Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdőjeles állapotok uralkodnak a fejekben fórum

Kérdőjeles állapotok uralkodnak a fejekben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kérdőjeles állapotok uralkodnak a fejekben

1 2 3
21. spinneli (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2012. okt. 12. 14:10

Nekem nem volt olyan...Szandi?

:P

20. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - A6bc29c843)
2012. okt. 12. 14:08
Háááháá, a tarajost ki ne hagyd a tivornyából :D
19. bd55e3f068 (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2012. okt. 12. 14:06
Asszem nosztalgiázunk a tizenéves koról meg frendz forevör, úgyhogy szedd elő a szpájsz gör'z kazzettád!
18. a6bc29c843 (válaszként erre: 17. - Bd55e3f068)
2012. okt. 12. 13:56

hűűűhhaa...ez igen! :D

Én meg szeretem az ifjabbak társaságát, és szívesen el is megyek velük tivornyázni, ha úgy van. És általában úgy van. :D

17. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Majasoseband)
2012. okt. 12. 13:40

"Engedd, hogy átjárjon a háttérben szóló zene, a dalszövegek, az énekes hangja, az emberek ujjongása, a melletted levő hamis éneklése. Engedd, hogy magával ragadjon a füst-, a bor mámora. Engedd, hogy körülöleljen a Zene.

Csukd be a szemed, és csak érezz."


Ezt írtad tavaly. Gondolom, azóta felnőttél, hogy így elkülönülsz az értelmetlenül tomboló fiataloktól (aki közé minek jársz, ha annyira más vagy?)...


Mi volt ennek a cikknek a mondandója?

16. Bekacomb (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. okt. 12. 12:37
Nagyon igazad van. Szerintem is mindennek az alapja a nevelés. Szerencsés vagy, hogy ilyen értékrendet kaptál a szüleidtől! :-)
2012. okt. 12. 12:31

Most itt az volt a lényeg, hogy válogassa meg az ember barátait...vagy mi is?


Egyébként tényleg rengeteg az önbizalom hiányos ember, főleg a nők körében, nagyon unalmas az állandó önszeretetlen rinyálás....

14. a6bc29c843 (válaszként erre: 12. - 130454e42d)
2012. okt. 12. 12:29
Oszt ennyiiii. :D
13. a6bc29c843 (válaszként erre: 11. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 12. 12:29
A részegek védőszentje megóvja őket. Némelyiket legalábbis. :)
2012. okt. 12. 12:27

Ez a téma nem mai, több ezer éve siránkoznak a mai-akkori fiatalság erkölcsein, állapotán.

Jó a memóriám, emlékszem a saját fiatalságomra, én nem voltam mintagyerek, ahogy a barátaim többsége sem. Kinőttük.

2012. okt. 12. 12:10

Én azt nem értem,hogy hogy nem félnek lányok pocsolyarészegre inni magukat(azon kívül,hogy ritka visszataszító látvány egy részeg,rókázó ember-hát még ha nő).Bármikor lekapcsolhat az agy,és onnan kezdve azt tesz velük azt,amit akar,akinek kedve van hozzá.

nem érzik,hogy olyasmik történhetnek iylenkor,aminek egy életre kárát látják? :(

2012. okt. 12. 12:00
egyébként a cikk fos. :)
2012. okt. 12. 11:54

Ugyan már. Ne írd le ennyire a mai fiatalokat(mondom én ezt 27 évesen)

Te soha nem rúgtál be, nem gyújtottál rá? Gondolom nem. Hát akkor szivi, dőlj hátra, csinálj magadnak egy vodkanarancsot, és gyújts rá! :) A füsttel együtt elszáll ez a mérhetetlen düh/elkeseredettség. :D

Gyakorlatilag ezt hívják kamaszkornak, ami neked vagy nem volt, vagy nem lesz, vagy nagyon otthonülős voltál. :D

2012. okt. 12. 11:35
Rossz a cikk címe. A fejekben vákuum uralkodik...
7. Aquatica (válaszként erre: 6. - Bekacomb)
2012. okt. 12. 10:42
minden a neveltetéstől függ. én gazdag családban nőttem fel, luxusban, de a szüleim megtanították hogy nem az a fontos, mindig is a belső értékekre helyezték a hangsúly.Nálunk sose volt téma a pénz és még zsebpénzt sem kaptunk, minket mással jutalmaztak. Megtanítottak arra hogy a szegénynek is adni kell nem lenézni, mert sose lehet tudni mikor esik pofára az ember. A suliban nem menősködtünk ,de volt aki igen.Ezért hiszem hogy a jó nevelés a fontos. Nem az anyagiasságra kell nevelni a gyereket, és a barátokra is oda kell figyelni:P
2012. okt. 12. 10:31
Most múlt hét hónapos a kislányom. De pl. a Házon kívül e heti adása nagyon elgondokodtatott. Mert olyan mértékben elanyagiasodtak a fiatalok, hogy leesett az állam. :-( Azt mondtam a páromnak, hogy csak remélni tudom, hogy képes leszek akkora önbizalommal felruházni a csemeténket, hogy ne akarjon "beolvadni", mindenáron egy lenni a sok közül. Bízom benne, hogy fog találni jó barátokat akkor is, ha éppen nem az aktuális trend szerint öltözik, stb. Ezek nem szabadna, hogy ekkora fontossággal bírjanak, mint mondjuk egy jó mozizás a barátokkal, vagy valami kevésbé káros szórakozás, mint a kocsmázás.
2012. okt. 12. 10:29
igaz amit írtál, de engem nem érdekel mit csinálnak a mai fiatalok. szerintem is hülyék tisztelet a kivételnek de az a saját baja meg a szüleié, ha azokat nem érdekli hol csavarog a gyereke téged miért érdekel?...az a baj, hogy az ilyen gyerekek azért lettek ilyenek mert a szülők nem foglalkoztak velük, nem tanították meg az erkölcsösséget, a tiszteletet, a becsületességet, tisztelet a kivételnek. Érdekes én sose voltam ilyen pedig én is fiatal vagyok. Én tudtam mi a helyes és mi nem , hála a szüleimnek akik sokat foglalkoztak velünk, tanítottak a jóra. Én boldog ember lettem és néha szánakozom a mai fiatalokon mert önbizalom hiányosak, depressziósak azt sem tudják mi az élet. És ki ezért a felelős ? a szülők, a barátok, a média ami elferdíti a valóságot és hedonista elveket helyez előtérbe , ezt mindenki maga döntse el.A lényeg hogy én érezzem jól magam, és más véleménye nem érdekel.
2012. okt. 12. 10:18

Egyébként egyetértek veled amiket leírtál.

Habár ez tényleg a befolyásolható önbizalomhiányos embereket érinti.

2012. okt. 12. 10:16

Te még biztosan fiatal huszonéves lehetsz, hogy ezzel a problámával álsz szemben.


Én úgy gondolom szórakozóhelyeken kívűl kellene keresned a boldogságot, és nem foglalkozni vele, hogy más mit mond, és mit gondol rólad.

2012. okt. 12. 09:45

Szia! Jó kis panaszáradatos cikk..nekem ez most nem tetszett..sajnálom.

Sok sikert majd egy másik cikkedhez.

2012. okt. 12. 09:08
Van olyan pillanat, amikor az ember nem tudja, hogy kicsoda is ő valójában. Lehetsz te a legkiegyensúlyozotabb vagy éppen a legvisszahuzódóbb a világon: úgyis lesz majd egy olyan pillanat, amikor kifordulsz saját magadból, mert ki kell fordulnod. Hogyan és miért és miképp? Szembenézel vele vagy elmenekülsz?
Mindenképp a te döntésed, hiszen valamilyen szinten akkor is a te életed, ha meg van írva a életünk.
Emberi gén az el nem fogadás?

Ugrás a teljes írásra: Kérdőjeles állapotok uralkodnak a fejekben
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook