Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki hallott már a legújabb hasizomerősítőről az AB ROCKET- től? fórum

Ki hallott már a legújabb hasizomerősítőről az AB ROCKET- től? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. jan. 6. 18:15
ezt priviben akartam, bocsi
88. Katrina (válaszként erre: 87. - Dunakavics)
2009. jan. 6. 18:12

Szia!

Meg van-e még az ab rocketed? A fiamat érdekelné...épp 10 perce beszéltünk róla, hogy szeretne venni egyet. Megkérdezhetem, hogy Te miért akarod eladni?

köszi

szia,Kata

2009. jan. 5. 13:38

Sziasztok!

Nekem van egy eladó ab rocketem, új 16.000,. Akit érdekel, üzenjen!

86. Gaba23 (válaszként erre: 85. - Megryan)
2008. szept. 30. 16:25

Nekem ilyen nincs, nekem King Gym Pro van. Szerintem ezek hasonló mechanizmuson működnek. És persze főleg akkor hatásos, ha használja az ember. Én a King Gym-et amikor rendszeresen használom(tam:-)), akkor látványos volt. Amikor csak dünnyögök, és megideologizálom, hogy most miért nincs éppen időm/kedvem hozzá, akkor nem hat az istenadta :-))

Szóval én csak a mérete miatt cserélném le ilyen Ab Rocket-ra, mert úgy látom ez kisebb helyen elfér, mint a King Gym.

85. megryan (válaszként erre: 84. - Gaba23)
2008. szept. 30. 13:07

Engem is érdekelne, de lelombozott, hogy írtam 5 embernek, ami már vett hogy milyen, hatásos-e, és csak 1 írt, hogy egész jó, használgatja, a többi semmit.

Nem akarom az ágy alá megvenni... pedog jó lehet...

84. Gaba23 (válaszként erre: 83. - Vastag Buxa)
2008. szept. 30. 11:16

Szia!

Lehetne erről a kedvezményes árról többet tudni?

:-))

Köszi előre is!

2008. szept. 3. 11:38

Sziasztok!


Nekem van eredeti ab rocketem, hihetetlenül jó. Nincs vele semmi baj. Mindenütt jól illeszkedik. Ha valakit érdekel, tudok kedvezményes áron eladó ab rocketet.

2008. aug. 23. 23:32
sziasztok én pont ezen a készüléken gondolkozom h vásároljuk e meg mivel nekem és édesanyámnak is problémánk van a hasi részünkön, a kommentek szerint jónak tünik de mégis bizonytalan vagyok, kérlek segitsetek én is szeretnék lapos hasat és szexi rádsimulós felsőket venni és nem takargatni a hasamat előre is köszönöm
2008. aug. 3. 15:34

Egyetértek az előttem szólóval! A fejtámla nekem sem illeszkedik sehogyan sem a fejemhez, és a rugók nekem is hosszúnak tünnek. Lehet, hogy ez már nem is az eredeti???

Akinek régebb óta van, lécci írja már le, hogy a fejtámlával, meg a rugókkal mi a helyzet.

Köszi!

Tralla

2008. júl. 22. 19:21

Sziasztok!

Én ma vettem és próbáltam ki először. Elsőre nekem egy kicsit csalódás volt, de lehet azért, mert nem tudom még megfelelően használni. Szóval én azt hittem a háttámlát én tolom hátra hasizomból, ehelyett a testsúlyom viszi hátra. Egyből ki is cseréltem a rugókat a legerősebbre, de még mindig a testsúly dolgozik hátrafele. Visszafele már dolgozik a hasizom és az 5 perc után én is éreztem a hatást, de a karomba is mikor már a kapaszkodót is használni kellett a felülés részhez. :) A fejtámla semmilyen állásban nem passzol a fejemhez. Egyedül mikor vízszintes helyzetben vagyok, akkor fekszik fel rá. A reklámban a háttámla nem 90 fokos szögben áll az ölőkéhez képest, hanem sokkal jobban rádől üresen. Nekem a rugók ezt nem engedik. Lehet túl nagyok a rugók hozzá? Remélem azért lesz hatás, nem adom fel, csak gondoltam beszámolok én is. :)

2008. júl. 21. 14:21

Én is sokat gondolkoztam hogy megvegyem e.

bár már 12 éves korom a hagyományos felülést csináltam reggel 20-at még ágyban,napközben gymnastic labdán 50-et,este az ágyban szintén 50-et és az is hatásos volt.

78. BSV
2008. júl. 13. 12:18

Sziasztok!


Megtaláltam az AbRocket hivatalos, amerikai honlapját (nem volt nehéz csak a nevet és a hagyományos ".com"-ot kellet beírnom :)). Utána körülnéztem a magyar Google-ben és csak a Topshopnál találtam meg ugyanazt a terméket. Gyanítom, ha a többi "Ab" kezdetűt vásárolnám, úgy járnék mintha: Fula, Adidos, Ruma cipőt vennék - nagyjából úgy néz ki, de csak pár hónapig tart...

77. Melcsi76 (válaszként erre: 49. - Aghee)
2008. júl. 13. 11:12

Szia Aghee!


Én úgy tudom az ilyen műszaki ill. fém dolgokat szilikon spréjjel szokták befújni.

2008. júl. 12. 23:07

Sziasztok!

Úgy látom sokan nem tudjátok, hol lehet utána nézni az Ab Rocket-nek.

Én úgy találtam rá, hogy beírtam a Google-ba: Top Shop. Rögtön az első találat Top Shop TV Áruház, itt van részletes leírás és még videó is van róla, amin bemutatják hogyan is működik.

Nem tudom, hogy hiánycikk-e náluk, mert nem kérdeztem meg (anyagi okokból kifolyólag).

Pár napja vettem egy Taposót (sportszert.hu-ról, ott olcsóbb mint a T.S.-ban) az nagyon bevált, de vágyok én is egy ilyen Ab R.-ra, mert nekem is gondjaim vannak a hastájékon (is). Ez a masina meg nagyon jónak tűnik, ahogy az eddigi véleményeket olvasom.

Jó edzést akinek van már ilyen, szerintem én is veszek egy ilyet, ahogy összejön rá a pénzem.

2008. júl. 9. 19:22
sziasztok.ma regisztráltam:D ma rendeltem magamnak egy spartan ab reboundert(szinte ugyanaz mint ab rebounder és ab rocket) azt szeretném megtudni h hatásos-e az edzés ezekkel az eszközökkel? valamint mennyi idő alatt lehet hasról az úszógumit eltüntetni? előre is köszi a válaszokat hello:D
74. Dealer (válaszként erre: 70. - Fabregas10)
2008. júl. 9. 11:49

Sziasztok! Ja, én is úgy látom,h a kettő ugyanaz.

Szerintetek Rocket=Rebounder???

Nekem is kellene valami jó gép otthonra...szóval 180 cm magas férfinak alkalmas? Csak hogy ne vegyem meg hiába...

Köszi a válaszokat!

2008. júl. 9. 11:13

Sziasztok!


Számomra legfontosabb kérdés az lenne hogy mennyire kíméli a hátat. Mert haspadon az 5. felülésnél már 2 napig nem tudok mozdulni. Tényleg kímél, vagy csak kamu az egész?

72. huszonhat (válaszként erre: 69. - Fjordcapri)
2008. júl. 4. 14:41

szia

megtennéd, hogy leméred? Az ismerősömnek van ab rocket-ja csak az összehasonkítás végett!


köszi

Mecse

71. sztii
2008. júl. 4. 08:23

sziasztok!


Nekem egy olyan gyakorlati kérdésem lenne, hogy mekkora hely kell a tárolásához? Erre vonatkozó infókat eddig nem találtam sajna.

2008. júl. 3. 12:19
Sziasztok! Az Ab Rocket és az Ab Rebounder között nagy külömbség van? Mert én azt hittem az Ab Rebounder és az Ab Rocket ugyan az, és jóval kedvezőbb áron, 12000 Ft megrendeltem a Reboundert. Szerintetek kicsi lesz nekem? 180 cm fiú. Olyan hasznos mint a Rocket?
2008. jún. 17. 13:24

sziasztok!


Van egy új AB rebounder gép dobozában csomagolva (most kaptam, de nekem túl kicsi, inkább hölgyeknek jó súly és főleg testmagasság miatt), ha érdekel valakit, 10 ezerért elvihető! Tvshop, Hervis 20 fölött árulja, máshol van 16-ért meg 12-ért. Budapest - belső 9. kerület 70 316 9528

2008. jún. 17. 12:53
amugy a sportszer.hu-n sokkal olcsobb
2008. jún. 17. 12:52

syasztok

ma érkezett meg az ab rebounder gépem,az uszogumi nem tünik el vele?napi 5 percet kell csak használni vagy lehet többet is?

66. KRNL
2008. jún. 10. 22:23

Sziasztok!


Nekem a héten érkezik meg egy AB, ha átvettem nyilatkozom róla. Árban kedvezőbb lesz ha igaz a TV-snél. Ha valóban minden úgy alakul ahogy ígérték akkor jelzem, hogy Ti is kedvezőbb áron juthassatok hozzá. (16e-ért kapom)


Jó edzést!

2008. jún. 9. 06:54
még nem hallottam róla
2008. jún. 9. 01:50

sziasztok!


Én is vettem a Hervis-ben egy gépet, mert a TV-s változat nem jött meg:(((

De sajnos nem adtak hozzá semmit, hogyan érdemes és kell használni. De itt olvastam, hogy valakik kaptak DVD-t, a kérdésem az, hogy megoldható lenne annak a lemásolássa.


Előre is köszi az ötleteket:))))))

2008. jún. 8. 19:00

Sziasztok!


A barátnőm rendelt nemrég egy ilyen ab-rocket-et (illetve ab-rebounder-t) Nem a teleshop-ból, hanem egy sportüzletből. DVD-t ő sem kapott hozzá. A teleshop-oshoz adnak valami anyagot ilyen edzéstervvel, vagy hasonlóval?

62. makonya (válaszként erre: 59. - 99cbe82e76)
2008. jún. 1. 11:33

Szia!


El tudnád mondani, hogy szerinted melyik is a helyes mozdulasor? Mivel dvd-t nem adtak hozzá ezért a bemutató filmből vettem a gyakorlatokat.


Előre is köszi!

makonya

2008. máj. 29. 21:47
Amugy hallottatok már az Epil Smooth-ról? Nem találtam róla fórumot sehol.
2008. máj. 29. 21:38

Szia!


Ma jött meg a gép! Kis is próbáltam! Nagyon jó, nagyon tetszik! Egyáltalán nem fáj a hátam meg a derekam! Nagyon tetszik. :))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook