Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki az aki szokott meditálni? fórum

Ki az aki szokott meditálni? (beszélgetős fórum)


13. andilaci (válaszként erre: 12. - Globus)
ápr. 6. 17:28
😁nekem sem
12. globus
ápr. 2. 17:45
Nincs türelmem hozzá.
ápr. 2. 17:32
én nem
ápr. 1. 17:15
-
márc. 25. 10:46

Meditáláson is túl kell lenni egyszer...mivel a MAGYAR ember NE meditáljon,merengjünk ,az hoz "megnyugvást" és olyan ötleteket amelyeknek valóban helye van az életünkben...

Van ugyanis az ŐSERŐ teljességgel belülről eredő...

Ez az érzem-értem-élem síkja,ahol teljesen felesleges a meditáció,túl röviden fogalmaztam,lehet nem érthető,de igazából mindegy is.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 08:59

Hosszú éveken át napi rendszerességgel csináltam.

Az energia vámpírt nevezzük inkább energia-hiányosnak. Nem védekezni kell ellene, vele szemben, hanem adni!! mert szüksége van rá:


Helyezd magad kényelembe, csukd le a szemed, és képzeld azt, hogy minden mély belégzéssel a fejtető csakrádon keresztül hatalmas köteg fényt (napsugarat) szívsz magadba egészen le a szívcsakrádig. Onnét a központi, elosztó csakrádba, és onnét árad belőle ki a beszívott energia. Aki a környezeteben van, mindenki részesedik belőle.

Az illető nem a te energiádat akarja elszívni, hanem rajtad keresztül!!! szeretne többhöz hozzájutni. Hát segíts neki! :))


De ugyanezzel a meditációval ki tudod szélesíteni saját aurádat, amely az esetlegesen feléd irányuló rosszindulatú energiákat is felfogja, megtöri, megvéd tőlük. :))

7. csemár (válaszként erre: 6. - Csemár)
márc. 25. 08:17
Egyébként elég zaklatottnak tűnik a témaindításod. Az a benyomásom, hogy megvisel az, hogy nem tudsz meditálni. Jól érzem?
6. csemár (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 08:15
Mert nem tapasztaltam ilyeneket, mint amikről írsz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
márc. 25. 08:11
Ezt most hogy értsem?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csemár)
márc. 25. 08:11
És amúgy miért?
márc. 25. 01:52
Jah! Meg Japánban egy pillangó megbillentette a szárnyait...
márc. 25. 01:17
Én szoktam meditálni, de segíteni neked, sajnos, nem tudok.
márc. 24. 21:55

Olyan kérdésem lenne azokhoz akik szoktak meditálni, hogy ez miért van nálam?

Volt egy időszakom mikor rendesen tudtam meditálni itthon legyen az akár vezetett meditáció vagy vezetés nélküli , hogy mikor azokat csináltam persze egyedül ( youtube-os meditációkat) , hogy elég hosszú ideig mentek mostanában meg volt rá példa, hogy megpróbáltam még egyszer de akkor már nagyon kevés ideig sikerült kb 10 perc talán még annyi se volt , hogy ez mégis miért történhetett így nálam? Nem tudom , hogy befyással van -e az , hogy hol csinálom vagy hogy családos ember vagyok és van körülöttem egy kisgyermek mert egyébként mikor csináltam akkor mintha a kislányomra is valamilyen hatással volt meg azt hiszem azokra is akik körülöttem voltak emberek vagy akikkel beszéltem és akiket ismertem meg akik érzésileg is kötődtek hozzám. Eszembe jutott, hogy talán részben ez is hatással volt a dologra és hogy bennem már valahogy valami nem engedte ezt bizonyos okok végett mintha az elmém avatkozott volna közbe a dologba (?) ez a része olyan bizonytalan nekem.

Meg az is eszembe jutott, hogy mivel vannak negatív és pesszimista, borúlátó emberek, hogy talán azok is közre játszhatnak a dologba akkor talán az energia vámpír emberek is akik energetikailag is meg néhol néha lelkileg is lehúzzák az embert az életről.

Valaki aki tudna azért segíthetne nekem köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook