Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy filmet/rajzfilmet... fórum

Keresek egy filmet/rajzfilmet... (beszélgetős fórum)


2009. okt. 31. 19:08

Szívesen, nagy filmrajongó vagyok:))


Bár ezt még nem láttam.

162. csni
2009. okt. 31. 16:47
Igen, szerintem ez az a film. Köszönöm.
2009. okt. 31. 16:41

Ez lenne az???


Ha eljön a holnap

(If Tomorrow Comes, 1986)



Tracey Whitney gyönyörű fiatal lány, gazdagság, szerelem, boldogság vár rá. A holnapot azonban árulás, bűntény, emberi gonoszság "napolja el". Tracey a maffiával kerül szembe, s szinte egyik napról a másikra börtönben találja magát, 15 évre ítélt bünözőként. Csak a bosszúvágy tartja benne a lelket, s amikor néhány hónap múlva váratlanul kegyelmet kap, halálos eltökéltséggel, kész tervekkel száll harcba tönkretevői ellen. Rövid úton valamennyi rosszakaróján bosszút áll, sőt... A csinos és agyafúrt lányból hamarosan nemzetközi hirű szélhámosnő lesz. Szenvedélyévé válik a veszélyes élet, amelyben a holnap mindig bizonytalan...


Szereplők:


Madolyn Smith

Tracy Whitney


--------------------------------------------------------------------------------

Tom Berenger

Jeff Stevens


--------------------------------------------------------------------------------

David Keith

Daniel Cooper


--------------------------------------------------------------------------------

Liam Neeson

André Trignant felügyelő


--------------------------------------------------------------------------------

Jack Weston

Willie nagybácsi


--------------------------------------------------------------------------------

Richard Kiley

Gunther Hartog


--------------------------------------------------------------------------------

Joseph Cortese

Joe Romano


--------------------------------------------------------------------------------

George DiCenzo

Anthony Orsatti


--------------------------------------------------------------------------------

Susan Hess

Louise Hollander


--------------------------------------------------------------------------------

Jeffrey Jones

Budge Hollander


--------------------------------------------------------------------------------

John Laughlin

Charles Stanhope


--------------------------------------------------------------------------------

Susan Tyrrell

Bertha


--------------------------------------------------------------------------------

Harold Sylvester

Al


--------------------------------------------------------------------------------

Lane Smith

Warden Brannigan

160. csni
2009. okt. 31. 16:38

Sziasztok!


Jópár éve láttam egy filmsorozatot. Azt hiszem 3 részes volt. Ha jól emlékszem, "Ha eljő a holnap" címen futott.

Egy részlet rémlik belőle: a főszereplő csaj egy hajón két sakkmesterrel játszik egyszerre, és mindig azt lépi az egyiknek, amit a másik lépett Neki az elöző lépésnél. Így végül mindkettővel döntetlent játszik. Nem tudom, érthető-e.

Még az is rémlik, hogy a csaj, mintha börtönből szabadult volna az elején.

Szóval szeretném megszerezni ezt a filmet, mert annak idején nagyon tetszett.

Ha valaki ráismer és tudja, hogy milyen címen lehet megtalálni vagy valamelyik főszereplő nevét, írja már meg.

Köszi.

159. csni
2009. okt. 31. 16:23

Sziasztok!


Jó sok évé láttam egy filmsorozatot (azt hiszem 3 részes volt). Úgy rémlik, hogy "Ha eljő a holnap" címen futott, de így nem találom. Egyetlen részletre emlékszem belőle. A főszereplő csaj egy hajón két sakkmesterrel játszott egyszerre sakkjátszmát és mindig úgy lépett az egyiknek, ahogy előtte a másik Neki. Végül így játszott döntetlent mindkét sakkmesterrel.(Nem tudom érthető-e.) Még az is rémlik, hogy a csaj börtönben volt, az elején szabadult, de ez nem biztos.

Szóval annó nagyon tetszett ez a film és szeretném megszerezni.

Felismeri esetleg valaki? Ha igen írja már meg a címét vagy esetleg a főszereplők nevét.

Köszi.

158. ditta15
2009. okt. 26. 12:52

Lindsay Lohan főszereplésében láttam egy filmet és első látásr beleszerettem :D


Deh nem találom a filmet sem se a film címt :(

Segítsetek!!!


A film arról szól, hogy: Lindsay és barátnői bulit szerveznek és számítógépen vagy telefonon megebzsélik h pontháborúznak...de ehez ki kell menniük a házból. Lindsaynek a bátyja falaz. a pontháború az ebédlőasztalokért megy. A vesztes a kukáknál ebédel. Lindsay és barátnői megnyerikés Lindsay összejön a suli legjobb pasijával.


Segítsetek mert nemtoma címét és újra látniakarom!Előre is köszy

2009. szept. 26. 12:05

-Kate és Leopold?(Meg Ryan)Megvan valakinek?

-A csendes_Óceán hercege?Köszönöm!

156. zsuzso100 (válaszként erre: 154. - *Agnese*)
2009. szept. 19. 08:57
Köszi, akkor nem is kék, hanem fehér ruhás volt a lány.
155. zsuzso100 (válaszként erre: 149. - 1c4f1f6e5a)
2009. szept. 19. 08:55
Azt hiszem az lesz az! Köszi szépen! Sehogy nem jutott eszembe a címe és annak idején úgy szerettem.
2009. szept. 19. 08:55

Az elsüllyedt világok

[link]

2009. szept. 19. 08:54
Hát Picurnak a PomPom-ból kék ruhája is van és egy fura fejfedője :-D
152. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 150. - Mreich)
2009. szept. 19. 08:54
Spartakusz Bob Rebeka
151. mreich
2009. szept. 19. 08:54
Elveszett világ? Amelyikben volt valami Popocici nevű nő is?
150. mreich
2009. szept. 19. 08:52
Beugrik még róla valami? Mert nekem eddig semmi, pedig akkoriban néztem a rajzfilmeket.
2009. szept. 19. 08:51
Elveszett világ???V valami hasonló!!Rémlik!!
2009. szept. 19. 08:50
Van egy pár!!!Hmmmm...
2009. szept. 19. 08:50
mit?
2009. szept. 19. 08:49

A 80-as évek végén játszották, nem tudom, mi a címe - ez lenne a kérdés. Egy csapat volt benne és egy lány, akinek kék ruhája és kék fura alakú "fejfedője" volt.

A zenéje is nagyon jó volt, de sehogy nem jut eszembe a címe. Azóta nem is láttam sehol.

Köszi!

2009. szept. 19. 08:48
Egy rajzfilmet keresek...!
144. 4c35511f0b (válaszként erre: 142. - A9e1c02a7b)
2009. aug. 24. 20:31
RTL -en ment.
2009. aug. 24. 20:30
Tegnap késő este volt.Leírhatatlanul tetszett!Meggyőződésem,hogy a férjemnek is nagyon tettszett volna,sajnos nem látta.Részben emiatt keresem.Megvan valakinek?Letölteni sehonnan nem sikerül.
2009. aug. 24. 20:29
Nem az volt tegnap a TV-ben?
2009. aug. 24. 20:29
...nekem nem tetszett:)
2009. aug. 24. 20:28
Kérésem lenne...Egy filmet keresek nagyon!Heath Ledger:Casanova
139. nell (válaszként erre: 92. - Diegóóó)
2009. aug. 14. 10:49
rájöttem: A szenvedély ritmusa a film címe. Most már csak azzal küszködök, hogy sehonnan sem tudom megszerezni. Bárki tud segíteni, kérlek írjatok privit. Köszi Nell
138. a6d5a14c21 (válaszként erre: 135. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 28. 21:43
A legjobb filmje!szerintem:)
137. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 136. - Dócy)
2009. jún. 28. 21:34
Köszönöm!:)
136. Dócy
2009. jún. 28. 21:33
Életben maradni
2009. jún. 28. 21:29
Sziasztok! Emlékszik valaki, hogy mi volt a magyar címe a Staying A'live című filmnek, amiben John Travolta volt a főszereplője és táncosokról szólt?
2009. jún. 24. 15:57
Nem tudja valaki,hogy honnan lehet megrendelni,letőlteni,a Farm ahol élünk sorozatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook