Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hogyan fogadja azt a tényt, hogy 50 éves lett? fórum

Ki hogyan fogadja azt a tényt, hogy 50 éves lett? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Hmv. (válaszként erre: 3. - Anny50)
2008. ápr. 3. 18:40

Ne aggódj Anny, már csak röpte tíz évig kell ötvenet mondani, utána a hatvanhoz kell hozzászokni...


Egyébként én már a negyvenes éveim vége felé már szoktattam magam a tényhez, s már 47 évesen is azt mondtam: így 50 felé... mire elérkezett, már hozzá is szoktam.


Mostanában meg ezt mondom: 50 körül...

Egyébként aug.ban töltöm az 55-öt, azután már a hatvanhoz kellene magam szoktatni lassacskán.


Örüljünk, hogy megérhettük, egye-fene, mennyit kell mondani!!!

2008. ápr. 3. 15:06
Rika:))) én még a 49 után se foglalkoztam ezzel a témával:)))) tényleg van időd!!!!
2008. ápr. 1. 01:48
2 év múlva megmondom:))
2008. márc. 31. 22:54
mamoca szia!! Nagyon örülök, hogy irtál!! Annyira megható volt az enyém is, persze én is úgy vagyok vele, csak legyek sokkal több is!!
2008. márc. 31. 09:30
ÉN A GYEREKEIMTŐL KAPTAM EGY VIRÁGKOSARAT 50 SZÁL PIROS GERBERÁBÓL, NEM TUDTAM MEGSZÓLALNI,NAGYON ÖRÜLTEM,ÉS KOROM NEM ZAVART, CSAK LEGYEK MÉG SOKKAL TÖBB IS!
2008. márc. 21. 21:01

Szia Ciluska!

Valahogy igy voltam ezzel én is, és nem is foglalkoztam a korommal. Mindig vallottam ( igaz most is), hogy minden kornak megvan a maga szépsége, mégis most , hogy ötvenet kell mondanom , elég furcsa érzés. Gondolom hamar túl esek ezen , is!!

2008. márc. 21. 17:44

Fiatal koromban elképzelhetetlennek tartottam, hogy megérhetem az 50 éves kort és a 2000-es évet.

Ez nálam egyszerre volt - de régen volt.

Szépen megünnepeltük, aztán az élet megy tovább...

2008. márc. 20. 13:35

Sziasztok!

Mindenkornak megvan a maga szépsége, vallom én!! Mégis kiváncsian várom, ki-ki hogyan vislete, mert hát azért ez a kerek évfordúló mégis más , mint a 20.!!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook