Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keratinos hajegyenesítésről mik a vélemények? fórum

Keratinos hajegyenesítésről mik a vélemények? (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 18. 15:16
Fodrász sem ajánlja , legalábbis az, aki lelkiismeretesebb! A hő szétroncsolja a hajszálakat! Gyakran több kàrt okoz,mint amennyit használ.Nem kell minden csodànak bedőlni...
2020. dec. 11. 12:29

Vekonyszalu hajra ezt semmikepp, soha. Most a korona alatt nem mentem el ujracsinaltatni es a lenoves altal lathato, hogy eg es fold a hajam minosegben.


A hajam vege tobb reszen teljesen le van torve. Mondom, gondor haj VS hullamos-egyeneske, szabad szemmel lathato, hogy konkretan a kezelt reszeken nehol letort a haj emellett olyan fura tapintasu...


Budapesten az egyik hires belvarosi szalonban csinaltattam tobb alkalommal. Baratnom ajanlasara mentem el oda de neki eros vastagszalu a haja es semmi baja nincs tehat egyeseknek tuti jo.

14. jadodi
2019. jún. 27. 16:40
Sziasztok! Egy olyan bonyolult kérdésem van, hogy hajegyenesítés után az első “kritikus” pár napban ti mit csináltok, hogy ne aludjátok el a hajatokat? Nekem reggelre bekunkorodik a vége... Most lett kivasalva, és félek, hogy éjjel tönkremegy az egész...
13. delbuk
2019. máj. 17. 09:18
Nekem kinyírta a hajam. Amígy tartott, addig nagyon szerettem, de utána nagyon hullott, tört és iszonyú nehezen nő(tt). Korábban is mindig vékonyszálú hajam volt, de gyorsan nőtt, na azóta inkább levágattam, mert egy év alatt nőtt annyit, mint előtte három hónap alatt. Pedig elvileg szuper fodrászatban csináltattam...
12. Ervina
2019. máj. 14. 11:40
Ja és ombre a hajam, abszolút nem roncsolja a szőke véget.
11. Ervina
2019. máj. 14. 11:39

Én 4-5 havonta csináltatom, már évek óta. Előtte minden reggel 20 perceket vasaltam a hajam, ez mára lecsökkent minden hajmosás után 1 perces hajvég vasalásra és igen, csak hajmosás után. Mások szerint fényes, szép. Én ezt annyira nem látom.

Soha nem hagynám abba!

Mondjuk nekem vastagszálú és dús hajam van, viszont 2-3 naponta mosnom kell sajnos.

2019. máj. 14. 08:49

Úgy emlékszem nekem Al.. Pa.. termékkel csinálta a fodrász. A beígért 3 hónapot nem bírta, de nagyon szerettem, mert 6-7 hétig tök jó volt, mert nem kellett macerázni vele, mosás után olyan egyenesre száradt, mintha vasaltam volna. kb 2-3 éve csináltattam utoljára, azóta nem. Törik ugyan a hajam, de ezt természetes "elhasználódásnak" veszem, mert néha vasalom, 2-3 hetente, ami tuti nem tesz jót neki.


Szerintem, ha egyszer kipróbálod, elválik, hogyan reagál rá a hajad, meddig tart és meghozta-e az általad várt hatást.

2019. máj. 14. 08:25

Az én hajamat nagyon megviselte. Gyorsan nő a hajam, három havonta mehetttem volna, az első után soha többet. Kócos, gumiszerűen nyúló hajszálaim lettek.

Lehet, hogy a fodrász volt béna, lehet, hogy a szer amivel csinálta.


Nekem a Joico hajépítő kúrát javaslom, nekem minden hónapban megcsinálja a fodrász, a hajam kezelhetőbb, könnyebb kivasalni, de akkor is van formája, ha göndören hagyom.

8. simple (válaszként erre: 2. - Biborcsiga)
2019. máj. 13. 21:00
Én is el akartam menni ilyenre, aztán utánajártam... Sokaknak kihullott, tönkrement tőle a haja teljesen. Én nem mertem kockáztatni. Nem mindenkinél ugyanúgy működik.
2019. máj. 13. 20:43
Amúgy én már kitapasztaltam, hogy lehet az a legjobb a hajnak ha békén van hagyva úgy, ahogy van. Persze azért az alap ápolás az kell. Én azóta nagyon vigyázok rá mióta a derékig, kivasalva fenékig érő hajamat vágattam le egy ombre festés és vasalgatás miatt. Most nagyn szépen kezdett nőni és nem piszkálom semmivel. Lehet ha egy ideig abbahagynád a vasalgatást a tied is kupálódna valamennyire, de tudom nehéz megállni. Ha nagyon ijesztően nézek ki reggel akkor azért én is érte nyúlok:D
2019. máj. 13. 19:44
Én is szerettem volna, de szőkített a hajam, úgyhogy felejtős.
5. inta
2019. máj. 13. 19:31

Nekem másfél éve van, vékonyszálú hajon, amit növesztek közben. Nagyon szeretem, szépen nő a hajam, sokkal ápoltabbnak tűnik sokkal kevesebb erőfeszítéssel. Nekem nem roncsolta a hajamat, kb 4 havonta vágatok picit a végéből, de azt nekem amúgy is kell, mert a vékonysága miatt hajlamos törni, erre meg finnyás vagyok.

Kezelés után pár napig nem szeretem, mert nagyon a fejemhez lapul az egész, de ez elmúlik, és utána fényes, könnyen kezelhető hajam lesz.

Jó fodrász kell hozzá, és megfelelő sampon otthonra is.

4. Biborcsiga (válaszként erre: 3. - F11dc76a39)
2019. máj. 13. 18:08
Ajjajj, biztató.
2019. máj. 13. 17:43
Én csináltatni akartam, mert hullámos/göndör a hajam. Anyám egyik ismerőse mesterfodrász, vele akartam volna megcsináltatni, de mivel jól ismer minket megmondta, hogy sokszor szép, hosszú hajakat kellett emiatt levágni, vagy törtek le, mert ha azonnal szép is, idővel tönkreteszi. Kb ugyanaz mint a dauer csak itt nem göndör, hanem egyenes lesz tőle a haj.
2019. máj. 13. 17:14
Szép fényes és egyenes, ha néha összekötöm is? És mennyi ideig bírja, nem roncsolja a hajat?
2019. máj. 13. 17:09

Sziasztok!


Nagyon vékony szálú a hajam. Állandóan vasalgatni kell, mert szerteszét áll. A vasalástól viszont nagyon száraz kb.: a fele hosszától, fent viszont zsírosodásra hajlamos. Szóval, vágyok miatta bajban.


A keratinos hajegyenesitesre gondoltam, hátha segít rajta és újra szép fényes lesz.


Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook