Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam fórum

Kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. pam3 (válaszként erre: 22. - 4a44daf233)
2010. febr. 2. 21:43

Szia!

Én is a Kapos-nál tanulok,és 1 hónap múlva vizsga.

Rettenetesen félek a vizsgától!

Nem nagyon tudok tanulni(3 gyerek...),ha meg van időm alig tudok koncentrálni.....

Milyen a vizsga a kaposnál????

öszi: Pam3

2009. dec. 2. 13:57

Sziasztok!


Érdekelne Székely György Kéz-és lábápoló,műkörömépitő c. könyve.

Ha van valakinek eladó, kérem jelezze, meg szeretném vásárolni.

Ha tud valaki, nagyon megköszönném.


Email: jazmine20@vipmail.hu

2009. nov. 20. 17:52

Sziasztok!

Holnapra még egy modell kellene. Épített körmöt csinálnék!


Köszi előre is.

2009. okt. 8. 14:39

Újra én vagyok :)

Decemberig még mindig keresek modelleket!

Írj nyugodtan és megbeszéljük a részleteket!


Köszi, szép napot!!!!

2009. szept. 11. 20:37

Sziasztok!

Modelleket keresek manikűr,de legfőképpen műkörömre. Persze én nem kérek pénzt érte. (hallottam már ilyet is)

Ha van kedvetek szombatonként 9-től,akkor Újpesten várlak :) Metrótól sétálva kb. 5 percre.

Nagyon köszönöm!


Zsanett

29. KingaT89 (válaszként erre: 27. - Niky2317)
2009. máj. 25. 01:09
szia! sajna a könyv már nincs meg.
2009. máj. 22. 13:23
Sweet én benne vagyok..
27. niky2317 (válaszként erre: 26. - KingaT89)
2009. máj. 22. 13:18
Szia!Engem érdekelne a könyv hogy megvam-e még és hogy milyen árban adod?Előre is köszi:niky2006@freemail.hu
2009. máj. 11. 21:39

Hello!! UV lámpa és kéz és lábápolás, műkörömépítés elmélete, gyakorlata c. könyv eladó! külön is lehet.

Érdeklődni: kingatulip@gmail.com

2009. márc. 15. 13:35
Én is keresek modelleket. Kb. egy hónap múlva szombati és vasárnapi napokra!!! (Blaha közelében) Köszi!
2009. márc. 12. 23:23

Sziasztok!


Modellt keresek kéz és lábápoló műkörömépítő tanfolyamra, kb április közepétől.

Hétfőn pedikűr 9- 13-ig.

Csütörtökön műköröm 9-15 esetleg 16 óráig.

Ha van kedved hozzá: viki. 084@gmail. com -on jelentkezz.

Nagyon sokat segítenél nekem!

2009. febr. 9. 17:41
Sziasztok!És mit szóltok az EFEB-hez? Én ezt néztem ki.50%-át álják,ha GYES-en v.GYED-en vagy.Nekem ez tűnik a legjobbnak.Mondjuk így is kb. ott van összegben mint a többi, viszont minden költség benne van.
2009. febr. 6. 04:49

Sziasztok!

2007 Kaposnál tanulok. 1 hónap múlva vizsga.

Az a helyzet hogy a suliban csak érinti az ember a dolgokat amit tudni kell de utánna még sok továbbképzésre menni kell plusz rengeteget gyakorolni. A továbbképzés elengedhetetlen mert rengeteget fejlődik a mai világban a műkörmös szakma.

A másik hogy sajnos elég sok esetben megvetetnek mindent a suliba ami fölös mert a vizsgán pedig kell utánna pedig nem is használod többet. Tudni kell szelektálni idővel az ember úgy is meglátja hogy mi az ami tényleg nem kell.Ja és oda kell figyelni mert minden iskolának sír a szája hogy ez is hiányzik meg az is és közben pedig leszedik a nagy pénzt. Amit csak lehet ki kell belőlük húzni. Mert minél kevesebb pénzből akarnak kihozni egy-egy tanfolyamot.

21. bmoncsy84 (válaszként erre: 20. - Annamaryy)
2009. jan. 13. 22:37

szia annamari!

én jelenleg a kapos 2007-hez járok, igaz nyíregyházára, de ha kérdésed van szívesen válaszolok.

2009. jan. 13. 14:12
sziasztok a kapos2007-nél esetleg végzet valaki tanfolyamot?hova érdemes menni Budapesten belül suliba?mindent megtanitanak rendesen?akkor is ha teljesen ismeretlen neked ez az egész?ha van tapasztalatotok szivesen venném,én mennénk csak nem tudom melyikhez,melyik a jobb?köszi mindenkinek
19. Brygy (válaszként erre: 18. - Icus)
2008. dec. 19. 19:03

Biztosítanak minden eszközt, nem kell külön venni semmit.A tandíj tartalmaz egy csomó szerszámot és gépet ami a mienk marad. Márciusban megírom, hogy megérte-e.

Mondjuk elég jó iskolát választottam, szerintem megérte.

18. Icus (válaszként erre: 12. - Brygy)
2008. dec. 18. 11:44
Megérte? Én azt hallottam ilyenkor bizony nagyon sok olyan cuccot is megvetettnek amit nem kéne. Előírják az egyen tálat és mindent..:(
17. Icus (válaszként erre: 9. - Vivicuki77)
2008. dec. 18. 11:43
Érdekes, hogy pont most regiztél és csak egyszer voltál itt:(
16. Brygy
2008. dec. 17. 21:51
Igen vinni kell valami szerződést. A munkaügyivel meg szintén alá kell írni egy másikat.
15. Mozgás (válaszként erre: 14. - Brygy)
2008. dec. 7. 10:42

Szia Brygy!

Szerződés kerül aláírásra vagy hogyan garantálhatom, hogy lesz munkahelyem?

Köszönöm a segítséged! :)

14. Brygy (válaszként erre: 13. - Mozgás)
2008. dec. 6. 19:14

Csak akkor támogatja, ha garantált munkahelyed lesz utána, vagy vállalkozó leszel.

Sajna így működik. Én is utánanéztem.

2008. dec. 2. 21:09

Sziasztok!

Már jó ideje munkanélküli vagyok és azt hallottam, hogy a kéz- és lábápoló tanfolyamot a Munkaügyi Központ támogatja!?

Őket megkérdeztem és sajnos pontos infóval nem tudtak szolgálni...

Van itt valaki közületek, aki esetleg támogatott formában végezte el a tanfolyamot?

Előre is köszönöm a segítséget!

12. Brygy (válaszként erre: 10. - Sivilla)
2008. nov. 16. 21:12

Szia!

Olyan tanfolyamot keress, amelynél a tanfolyam díja tartalmazza a szükséges felszerelések árát is! Ahová a lányom jár, ott 179000.- és a megfelelő eszközök az övéi maradnak.

11. Brygy (válaszként erre: 9. - Vivicuki77)
2008. nov. 16. 21:08
Köszi!
2008. nov. 9. 10:46

Sziasztok!

Most filózok én is egy ilyen tanfolyamon, és késöbb persze szeretnék is ebbe dolgozni. Viszont amit tudni szeretnék, hogy mennyibe kerülnek a felszerelések?

2008. okt. 25. 20:20

Sziasztok..én végeztem az anitatanodánál de meg is lepődtem ezen a cikken....bevallom nem értem mert nálunk minden simán ment,jó volt a tanfolyam és pluszban tök sok díszítőtechnikát tanultunk de abizit tényleg csak kb 2 hét múlva kaptuk meg. A vizsgáztatóközpont nagyfőnökének kellett aláírni azért nem kaptuk meg azonnal.1 hónapja vizsgáztunk és már van egy csomó vendégem:)))

Szóval a személyes tapasztalaim jók...Sok sikert nektek a tanfolyamhoz:)

8. Brygy (válaszként erre: 7. - Erikpipi)
2008. szept. 18. 20:30

Köszi a tanácsokat!

Elvégzi a kéz-és lábápoló és műkörömépítő iskolát így kompletten. Nálunk is van már pár manikűrös, de olyan ügyes a lányom, hogy nem akarom kedvét szegni.

2008. szept. 18. 14:35

Nem tudom. engem egy barátnőm vett rá, hogy végezzem el, de az sem most volt. Ő még most is pedikűrős, de műkörmöt már nem csinál, mert időigényes, és nem keres annyit. pedikűrben pedig nagyon ott van. A piac nagyon telített, főleg Budapest és Pest-megyében. Életemben nem láttam ennyi műkörmöst. Arra számíthattok, hogy ez nem kis befektetés lesz anyagilag.

Ha szeretné elvégezni az iskolát, mindenképp olyat válasszon, ami okj-s, és hiteles bizonyítványt ad.

Ha külön csak a műkörmöt végzi el, az nem ad szakmunkás bizonyítványt, úgy tudom.

sok sikert!:)

2008. szept. 17. 20:32
JNSZ megye. Azért a műkörmös, mert a lányom nagyon szereti csinálni és tehetsége is van hozzá. Lenne valami jobb javaslatod?
5. erikpipi (válaszként erre: 4. - Brygy)
2008. szept. 17. 14:11
Hol laksz, és miért pont a műköröm?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook