Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két missed ab után fórum

Két missed ab után (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két missed ab után

1 2 3
2009. dec. 17. 18:01

Nagyon sajnálom, hogy ezt történt veletek:(Én is elveszítettem már egy babát,és tudom milyen érzés.:(De jól látod,hogy a kisbabáid angyalkák lettek, ugyanúgy ahogy az enyém is:)És hidd el vigyázznak ránk és a születendő testvérkéikre:)

Én most vagyok 27hetes kisbaba a második babával,és hiszem, hogy vigyázz ránk az első babánk,aki angyalka szeretett volna lenni:)

Ha bátorításra van szükséged írj bátran:)

Hancsi

2009. dec. 17. 15:36
Kitartás, és nagyon sajnálom, ami veled történt :(
12. vov
2009. dec. 17. 14:49

Kedves Amariann!

Kívánok sok erőt, hogy sikeresen túljussatok ezen a nehéz helyzeten, és megtaláld azt, amit a Sors tanítani szeretne Neked. Még nem jött el az ideje a Te pici Babádnak, hogy megszülessen, de el fog!!!!! Ezt Ők jobban tudják- mármint, hogy mikor kell leszületni... Addig pedig szépen kivizsgálnak, megtalálják a baj okát, már ha van, és Te is sok sok mident átélsz, megtapasztalsz, amitől még boldogabb kismama, anyuka leszel majd.

Minden rosszból lehet tanulni vallami jót, ha nyitott a szíved.

Ez saját tapasztalat, mi is átéltük 2-szer, amit Ti, de ma már itt a pici Babám a pocakban, és nagyon várjuk:))))))))))

11. Tina82
2009. dec. 17. 13:10

Lányok, ne adjátok fel! Én ugyan még nem szeretnék babát, de van egy barátnőm, akinek 7 babája ment el, és a 8.babát sikeresen kihordta, most lesz januárban 1 éves!

Remélem nektek is sikerül!!!!

2009. dec. 17. 12:30
Sajnos látom többen vagyunk így ezzel...nekem még egy méhenkívülim is volt sajnos...de kitartás!!!együtt fogjuk tolni a porontyokat!!!
2009. dec. 17. 12:25

Szia!


Nagyon sajnálom ami veled/veletek történt..Teljesen át tudom érzeni ahelyzetedet.. Mi is elveszítettünk két kismanót..Aztán jött az én kis tüneményes kislányom...Aztán akartunk tesót neki, azt hittük már nem történhet semmi gond...Ismét teherbe estem, és ismét nem minket választott a baby...:( Aztán még egy végső próbálkozásra adtam a fejemet..(Azt mondták, hogy nem lehet kisfiúnk és őket veszítjük el..) Újra terhes lettem..Igaz, voltak problémák terhesség közben, de a babával minden ok volt és csoda, mert kisfiú lett!!!!! És egészséges és jövő héten 1 éves lesz... Szóval, nem szabad feladni, hinni kell hogy hozzátok is bekopogtat egy kis csoda!!!!

Sok szerencsét mindenkinek!!!!!


Ági

2009. dec. 17. 12:16
Köszönöm a bíztató sorokat és mindenkinek aki szeretne babát és még nem sikerült mielőbbi babásodást kívánok. Sokat köszönhetek nektek Hoxásoknak, ti is hozzájárultok a lelki megnyugváshoz. És köszönöm a jeleket is.
2009. dec. 17. 11:09

Sziasztok!

Sajnos én is tudom mi az amit most átéltetek. Nekem tegnap volt egy éve, de mindig fáj nagyon. Most párommal szeretnénk egy másikat, de remélem összejön.

Fel a fejjel!

2009. dec. 17. 10:54

Sziasztok!

Sajnos tudom,mit éltetek át,mert én is átestem rajta.Nagyon nehéz,de nem szabad feladni-még akkor sem,ha vannak már nagyobb gyermekeitek!

Kitartást,és sok sikert mindenkinek!

2009. dec. 17. 10:32

Szia Mariann!


Nagyon megfogott a történeted, mert a sajátomat juttatta eszembe.

Én is két missed ab-ot éltem át, de ma már szerencsére babázhatok a 10 hónapos kisfiammal, aki a harmadik terhességemből született.


Az első két esetben hiába kaptam meg a sárgatesthormont, görcsoldókat, semmi sem segített. Még a szívhangig sem jutottam el.


Aztán megtörtént a kivizsgálás, és az immunológián találták meg a problémát. Antifoszfolipid szindrómám van, ami azt jelentette, hogy terhesség alatt naponta véralvadásgátló szurit kellett adnom magamnak, mert túl gyorsan alvadt a vérem, ez akadályozta a baba jó vérellátottságát. A véralvadásgátló hatására ez a probléma megszűnt, így egészséges kisbabát hozhattam a világra!


Szívből kívánom, hogy Nálad is megtalálják a problémát, és kezeljék, aztán Te is életet adhass a jól megérdemelt kisbabádnak!!!

2009. dec. 17. 10:19

Szia Drága!

Megsirattam a történeted. Pontosan ugyanolyan, mint az enyém. Csupán a különbség az, hogy én két napja a harmadik missed ab.-ot éltem át. Most próbálom ápolgatni a lelkem. Így teljes szívemből megértelek és együtt érzek veled.

Kívánok neked legalább annyi erőt és kitartást, mint nekem kívántak itt a hoxán. Kérlek te se add fel és biztosan fogunk mi még babázni, csak egy kicsit később, mint mások. De annál nagyobb boldogság lesz, ha majd a kezünkben tartjuk a Kicsit.

2009. dec. 17. 10:06
Szia! Sajnálattal olvastam soraid! Kitartást és sok erőt kívánok nektek! Remélem és bízom benne,hogy hamarosan te is átélhesd az anyaság örömeit! :-)
2009. dec. 17. 10:05
Szia! Mi is nagyon sokat küzdöttünk azért, hogy jöjjön a baba, igaz, más a történetem, de nem szabad feladni. Ma vagyok 18 hetes és csak izgulok, hogy minden rendben legyen...
2009. dec. 17. 10:03
Az én történetemben van csoda és tragédia, mégis bízom benne, hogy nemsokára én is a boldog anyukák közé fogok tartozni és erőt adhatok azoknak, akik el vannak keseredve gyermekük/gyermekeik elvesztése miatt, akiket még a kezükbe sem tarthattak...

Ugrás a teljes írásra: Két missed ab után
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook