Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogyan döntötte el, hogy mikor jöhetne a baba? fórum

Ki hogyan döntötte el, hogy mikor jöhetne a baba? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 23. 14:04
A férjed hogy vélekedik erről?
12. klarici (válaszként erre: 10. - Mariann7533)
2009. okt. 23. 14:03
Igaza van Mariann-nak!Mindig lesz valami, ami miatt elhalasztódhat, és az is igaz, hogy nagyon sok fiatal küzködik a teherbeeséssel! Én kétszer szültem, nem mérlegeltem,hogy várjak-e vagy sem, akartam, nagyon akartam mindkettőt. De a második majd 1 év alatt jött csak össze.
11. c06c587f53 (válaszként erre: 6. - Eperlevél)
2009. okt. 23. 13:58

:) Az egy még bőven belefér.

Nálunk az sem mindegy, hogy a férjem 40 éves. Hiába vagyok én még csak 27. Azt mondta, hogy ő nem akarja azt, hogy viszi a gyereket az oviba és rákérdezzenek, hogy a nagypapád hozott?:)

Így még pont jók vagyunk:)

2009. okt. 23. 13:57
Mindig lesz valami,ami miatt halogathatnád.Kezdjétek el szerintem a babaprojektet,mert nem biztos,hogy egyből összejön.
2009. okt. 23. 13:56
Én nem mérlegeltem. Nagyon szerettem volna őt és még meg se volt, tudtam, hogy erőmön felül teljesítek ha kell, hogy ő boldog legyen. Nagyon akartam, csak a szívemre hallgattam és nem bántam meg. Minden egyes ölelés, mosoly, újabb és újabb erőt ad. :)
2009. okt. 23. 13:56
Az első babánknál nálunk is ő döntött úgy,hogy jönni szeretne. Aztán olyan jól sikerült, hogy szerettünk volna, még egyet, aztán még egyet. Így vagyunk immár nagycsaládosak. Ha az anyagiakat nézzük akkor egy sem lett volna a mai napig.
2009. okt. 23. 13:56
Nálunk volt ház,volt egy autónk,házasok voltunk,és mégis féltem egy kicsit.De 26 éves voltam,és a férjem már nagyon szeretett volna babát.És tudod mit mondok?A gyerek a minden!Ők az életeink.Abbahagytam a gyógyszert,három hónapot vártunk,hogy tisztuljon a szervezetemből,és utána rögtön teherbe estem.Nekünk mind a három gyermek tervezett volt.
6. eperlevél (válaszként erre: 3. - C06c587f53)
2009. okt. 23. 13:55
én is így gondolom várhattunk volna jó sokáig és nekem is szempont volt, h. minél fiatalabban legyen gyermekünk, én 30 éves koromig egyet még biztos szülök, a kettő már nem nagyon fér bele.:D
2009. okt. 23. 13:54
nálunk is a baba döntötte el :) pont aktuális is volt... tavaly volt az esküvőnk, 7 éve együtt vagyunk és szerdára vártuk a babát... még mindig pociban van, lusta kijönni, de jövőhét szerdán kilakoltatás :) nem terveztük, de nagyon örültünk neki az 1. perctől :)
2009. okt. 23. 13:53
ahogy nézegetem az adatlapod, és a naplód, nagyon szeretnél már babát...
2009. okt. 23. 13:53

Szia! Ha arra vártunk volna,hogy teljesen rendbejöjjünk anyagilag,akkor még a mai napig nem lenne közös gyerekünk.. A kisfiunkat úgy vállaltuk, hogy albérletben laktunk, most várjuk a kislányunkat,szerencsére már nem albérletben:) Több gyermeket nem is terveztünk. De nekem fontos szempont volt,hogy ne legyen túl nagy köztük a korkülönbség.

Ha csak egy év várakozásról van szó,akkor én is várnék még a helyetekben. Ha nincs tartozás,akkor valószínűleg nyugodtabb leszel a terhesség alatt is:)

2009. okt. 23. 13:49
a baba döntötte el, hogy ő most jön XD
2009. okt. 23. 13:47

Mit és mennyire vettetek figyelembe?

Mi az anyagiakat is kicsit figyelembe vesszük, ti is? Az anyagiak miatt majdnem egy évet kell várnunk a próbálkozással, mert a leendő születési évben már lejár egy tartozásunk, és akkor megkönnyebbülünk kicsit anyagilag. De lehet hogy meg fogom bánni hogy vártunk?


Ki-hogy?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook