Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két nő egy férfi fórum

Két nő egy férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. máj. 8. 15:18
Akkor ezek szerint ez így nem fog menni. Pedig kiváncsi lennék milyen. De akkor max. fantázia marad. Alkalmatlan vagyok egy ilyenre. Nem tudom min kéne változtatnom, hogy alkalmas legyek rá. Ezért is kérdeztem.
3. tamtamano (válaszként erre: 1. - Szofi2016)
2016. máj. 8. 15:12
Ha nem akarod ne csináld...a nyögve nyelés sosem visz sehova.. és semmi jó nem sűl ki belőle..
2016. máj. 8. 14:58

Ebben segíteni?


Hajaj....

2016. máj. 8. 14:46

Azért írok, mert nincs ebben a témában semmi tapasztalatom. 42 éves vagyok a barátom fiatalabb, 33. Szeretem. Korábban én is fantáziáltam egy ilyen szituról, de soha nem gondoltam volna, hogy ezt a párom is szeretné. Visszahúzódó, félénk tipus vagyok. Szerinte meg nagyon jó nő. Ő nagyon szeretné ezt megélni én viszont élőben nem tudom elképzelni. Nincs biszex hajlamom. Azt még elviselném, ha egy másik nő hozzám érne, de nem tudom, hogy viszonoznám-e. Ha belemennék a párom kedvéért tenném inkább. De félek attól, hogy béna lennék vagy felesleges közöttük vagy nevetséges. Aki próbálta segítene ebben? Hogy lehet egy ilyen szitut megélni.

És a másik, hogy lenne is valaki. Én nem ismerem de nem is akarom azt hiszem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook