Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1411. szambea (válaszként erre: 1410. - Puppi4)
2012. jan. 27. 09:21

Szerintem te már túl vagy azon ami ahhoz kell,hogy tartósan sikerüljön a fogyás!

Nagyon drukkolok neked is!


Sok anya éli át ezt amit te is.Többek között én is átéltem már párszor,de azt tartom szem előtt,hogy a gyerekeimnek,nyugodt,kiegyensúlyozott anyukára van szükségük.Ha ahhoz az kell,hogy suliba járjak akkor azt meg kell tennem!

1410. Puppi4
2012. jan. 27. 09:10

Én igazi jojózó vagyok.

14 éves koromig tökéletes volt a súlyom. Kerekded voltam széles csípővel, és viszonylag nagy mellekkel. A nálam idősebb fiúknak tetszettem, de a korosztályomban akkor a pálcika (se melle, se csípője) volt a menő. Én meg a duci csaj voltam.

Visszanézve a képeimet, meg húúúde csinos voltam. De az önértékelésemnek nem tett jót, így én már akkor is kövérnek éreztem magam, holott egy deka felesleg se volt rajtam.


Aztán nőgyógyászati cisztákra fogamzásgátlót kaptam, a hormonjaim meg lettek bolygatva és pár hónapon belül híztam űgy 20 kilót, akkor olyan 74-75 kg körül voltam.

Aztán 16 évesen volt egy életmód váltásom, soka sportoltam, és rengeteg gyümölcsöt ettem. (májusban kezdtem akkor), Szeptemberben 15 kilóval kevesebbel mentem be.

Senki (még az akkori legjobb barátnőim se vették észre). Az érettségire már 52 kiló voltam, és kimondottan csinos. De mivel a Kedvesemen (most a férjem :D), kívül senki se mondta, azt hittem még mindig kövér vagyok.

Az az igazság hogy sose éreztem jól magam a bőrömben még 52 kilósan se.


Aztán valahogy a párkapcsolatomba elkényelmesedtem és teherbe már 80 kilósan estem.

Nem hízztam sokat 11 kilót de az így is 91 kiló volt.

Viszont később fáradt voltam, és kimerült amíg a fiamahoz keltem három óránként szopizni és ezért amikor a fiam épp aludt,úgy pihentem és kényeztettem magam hogy a tévé előtt elmajszoltam egy tábla csokit, vagy gyrost vacsiztam, sült krumplival.


Plussz a kisfiammal itthon voltam ÉN ragaszkodtam hozzá, hogy nem megyek el itthonról még egyet kávézni se barátnőkkel (pedig a szüleim bármikor vigyáztak volna a fiamra).

De nem mozdultam ki már vagy két éve, így nekem az evés lett a szórakozás.


Amikor eldöntöttem hogy véget vetek a túlsúlynak először leültem és átgondoltam hogyan lettem én ekkora.

És szép lassan megérett a válasz, amit az előbb leírtam.

Beszéltem a férjemmel,és most úgy néz ki megoldódtak ezek a gondok is.

Amíg Boti alszik délután néha vigyáznak rá anyukámék, és ilyenkor elmegyünk egyet valahová a férjemmel, vagy csak én a barátnőimmel.

Vasárnap pl. fallabdázni megyünk, utánna pedih beülünk a moziba. :)

1409. szambea (válaszként erre: 1408. - Puppi4)
2012. jan. 27. 08:54

Ez nagyon ismerős dolog!

Én is éppen így voltam ezzel..de mivel nekem ezek a lelki tényezők egy életen át megmaradnak,így nem zabálhatom halálra magamat...

1408. Puppi4
2012. jan. 27. 08:45

Engem motiválnak a célok, de most valahogy úgy kattant az agyam ha nem sikerülne így skkor se keseredek el.

Viszont lehet azt mondjátok ez már beteges, nálam a nassolást helyettesíti most, hogy számolgatok, melyik hónapban hány kiló szeretnék lenni, elképzelem magam, vékonynak. Hogy milyen érzés lesz amikor 65 kilósan.

Órákig tudok azon ábrándozni mit kell tennem a cél elérése érdekében,és úgy tűnik megy.


Az evésen változtattam. Nagyot. De nem ment nehezen, mert régen 56 kilósan is így ettem, és nem azért mert kellett hanem mert szerettem.


Őszintén: nekem a nassolásnak, egészségtelen dolgok evésének lelki okai voltak.

Amint ezt felfedeztem, és változtattam, nem is okozott gondot normálisan étkezni.

1407. blanka201004 (válaszként erre: 1382. - 5427edee11)
2012. jan. 27. 08:40

Szia Kispogácsa,

nekem ma van az egy hónapos fordulóm, átírnál a táblázatba.

-3,5kg.

Sajnos az utolsó egy hét jobban is sikerülhetett volna, de nem tudtam odafigyelni:-(((

Köszönöm

1406. szambea (válaszként erre: 1403. - Niitoo)
2012. jan. 27. 07:44
A súlyomon mindíg meglepődnek,meg az életkoromon is,mondjuk engem meg öregebbnek gondolnak mindíg..ez most még nem gond,de 10-15év múlva már lehet nem fog jólesni.
1405. szambea (válaszként erre: 1402. - Puppi4)
2012. jan. 27. 07:42

Én nem tűzök ki ilyen célokat,mert félek,hogy nem jönne össze és akkor csalódnék!

Te nagyon ügyesen haladsz előre!

Sokat kellett változtatni a kajádon?

A mérleg engem is motívál,de ha egy két napig többet mutat se kesergek!

1404. szambea (válaszként erre: 1401. - Zsöcelék)
2012. jan. 27. 07:40

Sziasztok!

Szép jó reggelt!


Nagyon ügyes vagy a kajával!

Mozogni én is mindíg holnaptól mozgok csak,mondjuk mostanában minden nap megyek valahová,sokat viszem Zsombit a hátamon(+10kg),azt felér egy mozgással.

Itt esett hó így szánkóhúzás is lesz ma.

1403. Niitoo
2012. jan. 26. 23:22

Végre sikersztorikat is hallani!

Pirike, Te azon a képen sem nézel ki rosszul, amelyiken a legnehezebb vagy :) Te is olyan típus lehetsz, mint én. Mikor vkinek mondom, hogy 80 körül vagyok, sosem akarják elhinni (hála isten), meg azt sem, hogy 32 leszek :) Hát ja, valahogy leragadtam 25 körül :)


Én holnap edzek utoljára a héten (de megvan a heti 4 alkalom), mert szombat reggel próbám lesz a fiúkkal, vasárnap meg disznóölés lesz. Már a hideg is kiráz tőle, mert még sosem volt nálunk ilyesmi. Csak annyit hallottam a disznóölésekről, hogy térdig járunk majd a zsíros fazekakban :) Szorítsatok! Majd küldök mindenkinek online egy kis virtuális disznótoros káposztát :D

Jó éjszakát, csajok!

1402. Puppi4
2012. jan. 26. 21:21

Szoasztok! Ma súlyt tartottam.

Nem bánom az első mérföldkő március elejére 79 kiló.

Most 84.3 vagyok5 hét alatt 5 kiló. Szerintem reális....

Aztán a következő már egy nagyobb lépés. Májusra 70 kiló alá menni.

Júliusra pedig elérni a 65 kilót.

A végső célom 54-56 kiló körül lenne de ha az a 10-es rajtam marad nem bánom....


Nekem annyi szerencsém van hogy elindult lefelé a súlyom (lehet túl szerény célokat tűzök ki magamnak de én az eddigi 10 kiló mínusznak is örülök)

És mivel látom hogy a mérlegen a számok cammognak lefelé látom értelmét csinálni meg van a motiváció!!!!!

2012. jan. 26. 21:02

Sziasztok!

Ma reggeli mérésnél 92,7 kg voltam.

Azért szép lassan mennek le a dekák. A sétán kívűl még nem mozogtam. Már kellene.

A kaját betartom. Napi 5x keveset. Este 6 után már nem eszem.

Jó lenne júniusig 85 kg -ra lemenni.

Sziasztok

Mindenkinek sok sikert és kitartást!!!

1400. Pirike88 (válaszként erre: 1399. - 130454e42d)
2012. jan. 26. 19:24

Szia, köszike, igyekszem is:))

173cm magas vagyok, meg erős csontozatú, alapból széles csípővel vagyok megáldva, és a 70-75kg az pont megfelelő is lenne:)

1399. 130454e42d (válaszként erre: 1398. - Pirike88)
2012. jan. 26. 14:58

Szia, megnéztem a képeidet, hajrá :)

Nagyon csinos leszel 70egynéhány kilósan, ezért érdemes küzdeni.

Milyen magas vagy?

1398. Pirike88
2012. jan. 26. 08:59
Jahés mégvalami, nagynehezen bátorkodtam feltölteni pár képecskét, csak úgy "szemléltetésképp". Van egy bővebb összeállításom,és az van kint a gépen háttérnek "motiváció" gyanánt. A célom, képeknél a 2007es évig "visszamenni", ott kb 70 és 75 kg között mozogtam. 2003ban 84kg voltam, és napjainkban meg 96:S
1397. Pirike88 (válaszként erre: 1396. - Niitoo)
2012. jan. 26. 08:57

Én rettentősokat dühöngök magamban, sajna van is miért:S a cigi nekem max ideiglenesen jön be:D no majdcsak kitalálok valamit:) Max háztartási kekszhez nyúlok:DD

Jó edzést és jó munkát:)

1396. Niitoo (válaszként erre: 1392. - Pirike88)
2012. jan. 26. 08:52

Hát, ha felidegesítenek, én a cigihez nyúlok :) Vagy csk el dühöngök magamban. Egyébként ha úgy érzem ennem kell valamit, bekapok pár szelet felvágottat, aztán le van tudva a dolog. Én most azt csinálom, hogy ha megéhezek, eszek. Nem hagyom magam éhezni (kivéve késő este, mert akkor mindig megállom, hogy ne egyek), mert akkor baj lesz belőle.

Na megyek is edzeni, mert még van pár dolgom meló előtt!

1395. Puppi4
2012. jan. 26. 08:32

Sziasztok!


Hááát ahogy mondtam nekem ez elég változó. A múlt héten 1 dekát se ment le, csak stagnáltam. Aztán keddre már meg volt a -1 kiló. Szóval ez a mínusz kiló 2 nap alatt történt. Nem volzgás, és etten normálisan.

6 után nem ettem, és előtte is csak kis adagot.


Én is minden nap (van hogy naponta többször) mérlegelek. Engem sem érdekel (annyira) ha többet mutat, de nem bírom ki, muszáj ráállnom engem is motivál.

Én most már akkor se adnám fel ezt ha nem fogynék egy dekát se, jól érzem magam, finomakat eszem (ma töltött cukkinit), és jól esik a mozgás.


3 éve (amióta terhes lettem), csak anya voltam, először kismami, vigyáztam magunkra, nem mozogtam, nem jártam el itthonról (akkor még a kávézókban is vágni lehetett a füstöt).

Utánna mindig a kicsivel voltak, pedig anyukámék 2 pernyire vannak és bármikor unokáztak volna amíg én elmegyek egyet úszni, vagy ilyesmi.

De én úgy éreztem rossz anya lennék ha másra hagynám akár csak egy órára is a fiamat.


Most két éves, és most tudtam úgy rendezni a gondolataimat és az érzelmeimet, hogy ha a délutáni alvása alatt más vigyáz rá, azt észre se veszi, és mire felébredne már otthon is vagyok. Én altatom el, délután és én ébresztem fel szóval észre se veszi hogy elmentem.

Még jó hogy köpésnyire van az uszi tőlünk és a fiam is jó alvó. :)

1394. Natalinka (válaszként erre: 1371. - Niitoo)
2012. jan. 26. 08:01

Szia Nitoo:)

Kösz a kedves szavakat,akkor visszarakom a képem.letöröltem(gondoltam öreg vagyok én már Hozzátok)

Már jól kezdődik a napom,ezt kívánom Neked is:::)))

1393. Kálbá
2012. jan. 26. 07:56

sziasztok!


Nem nagyon voltam itt tegnap, de mindenki nagyon ügyes, hogy fogytok.


Pirike én is ilyen voltam régen, de most már ha valaki felidegesít, akkor visszaszólok neki egyen ő a méregtől :D

1392. Pirike88
2012. jan. 26. 07:36

Jóreggelt, sziasztok!

Gratulálok minden mínusz kilóhoz:) Én is nagyon várom már, hogy 7essel kezdődjön az a bizonyos mérleg, de van még odáig 15 kiló:D


Csinálom még mindig a Leslie Sansone féle mérföldes tornát, mégpedig a 3 mérföldest, ami kb 43 perc aktív mozgás, kb fél mérföld után kezdek izzadni és onnantól csak csurog rólam:D Meg minél többet csinálom, annál jobban érzem, hogy megmozgat. Tegnap nem csináltam, mert helyette bicajoztam egyet, meg bevállaltam, hogy magassarkúba vágok neki utamnak, életemben először.

Engem ez is motivál, hogy minél többet gyűröm a tornát, és mennek lefelé a kilók, akkor végre rendbe jönne a lábfejem/térdem is, és tudnék csini csizmákba is járni, és végre eldobhatom a lapostalpú lábbeliket:)

Tanácsot kérnék, ha felidegesítenek titeket, hogyan kerülitek el, hogy ne az ételhez nyúljatok?:D


Szép napot mindenkinek és kitartást!!!

1391. szambea (válaszként erre: 1386. - Puppi4)
2012. jan. 26. 07:19

Te is ügyi vagy!

Mennyi idő alatt ment le 1kg?

Gondolom,most nagyon motivál a súly:)


Engem a kétszámjegy motivált,most már csak próbálok odafigyelni a kajára.Ami hol megy,hol nem..de azért lassan haladok előre.

1390. szambea (válaszként erre: 1389. - Niitoo)
2012. jan. 26. 07:18

Sziasztok!


Nagyon ügyes vagy,hogy meg bírod állni a mérlegelést!


Engem motivál,hogy naponta állok rá,pedig van,hogy 2kilóval is többet mutat,de akkor is..az nem zavar!

1389. Niitoo
2012. jan. 26. 00:10

Én is úgy várom a bűvös hetest, mint a messiást :) Nekem már szerintem meg is van, de akkor sem állok mérlegre hétfő előtt :) Akkor voltam 80,1.

Akkor szép jó éjszakát mindenkinek!

1388. 130454e42d (válaszként erre: 1386. - Puppi4)
2012. jan. 25. 18:46
Gratulálok :) Milyen ütemben fogysz? Kíváncsi vagyok, vasárnap óta tudom csak mérni magam.
2012. jan. 25. 18:40

Sziasztok,

nekem többet mutat a mérleg egy kilóval, de nem vagyok meglepve. Éjszakás vagyok, nem tornáztam, meg fog jönni...

Mire elmúlik szeretném ha 7-essel kezdődne a súlyom, legalább 79,9 :)

Azt tervezem, hogy holnap meló után bent maradok ellipszisezni. Mivel péntek reggel melóból úgyis mindjárt a vonathoz megyek nem is baj, ha kicsit átállok előtte, és később alszom.

1386. Puppi4
2012. jan. 25. 17:20

Sziasztok!


Én tartom magam, vagyis mi, mert Ákos is hiperügyes.

És újabb -1 kilóval vagyok kevesebb.

Már "csak" 3 kiló kell és 7-essel keződök Jupííííí! :D

1385. szambea
2012. jan. 25. 17:12

Sziasztok!


Ma reggelre jól felment a mérleg a tegnapi pizza megtette hatását..de ez van.Ma figyelek alig ettem.Már csak jégsalit fogok rágni szerintem.


Fejem ma már nem fáj,de millió felé jártunk,holnap suli úgyhogy max este fogok jönni!

2012. jan. 25. 13:59
A jó oldala :DDD
1383. Niitoo
2012. jan. 25. 12:33
Így legalább nem kell oldalakat visszaolvasnom, mikor legközelebb bejelentkezek :D
2012. jan. 25. 10:35

Sziasztok!!!


Merre vagytok??? Nagyon lapos erre a hangulat!



Snukika, nagyon örülök, hogy ilyen szépen haladsz!!! Az eredményedet este beírtam!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook