynak már napok óta húzzák,mert a dokija elfelejtette lefixálni neki az időpontot+be se jött 3 napig hozzá.az egyik kismama életveszélybe került,mert a dokija csak telefonon tartotta vele a kapcsolatot,mert nem volt hajlandó bejönni a szabijáról. Szerencséje volt,hogy kifogott egy olyan nővért,aki észre vette időben a bajt.

2011. aug. 9. 14:21

Lehet, hogy a várandósokkal más hogyan bánik. De nálam az ambulancián elkérte az árat, sőt úgy hogy előszőr voltam nála az ambulancián. Telefon is beszéltünk és nem közölte, hogy fizetős lenne.


Elköszöntem és úgy rángatta vissza a kezem mikor kezet fogtam vele, hogy ez nem volt ingyen.

Nekem ez a tapasztalatom.

Én mindig is magánrendelőbe jártam, nem a pénz miatt mondom ezt. A hozzáállás.

2011. aug. 1. 12:54

Sziasztok!


Véletlenül bukkantam erre a fórumra,és látom,hogy negatív tapasztalatok vannak Dr. fontányi Zoltánról. Nekem ő a nőgyógyászom,és most először hallok róla rosszat,ami így szülés elött pár héttel nem túl bíztató.

Ikreket várok,és eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Nagyon figyelmes,és egyáltalán nem pénzéhes. Nekem ez a tapasztalaton róla.

52. manini (válaszként erre: 51. - Vámpír)
2011. máj. 24. 14:06
Jól tetted! Úgy látszik most már annyira sem erőlteti meg magát mint pár évvel ezelőtt...
51. Vámpír (válaszként erre: 47. - Manini)
2011. máj. 23. 09:16

Szia,

Voltam a dokinál. Nem volt szimpatikus, főleg hogy elég durván vizsgált. Mondtam neki,köszönöm hogy időt fordított rám és megfordultam elköszönve. Visszahívott, hogy a citológia 6e Ft. Mondtam én nem igy készültem, hogy fizetni kéne. A kis szemét.

Mire megkérdeztem volna miért is kell fizetnem bejött az asszisztens, aki persze a vizsgálat alatt nem volt ott. De ha lehet mást fogok keresni.

50. Vámpír (válaszként erre: 49. - Manini)
2011. máj. 18. 10:09

én biztos nem fogok adni neki.

Ez egy kórházi vizsgálat.

49. manini (válaszként erre: 48. - Vámpír)
2011. máj. 17. 16:39
Vastag bőr...
2011. máj. 17. 10:14
Hogy kérhet pénzt a klinikán?
47. manini (válaszként erre: 44. - Vámpír)
2011. máj. 16. 16:35

Már a terhességem előtti 2-3 évben is ő volt az orvosom, és mivel évente max 1-2x találkoztunk, nem volt vele gond. (bár a legelső alkalommal 6 órát vártam rá, pedig időpontra mentem. Akkor kellett volna felállni, de tapasztalatlan voltam és naív, és elhittem, hogy műt, de később kiderült, hogy csak elfelejtette, hiába szóltak neki 3x, hogy várják)

Elsőre jófej, szimi, de hanyag. NAgyon.

46. manini (válaszként erre: 45. - Vámpír)
2011. máj. 16. 16:26
Igen, minden alkalommal.
45. Vámpír (válaszként erre: 43. - Manini)
2011. máj. 16. 14:45
A klinikán kért pénzt tőled?
44. Vámpír (válaszként erre: 43. - Manini)
2011. máj. 16. 11:53

Szia,

Kár hogy nem előbb olvastam az e-mail, mert már bejelentkeztem hozzá a hétre.

Remélem velem nem lesz ilyen.

A hét vége felé írok, mi volt a benyomásom róla.

43. manini (válaszként erre: 40. - Vámpír)
2011. máj. 16. 11:49

Nekem Fontányi dr volt az orvosom, és semmi szín alatt nem ajánlom! Magánbetegként, veszélyeztetett terhesként soha nem mehettem a magánrendelőjébe, mindig a Klinikán fogadott, ahol 10 percnél többet sosem szánt rám. A terhesség alatt kb. 2x vizsgált meg, vérkép/vizelet csak a terhesség legelején volt (terheléses cukrot leszámítva) a többi alkalommal csak a gépbe írta be az uh adatokat. Minden alkalommal több órát várakoztatott, az összes "ismerősét" előttem behívta, holott mindig elsőként érkeztem és jelentkeztem be, és a többiek nem időpontra jöttek. Mikor szóvá tettem, csak a vállát vonogatta. Hangsúlyozom, veszélyeztetett terhes voltam.

A mai eszemmel már az elején otthagynám.

A hab a tortán, hogy koraszülésem volt, ő meg szerencsétlenségemre szabin. De az enyhén felháborított, hogy miután egy rakás pénzt otthagytam nála a semmire hónapokon keresztül, arra nem vette a fáradtságot, hogy felvegye a telefont, vagy reagáljon az sms-re. Fél nappal később üzent a nővérekkel, hogy jó kezekben vagyok.

Többektől hallottam hasonló sztorit a doktor úrral kapcsolatban.

Remélem Vámpírnak több szerencséje lesz...

42. nita25 (válaszként erre: 39. - Vámpír)
2011. márc. 27. 14:17

Szia!


Nagyon örülök,hogy irtál és tájékoztattál bennünket!

Remélem tényleg nincs komoly baj Szabó dokival!!

Akkor augusztusba még vissza térünk rá!

41. szagyuju (válaszként erre: 39. - Vámpír)
2011. márc. 21. 18:35

Sziasztok


Nekem két gyönyörű gyermekem van aki nála született. Én nagyon szeretem, és mindenkinek ajánlom, ha meggyógyul. Ha tudtok valamit róla írjátok fel ide. Aggódom érte, nagyon jó ember.

2011. márc. 10. 10:21
Ha valaki járt már Dr. Fontányi Zoltán orvosnál, kérem írja le mi a véleménye.
2011. márc. 10. 10:12

Kedves Mindenki,

Inkább ide írom, mert sokan írtak már nekem.

Beszéltem a Szabó dr. volt asszisztensével és a jelenlegi dokival aki átvette a betegek nagyrészét.

Megnyugtatott, hogy nem rákos a doktor úr, nem is értem miért kaptam ilyen információt, de hosszabb kezelésre van szüksége. Persze azt nem mondta meg mi a baja. Valószínűleg legkésőbb augusztusban fog dolgozni, de ez még nem biztos.

Dr. Fontányi Zoltán a Nőgyógyászati klinkán most beszéltem vele, hozzá lehet menni.

Elsősorban a klinikán fogadja a betegeket, nem a magánrendelőben.

Minden héten csütörtökön 13-14h körül rendel, de mindenképpen kell időpontot egyeztetni.

Itt tudjátok megnézni ki ő és mi az elérhetősége:

[link]

38. nita25 (válaszként erre: 37. - Vámpír)
2011. jan. 25. 11:59

Üzenetet nem küldesz neki? Mikor voltál nála utoljára?


Hogyha Ö nem segit akkor most nem lennék boldog anyuka,Neki köszönhetem,hogy itt van a gyönyörü lányom!és ezt szerettem volna megköszönni neki!!!

2011. jan. 24. 14:37
Hiába hivom, nem veszi fel, de próbálkozom.
36. nita25
2011. jan. 22. 11:02
Bármit megtudsz akkor irj! Mikor hivod legközelebb?
2011. jan. 13. 07:14
Állítólag rákos és már nem fog többet dolgozni. Egy másik orvos vette át a betegeit. Lehet én is hozzá fogok elmenni. De nem tudom ez mennyire igaz?? Próbáltam felhivni, mert mi igazából szomszédok voltunk, de nem lehet elérni.
34. nita25
2011. jan. 11. 13:07
Uristen! komolyan?Legjobb doki a világon! Mi lett vele?
2011. jan. 11. 12:01
Senki nem tud róla semmit?
2011. jan. 10. 14:07

Sziasztok, aki ismerte vagy ismeri a dokit az írjon.

Most kaptam egy hírt hogy nagyon beteg és már nem fog dolgozni. Tud valaki erről valamit? Ha igen igaz-e?

2010. aug. 19. 14:23

Sziasztok,


Valaki el tudja érni a dokit? mert hiába hivom a mobilján nem veszi fel. Ha irok sms-t akkor sem. :-(

30. Vámpír (válaszként erre: 29. - Diemme)
2010. aug. 9. 10:39
Elküldtem priviben. Megkaptad?
29. diemme
2010. aug. 6. 09:00

Sziasztok!


Kérlek küldjétek el nekem Dr. Szabó István magánrendelős elérhetőségeit.

Nagyon köszönöm előre is! :)

Szép napot Nektek!

28. Vámpír (válaszként erre: 27. - Nita25)
2010. ápr. 13. 11:09

köszönöm :-) Ha rászántad magad, akkor adhatok egy szabás mintát, max lekicsinyíted a babának és kisebbet varrsz.

Shitzut akart édesapám is, de hát nekem nem jön be. De arik. Nekem a jack russel tetszik, de őt meg apám nem akarta, tacsink volt előtte is. Igy elmentem egy állatmenhelyre, és őt hazahoztam.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook