Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képtelen vagyok beszélni anyukámmal. 16 évesen magamra... fórum

Képtelen vagyok beszélni anyukámmal. 16 évesen magamra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ápr. 20. 23:36
Mintha én írtam volna, nálam ugyanez a helyzet. :)
13. Valak2024 (válaszként erre: 12. - Globus)
ápr. 20. 19:42
Igen.
12. globus (válaszként erre: 8. - Valak2024)
ápr. 20. 18:37
Téged dobott be az ágyba valami chips miatt? Ismerősnek tűnsz.
11. csikil4ny (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 18:15

Nem furcsa, ez természetes. Belénk van kódolva.


Hogyan/miért hagyott magadra?

10. Valak2024 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 19. 23:06

Vagyis én voltam 7 ő 18 akkor nálunk lakott valameddig amikor az árvaházbol kijött mert az apja elzavarta és valahogy megtudta hol lakunk nem tudom hogy honnan


.

9. Valak2024 (válaszként erre: 8. - Valak2024)
ápr. 19. 23:06

Vagyis én voltam 7 ő 18 akkor nálunk lakott valameddig amikor az árvaházbol kijött mert az apja elzavarta és valahogy megtudta hol lakunk nem tudom hogy honnan

.

8. Valak2024 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 19. 23:02
Az édes testvéreimnel igen sajnos a bátyámal nem, szerintem ő meg akar ismerni de amikor először láttam 7 éves akkor valamiért meg haragudtam rá elfejtettem de sokszor mondták és gyűlölni kezdtem pár éve bejelölt vissza is igazoltam de amikor anyánk meghalt kérdezett valamit ami miatt ideges lettem és letöröltem az ismerőseim közül gondolom egyből bejelölt újra viszont csak egy év után szülinapomra akart írni nem igazoltam vissza gondolom tudta miért de bekövetett az ismerősnek jelölés előtt vagy után de azóta nem követett ki nem értem mi van vele gyűlöl vagy mi én mindkét dolog miatt megbocsátottam neki mármint magamban de nagy vágyam hogy találkozzunk és hogy megbeszéljük a dolgokat akár akarják az édes testvéreim akár nem mert mindig is szerettem volna egy fiú testvért.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Valak2024)
ápr. 19. 20:36
Ez nagyon szörnyű, sajnálom. Testvéreiddel jó most a kapcsolatotok?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pötibaba)
ápr. 19. 20:33

Ez a nehezebb, amit a végén írsz. Levetkőzni a “gyermeki kötelességet”.

Sokszor van bűntudatom, hogy rideg vagyok, vagy nem keresem eleget, nem segítek neki eleget, de nem érzem, hogy jól esik bármelyik is.

Na, majd csak lesz valahogy… pont ennyi idős most a lányom egyébként, nagyon jó a kapcsolatunk, talán ezért is támadt fel ennyire a másik (gyermeki) oldal, és a hiány.. hiánya annak, ami igazán nem is volt. Furcsa.

5. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 19. 08:50

Engem 13 évesen hagyott ott, egy pasas miatt. Előtte nagyon erős kötődés volt részemről, de megtörik az ősbizalom ilyenkor a gyerekben az anya felé. Ezt nem hiszem, hogy bármivel rendbe lehet hozni, főleg akkor nem, ha az anya öncentrikus, csak a saját boldogsága és bajai érdeklik.

Figyelj, lehet így is élni, másban keresni meg a támaszt, a bizalmat, ha szerencsés vagy, meg is találod! Anyádat meg kezeld a helyén, ha ő elhagyott, ő se számítson sokra tőled...

ápr. 18. 11:42
Engem is elhagyott és a két édes nővéremet és a bátyámat, vagyis a féltestvéremet, árvaházba adta , amikor még kicsi volt, minket többször hagyott el de édes apám mindig vissza fogadta, édes anyám alkoholista volt, aki még józanon sem szerette, a gyerekeit, azóta meghalt
3. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 18. 11:35
Teljesen megértelek. Írj rám, ha szeretnél erről beszélgetni.
ápr. 18. 08:11
Szomorú:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook