Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdi valaki velem holnaptól a 90 naposat?:) fórum

Kezdi valaki velem holnaptól a 90 naposat?:) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 11. 11:27
ki kezd velem fogyozni???
28. Malbe (válaszként erre: 26. - Effy)
2009. jún. 11. 08:23
Melyik tescoban vagy? Én is tescoba szeretnék menni nyárra diákmelóra:)
27. Burkuska (válaszként erre: 26. - Effy)
2009. jún. 11. 06:39

Sziasztok!

Fél kilót fogytam....

Nem sok...remélem beindul!

Szép napot,délután jövök:)

26. Effy
2009. jún. 10. 22:03

Hello!

Nekem eddig lement két kiló, bár hozzá kell tegyem, hogy egész éjjel dolgoztam, mint árufeltöltő a teszkóban :/ Éljen a diákmunka... Jól kifárasztott,de pénzt is keresek vele, meg fogyok is:D

A Ch nap tényleg necces, és félek attól, hogy túl sokat eszem :S ma egész nap csak aludtam,meg ettem,de tegnap meg mozogtam annyit, h most annyira nem aggódom miatta...Holnap gyüminap, ami szerintem nem is olyan szörnyű ilyenkor nyáron, amikor annyi finom gyümölcs van :)

25. Burkuska (válaszként erre: 24. - Hanna1975)
2009. jún. 10. 21:49

Szia!

4 kg 3 nap alatt???????????????

Hány kilóból?

Én nem fogytam semmit...

2009. jún. 10. 18:12

Halihó!

Nagyon örülök.:)

Nem tudom ti,hogy álltok,én a 4.kgnál tartok minuszban:)

Egyébként nekem a ch nap a legnehezebb.Ilyenkor lehet elvetni a súlykot.Ha nem vigyázom képes vagyok többet enni mint ami megengedett.Én is félek a holnaptól.

Hajrá mindenki!Kitartás.

Én is félek a holnaptól.

2009. jún. 10. 14:54

Halló-halló!

Senki sehol?

Hogy telik a nap?

Holnap gyümi van egész nap...kicsit tartok tőle:((

22. Effy
2009. jún. 9. 20:19

Hát, azt hiszem csak húsnapon kell azt csinálni, hogyha húst ettél ebédre, akkor vacsorára is. Amúgy én azért eszem ugyanazt mindig, mert sokkal kényelmesebb. Jah, de Ch napon délben pizzát fogok enni, vacsorára meg palacsintát(vízzel, nem tejjel). Jah, és az adagokra is azért figyelni kell, szerintem ebédre tészta és még linzer is, az kicsit sok...Én egy kicsit átalakítottam a diétát, mert vannak benne ellentmondások.(pl. kenyér fehérje napon?Felejtős, én sosem eszem)Szerintem arra is figyelni kell, hogy mit és mennyit eszel. Mert azért nem ugyanaz, ha eszel egy kis zöldsalátát joghurtos öntettel, mintha angolszalonnás, sonkás,sajtos tojásrántottát eszel. Mert én láttam már ilyen recepteket, és nem tudom mit gondolt az, aki ezt leírta...Mert azért ez mégiscsak fogyókúra...Szóval ha valaki nem fogy, az szerintem azért is van, mert úgy gondolja, hogy akkor korlátlanul bármit ehet, amit az adott napon lehet. Csak kicsit kéne utánanézni a kalóriáknak, és máris elmenne a kedve az embernek attól, hogy mindent megegyen..Ja, és a mozgás is fontos szerintem!!Azt se felejtsétek!

Most előkotortam egy régi testkontrollos könyvet, vannak benne jó ötletek, majd megosztom veletek is! És van egy receptkönyvem is pdf formátumban, bár még csak beleolvasgattam, vannak benne jó receptek, bár ebben is találtam érdekes dolgokat, amik szerintem nem éppen a 90napos szabályai szerint vannak...Akit érdekel, elküldöm!

Burkuska!

A fogyást nem lehet meghatározni ez alapján, mert ezer dologtól függ: alkat, mennyit mozogsz, mit eszel, hogyan reagál erre az egészre a szervezetet,stb. De szerintem az a -10kg simán meglesz ;)

2009. jún. 9. 19:31

Ja,még vmi:

70 kg vagyok,mennyi fogyás várható???

2009. jún. 9. 19:31

Sziasztok!


Én kora reggel tudok írni,vagy így késő délután/este.DE igyekszem:)

Szóval,van pár dolog amit nem értek:délben eszel egyfajta kaját(pl.ch-napon pizzát),akkor este is ugyanazt kell enned?Vagy:ha délben ettél a pizza mellé tésztát,akkor este is így?

Kicsit káosz még nekem,de művelem magam a témában:)

Holnap ch-napom van,tésztát eszek lekvárral és 2 db.linzert,így jó?

Ajánlom:Jámbor Mariann:90 napos diéta c könyvét,rengeteg egyszerű recept van benne és tetszetősek!

Zöld teát iszom napi 1 litert minimum,de az össz folyadék bevitelem kb.3 liter,kacsa vagyok.

Szóval kitartást!

19. Effy
2009. jún. 9. 18:55

Na, eddig kinek hogy megy?

Rájöttem a legnagyobb nehézség a család, amikor előtted eszik a jobbnál jobb kajákat...Ilyenkor általában elmenekülök onnan :D Mondjuk akkor a legjobb, amikor például tévét nézek, erre leül mellém egy tábla csokival, és ott maszolja...Na mondom remek:D Ilyenkor rájuk kell szólni, hogy legyenek már egy kicsit együttérzőbbek, legalább ne előttem...

Most még elég lelkes vagyok, ki is találtam már jó előre, hogy miket is akarok enni. Ti mit ettetek tegnap és ma? Jól jönnek még a receptek, hiszen elég sokáig fog még tartani ez a diéta....:P:D

Én tegnap gombás tojást ettem, ma pedig indiai lencsefőzeléket.Holnap pizza lesz, amit imádok :) Gyümölcsnapra meg kitaláltam, hogy gyümölcsfagyit csinálok, csak gyümölcsből.

2009. jún. 9. 18:45

Azért elmondanám magamról,hogy 3 évvel ezelőtt sikerült lefogynom ugyanezzel a diétával 26 kg-ot.

Sajnos betegségből adódóan(hormonok),gyógyszerek miatt most a duplájáról indulok.

Kapaszkodj meg!!!

117kgról.Mindez 34 évesen.

2009. jún. 9. 18:40

Sziasztok!

Én is pont 8.-án kezdtem a 90 napos diétát.

Örülök,hogy megtaláltam a fórumot,talán seíthetjük egymást.Kitartás mindenkinek!

16. Effy (válaszként erre: 15. - Katka04)
2009. jún. 9. 17:15
15. katka04 (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. jún. 9. 16:27
Szia!Én is szeretnék fogyni szivessen csatlakozom de nem tudom mi az a 90napos.Én most 85kg vagyok és megint 60 akarok lenni mint 3éve. Kérkek válaszolj.Köszi.Katka
14. Effy
2009. jún. 9. 16:24
Na mi van, sehol senki?
13. Effy (válaszként erre: 12. - Burkuska)
2009. jún. 8. 18:50

Szia!

86kg-ból, most megint ennyi vagyok :( Mondjuk volt rá öt évem...

12. Burkuska (válaszként erre: 9. - Effy)
2009. jún. 8. 18:46

Szia!


Mennyiből sikerült leadni a 20kg-t?

Szép eredmény!

2009. jún. 8. 18:46

Sziasztok!


Hajrá-hajrá:)

Mindjárt vége az első napnak:))

10. Malbe
2009. jún. 8. 12:37
Már csak arra leszek kiváncsi, ha lemegyek a Hegyalja fesztiválra július közepén kb. 6 nap akkor, hogy fogom betartani:(
9. Effy
2009. jún. 8. 10:16

Hello!

Én is ma kezdem el, és örülök, hogy a keresgélés közben ráakadtam erre a fórumra :)

Én már egyszer végigcsináltam a 90naposat, le is ment 20kg,de azóta eltelt 5év, és szépen lassan visszakúszott, de erről csak én tehetek, nem mozogtam, nem figyeltem oda a táplálkozásra...Szóval szerintem a 90napos nagyon jó, tényleg beválik, ha az ember okosan csinálja!

8. Malbe (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. jún. 8. 09:07

Hellóka!

Nagy nehezen úgydöntöttem, hogy csatlakozom, a 90 naphoz:)))

7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Szildikó77)
2009. jún. 7. 18:39
Én a futásra szavazok...de ha van kitartásod,akkor a célzott tornagyakorlat a tuti!
6. szildikó77 (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2009. jún. 7. 16:24
oké,de túl megerőltető tornákat nem tudok csinálni,mert reumás vagyok és minden izületem fáj!Így mit tudtok ajánlani?
5. Martian (válaszként erre: 3. - Szildikó77)
2009. jún. 7. 15:06
keress rá a gugliban tornákra hasra derékra, nagyon jó oldalak vannak :)
4. Burkuska (válaszként erre: 3. - Szildikó77)
2009. jún. 7. 14:59

Szia!

Én "hasas" vagyok:(

Elkezdem,aztán csak lesz erőm nekilátni sportolni is,futni mondjuk,de muszáj elkezdenem,mert a párom fölhizlalt a finom főztjeivel:)

Kezdjük együtt?

2009. jún. 7. 14:57
Hogyan képzeled a 90 naposat? Szeretnék én is fogyni, de nekem célzott fogyi kellene! Fenék,comb és has ami nagyon zavar!
2009. jún. 7. 14:56
Senki?:)
2009. jún. 7. 14:54

Sziasztok!


Holnaptól nekivágok a 90 naposnak,a cél -10kg.

Várok minden tippet,tanácsot és sorstársat!

Gyertek:)

Üdv!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook