Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik aszexuálisnak hitték magukat, de kiderült, hogy tévedtek, mi alapján gondolták, hogy azok? fórum

Akik aszexuálisnak hitték magukat, de kiderült, hogy tévedtek, mi alapján gondolták, hogy azok? (beszélgetős fórum)


24. kannanana (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 18:13
Nem, nem volt ilyen.
márc. 29. 14:46
Mármint a többi ember
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Kannanana)
márc. 29. 14:44

Ja most nézem ezekszerint senkiben nem volt szerelmes belegondoltam


hogy hány kapcsolat mehet tönkre azért mert azt hitte hogy



magáról hogy axeszuális utána meg kiderül hogy nem az

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Kannanana)
márc. 29. 14:32
De biztos voltak, szexi helyes pasik a környezetében, akikhez szexuálisan vonzódott, ezt észreveszi az ember magán.
20. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:54
Igen, egy barátnőm ilyen volt. Aztán kiderült, hogy nem találkozott meg az igazival. Neki meg kellenek az érzelmek a szexuális vágyhoz.
márc. 27. 10:53
Kevesen vannak, akik vágynak a szexre és csinálják,is és vannak, akik nemtől függetlenül undorodnak még a gondolatától is.
márc. 27. 10:49
Ez nekem nem működne, mert ha tényleg szép és csinos vagyok, akkor nem tetszenék neki, bármit tennék,és tetejében még szexelni sem akarna velem, ezért és ez a kettő még rosszabb, egy nem aszexuális nőnek.
márc. 27. 10:39
Néz utána,aki nem érez vonzalmat, az testi vágyat sem.
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 18:15
Te érted egyébként, hogy mi az hogy vki aszexuális? Aki aszexuális, az nem vágyik a szexre. Szóval nem fog érte tenni sem, mert nincs miért tenni. Ez olyan mintha azt mondanád hogy egy homoszexuális miért nem tesz érte hogy hetero legyen. Ezzel nincs mit tenni, nem lehet megváltoztatni...... Aki aszexuális annak a szexmentes kapcsolat az ideális. Ezt nem kell összekeverni azzal, akinek szar a kapcsolata, és nem kívánja a párját, vagy szar passzban van/gyógyszert szed/bármiegyéb ami miatt átmemetileg nincs nemi vágya, pedig amúgy szokott lenni....
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
márc. 26. 16:38
Szerintem is.
14. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Srcrss)
márc. 26. 16:37
Szerintem ez a ritkább....
13. globus
márc. 26. 16:16
Gondolom, annak alapján, hogy ingerszegény környezetben éltek. Aután csak jött valaki.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Srcrss)
márc. 26. 16:09
értem,de egy ilyen párkapcsolat nekem nem kell, a szerelem nekem nem lenne elég.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Srcrss)
márc. 26. 16:06
Rosszul fogalmaztam, úgy értettem, ha valamelyikük nem az.
10. srcrss (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 15:56
Honnan veszed, hogy "nehéz az élet egy ilyen párkapcsolatban?" Ha mindketten aszexuálisak, akkor egyikük sem igényli a szexet, egyetértés van. Ideális párkapcsolat (számukra).
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
márc. 26. 15:34
Nem tehetnek arról, hogy ilyenek, de egy ilyen párkapcsolatban nehéz lehet az élet, nem minden a szex, de náluk kevés vagy egyáltalán nincs, van aki azt írta, hogy büszke rá ezt egy férfi írta.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
márc. 26. 15:27
Amúgy ez nem betegség, az ilyen ember elmehetne szexológushoz, csak azt nem értem, hogy miért nem tesz azért hogy legyen nemi vágya és nemi élete.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
márc. 26. 15:21
Sz#r lehet így az élet, férfi vagy nő?
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 14:22
Akit én ismerek ő azóta is az 🤷‍♀️
márc. 26. 09:30
Nézed a 'Válótársak"-at? :-)
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 22:09
Pl. nem megfelelő partner.
3. srcrss (válaszként erre: 2. - Globus)
márc. 25. 22:07
😄
márc. 25. 21:54
Pihenj kicsit.
márc. 25. 21:29
Vannak nők és férfiak, akik aszexuálisnak hitték magukat, de kiderült, hogy nem azok? ha igen, miért hiheték,hogy azok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook