Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük az új évet csinosan!! Ki tart velem? fórum

Kezdjük az új évet csinosan!! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2
5. patapucs (válaszként erre: 3. - Gabóca10)
2013. nov. 24. 07:26

Szia!



Több féle verzió lehet jó neked.

Ami nekem bevált és semmi extrát nem igényel a kalória számolás.

07.04 óta vezetem a kalóriabázis.hu-n, hogy mikor mit eszem és a gép mindent kiszámol helyettem.

Nagyon jó kontroll, azóta lement 16kg (szóval nem hülyeség).

Annyi nálam a megszorítás, hogy nem eszem búzalisztes dolgot (csak néha vendégségben), cukrosat, mézet, krumplit, fehér rizst és hetente 5-6 nap van mozgás napi min 30 perc (most már 50-60perc).

Olvass utána a Dukan diétának és a paleolitnak is, hátha vmelyik megtetszik.

4. Annakata82 (válaszként erre: 3. - Gabóca10)
2013. nov. 24. 01:03

Szia.en is kb annyit.

10 muszaly,de husz se artana:-((

Szoval hat akkor reggeltol hajraaaa;-)

3. Gabóca10 (válaszként erre: 2. - Gabóca10)
2013. nov. 23. 23:54

Őszinte leszek,akarat van!a hogyant nem tudom...szülés utáni makacs kilók,min.10-et,12-őt szeretnék fogyni.

Többször kacérkodtam a gondolattal,de sosem sikerűlt komolyan vennem.mostmár muszály lesz komolyan vennem...

én elmentem egy komplett véérvételre,a háziorvos a pajzsmirigyem,meg egy csomó mindnet megnézetett...enélkül nem kezdenék bele,amellett elbeszélgettem vele...én ésszel,bogyók nélkül szeretnék,mozgással,éhenhalni nem szeretnénk,akkor nincs értelme!!!A részleteken még nem gondolkodtam hogy mit egyek,mit tornázzak..


Te?Mennyit szeretnél fogyni?És hogy szerezted a kg-kat?

2013. nov. 23. 23:44
Szai!Én szeretnék!
2013. nov. 23. 22:16

Csatlakozz,segitsunk egymasnak,ha Te is igy gondolod!

Tapasztalat,tanacs,otlet...stb

mind mind hasznos lehet :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook