Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Késői szüzesség. Mit gondoltok erről? fórum

Késői szüzesség. Mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. 0292fff612 (válaszként erre: 8. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 17. 09:15
Meglepődött,kicsit hitetlenkedett,mert amúgy nem úgy viselkedtem az előzetes ismerkedés során,mint egy szende szűz.Eleve én kezdeményeztem egy netes társkeresőn.Nem akadt ki,mert abszolút nem olyan voltam semmiben,mint mondjuk egy 14 éves tudatlan lányka,én elméletben mindent tudtam,és lelkileg is érett voltam a dologra.És igen,még mindig együtt vagyunk.
10. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 9. - 96d1867028)
2008. aug. 17. 09:06

Kedves Eugénia!


Most alaposan melléfogtál!

Képzeld, nekem 18 éves koromig még barátom se volt, egy másik topicban leírtam az okát, nem akarom most újra leírni.

A szüzességemet 20 évesen veszítettem el, bár nem voltam szerelmes. A férjem előtt 3 pasival volt szexuális kapcsolatom, sose voltam férfifaló.

Azért tettem fel az említett kérdést, mert minden nő tudja milyen a pasik többsége ( tisztelet a kivételnek!! ), valljuk be egy ilyenen azért kiakadnak. Most magamból indultam ki, az első pasi akivel lefeküdtem, nem hitte el hogy még szűz vagyok 20 évesen. Mi nők, ezt teljesen máshogy látjuk, szerintem se a kor a lényeg. Ennyi.

9. 96d1867028 (válaszként erre: 1. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 17. 00:49

Szerintem tipikusan azok kérdeznek ilyet, akik tízen- valahány évesen vesztették el a szüzességüket, és azóta már a két kezükön nem tudják megszámolni, hány pasival feküdtek le...


Minden embernek más a tulajdonsága, a lelki alkata és még egy csomó más ok is közbejöhet, egyáltalán nem a kor a lényeg

8. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 7. - 0292fff612)
2008. aug. 16. 21:32
És a párod nem akadt ki amikor megtudta, hogy még szűz vagy? Azóta is vele vagy?
2008. aug. 16. 21:25
Szerintem is valami lelki ok lehet a háttérben,az én esetem is hasonló volt,abból gondolom.Én is elmúltam már 30,amikor elveszítettem a szüzességemet.Gyerekkori zaklatás,kamaszkori csalódások,önbizalomhiány,szinte beteges félelem a teherbeeséstől,ez mind megvolt nálam.Pedig kívántam a szexet,de mindig megtorpantam az esemény előtt.Már azt hittem szűzen halok meg,aztán csak megtörtént a dolog.
2008. aug. 16. 20:54
Olyan dolog is állhat a háttérben, hogy évek óta valakibe reménytelenül szerelmes és más nem kell neki. De ez esetben saját magával babrál ki.
2008. aug. 16. 20:52

Barátnőm is hasonlóan későn veszítette el, de ő úgy, hogy tudatosan erre az alkalomra ismerkedett meg egy férfival. Nála a karrier építés volt az elsődleges szempont. Bárki meg akart vele ismerkedni, ő annyira csak a tanulással és a munkahely kereséssel volt elfoglalva, hogy másról sem tudott beszélni. Egy férfi pedig nem ezt akarja hallgatni "közben". Már az ágyig el sem jutott emiatt senkivel.


Volt egy munkatársam, aki 37 évesen volt hajlandó végre lefeküdni egy férfivel, de feltétele volt, hogy csak a nászéjszakán. Véghez vitte. Azóta van egy gyereke, és EGYEDÜL neveli őt. A férfi megkapta az áhított nőt, de egy ilyen mentalitású nővel nem lehet hosszú távon együtt élni.


Szerintem mindegyiknek van valamilyen lelki problémája, aki ebben a korban még nem volt szerelmes, és nem kívánt meg egy férfit sem.

4. 867f9adc74 (válaszként erre: 1. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 16. 20:49

Szerintem ennyi idősen már nem csupán csak arról van szó, hogy még nem volt szerelmes az illető!

Ha én ennyi idősen még nem lettem volna egyszer sem szerelmes, akkor sem lennék már szűz! Rég kipróbáltam volna valakivel, aki tetszik, és valamiféle vonzalmat érzek iránta.

Szerintem itt már" komplexus-hegyek" állnak a háttérben...Fél a saját- esetleg partnere kudarcától, talán önmagával elégedetlen, vagy az is lehet, hogy próbálkozott már, és az nagyon kellemetlen volt neki, ami igencsak megviselte,,,

Rengeteg oka lehet..rengeteg.

De ha nem is kívánta eddig.......akkor ott valami nagyon egyedi problémát kell keresni..

2008. aug. 16. 20:43

Szerintem sokan nem szerelemből vesztik el a szüzességüket. Oké, nem volt még szerelmes. De 25 év körül és felett még a kíváncsiság se hajtja?

Én ismerek bűnronda nőt is 3 gyerekkel.


Persze azt kifelejtettem, hogy jelen esetben a leszbikus hajlamról feledkezzünk meg, mert ott megvan az ok.

2008. aug. 16. 20:34

Hello.

1.Lehet, hogy még nem találtak megfelelő partnert, akinek odaajándékozhatnák a szüzességüket, nem voltak szerelmesek.

2.Nem kívánják a sexet

3.Olyan rondák, mint a bűn, nem kellenek senkinek

Ezek jutottak eszembe először, a kérdéssel kapcsolatban.Az biztos, hogy nem kell elsietni,de ennyit várni?Ha nekik ez így jó?Főleg 32 évesen.Ki hogy érzi.

2008. aug. 16. 20:02

Sziasztok!

A minap olvastam itt az egyik topicban 2 leányzóról akik 25. ill 27 évesek és még szüzek. Most pedig egy heti újság levelező rovatában akadtam rá egy 32 éves nő írására akivel szintén ez a helyzet.

Szerintetek milyen okok állhatnak a háttérben azoknál akik még ennyi idősen sem estek át az első aktuson? Érintettek véleménye is érdekelne.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook