Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéz szőrtelenítés gyantával fórum

Kéz szőrtelenítés gyantával (beszélgetős fórum)


2010. máj. 29. 18:59

Szia!!!


Hat sajnos...hogy is mondjam....En is elegge mediterran tipus vagyok.:)

Nagyon szoros vagyok mindenhol.Karom,labam,es nekem is 2 max 3 hetente gyantazni kell a labam vagy silk epilezni.A karomat is gyantaztatom.En probaltam magamnak,de nem lehet ugy latni mint a labat,ugyh en raszanom,minthogy ott benazzak es meg szep se legyen.Egyebkent en a veetnek a csipkebogyosaval vagy mi is az a rozsaszin,azzal nagyon megvagyok elegedve.En a bajuszomat es a pajeszomat is azzal szedem magamnak.En ugy vettem eszre h a karom sokkal tovabb erzekeny es a hajlatnal ha tel van,ha nyar,akkor is kipattogzik sokszor,de mint mondam azert nekem nem csak pihecskeim vannak. :( sajna.

Sztem is csinaltasd az elsot mindenkeppen kozmival.

Sok sikert.:)

2010. máj. 15. 19:10
Írtam már, a terület nagyságától függ.
13. rlibertas (válaszként erre: 12. - Veronika27)
2010. máj. 15. 18:02
Meddig elég 1 patron?
12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Rlibertas)
2010. máj. 15. 15:58

Hát nem tudom, én sosem próbáltam, nekem 6 patronos gépem van.

Szerintem jó az úgy, ahogy írod, próbáld meg. Mikróba be ne rakd.

2010. máj. 15. 10:59

Köszi!

Igen a lábszáramra combom nem, gondoltam.

Olyan patront sikerült szereznem amit vízben kell felmelegítenem, ugyanis nem vettem patronmelegítőt is.

Van erről tapasztalat? azt írja 50 fokos vízben.Hát az mennyi?Hogyan lehet azt lemérni? vagy elég forró de nem lobogóba beleteszem felmelegszik az úgy jó szerintetek?

10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Rlibertas)
2010. máj. 14. 21:39

Szia!

Az, hogy meddig elég, függ a terület nagyságától, tehát nem tudom, hova akarod használni?

Egy patron szerintem max a két lábadra elég.

100Ft-os boltban én láttam gyantapatronokat, próbáld meg, hátha találsz ott.

Hideg gyanta szerintem sem jó, próbáltam én is, de fele szőrt benne hagyja.

2010. máj. 14. 13:28

Sziasztok!

Hátha benéz valaki még:

hát Dm -ben voltam össz 2 féle gyant avan egy nóném , meg egy 6000,- Ft-os.Melegítőpatronnal együtt van ez utóbbi.Nem tudom meddig lejhet elég a patron tartalma, mert elég drágának találom az után pótlást is, az is 2000,- felett van.ennyi erővel kozmetikust is fizethetek.de ha sokáig elég, akkor megéri persze.

Meddig elég?


és nem is találtam más alternatívát, ti írtátok, hogy azulénes stb...nincs választék.

Hideg gyanta van még, de azt senki nem ajánlja állítólag nem jó.

8. Dinus82 (válaszként erre: 6. - Rlibertas)
2010. jan. 25. 14:17

Szia!

Valaki már írta, hogy Azulénes, illetve titán-dioxidos gyantát érdemes venni. Én még szeretem a hintőporost is. Ezt a 3 nevet jegyezd meg. Bármelyik drogériában találsz legalább egy félét közülük. Nem baj, ha 1 centi hosszú a szőröd. Annál jobban ki fog jönni, de minimum fél centisnek kell lennie, hogy beleragadjon a gyantába. Ha még soha nem volt dolgod gyantával, szerintem szedesd le először kozmetikussal. Megnézed, hogy Ő hogyan csinálja, utána már tutira menni fog. Ha géppel már szedted, akkor a fájdalmat tutira jól bírod, de arra figyelned kell, hogy bátran tépd le a csíkot, mert ha túl óvatos vagy, akkor többet ártasz. Csak a bőrödet fogod nyúzni és a szőr nem fog lejönni. Sok sikert a művelethez!

2010. jan. 25. 14:04
engem is érdekel, hogy milyen gyantát érdemes venni, mert nekem is van mit leszednem onnan, elég sűrű és nagy... és sötét. :S
2010. jan. 25. 13:41
Tudnátok pontosan megadni a gyanta nevét? MIvel én géppel szedem máshol, ezért még egyiket sem ismerem.
5. rlibertas (válaszként erre: 3. - Veronika27)
2010. jan. 25. 13:39

HÁt nekem bőven 1 cm felett van :(

azt mondjátok nem úgy nő majd mint a lábon,(valószínűleg?) nekem ott 1 hét max 2.

4. BBabba (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2010. jan. 25. 13:29
Szia! Én gyantázom (sima patronos gyantával) és kb. 3 hetente szoktam.
3. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2010. jan. 25. 13:28
Minimum 0,5 cm hosszúságúnak kell lennie a szőrnek, hogy gyantázni tudjad. Végülis bármilyen gyanta jó, de én vagy azulénes, vagy titán-dioxidosat használok, mert ezek érzékeny bőrre valók. Egyéni, hogy kinek mennyire nő, de szerintem 3-4 hét, mire megnő a kellő hosszúságra.
2. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2010. jan. 25. 13:25
én gyantáztatom vagy epilálom (géppel) a pihéket..kb 3 hetente..
2010. jan. 25. 13:22

Van aki gyantával szedi a kezéről karjáról a szőrt? Tudom mindenki más, de mennyi időközönként kell szedni? Mint a lábon? És milyen gyantát ajánlanál?

Eddig mindig csak kiszőkíttettem, félek ah elkezdem szedni akkor akár hetenként is bíbelődhetek vele, és annak már sosem lesz vége.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook