Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevő, dohányzó, munkamániás, szexfüggő, játékszenvedélyes, alkoholista, drogos... fórum

Kényszerevő, dohányzó, munkamániás, szexfüggő, játékszenvedélyes, alkoholista, drogos... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. mothertiger (válaszként erre: 9. - Acuko)
2012. szept. 12. 10:41

Nemnem! Csak a kezemen próbált rá!

Na de kiderítem neked: este megkérem, rágja le a lábujjaimról is. Ha hajlandó rá, akkor nemcsak imád, de tényleg perverz!!! :D

2012. szept. 12. 10:35
Pfuj! perverz is akkor, nemcsak függő.. Te lány!
8. mothertiger (válaszként erre: 6. - Acuko)
2012. szept. 12. 10:33
:D Egyszer megkezdte rágni az én körmömet is... Még az elején... De olyan romantikus volt! :') ♥
7. Mirandas (válaszként erre: 5. - Mirandas)
2012. szept. 12. 10:30

*tuggggyjaazegészvilág


Van mikor duplikál, van mikor eltüntet részeket a gépem. De ez csak elküldés után látszik.... :/

6. acuko (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2012. szept. 12. 10:29
Szép kis pár.. :) :)
5. Mirandas (válaszként erre: 3. - Kisj)
2012. szept. 12. 10:25
:D Úgy van, igazad is van! Ne tugggvilágegészvilág! : o))
2012. szept. 12. 10:23

Idegbeteg, agresszív, sokszor netfüggő, néha kényszerevő.


Párom notórius körömrágó, dohányos, kávéimádó. :P

3. kisj
2012. szept. 12. 10:19
én meg nem vallok be semmit:)
2012. szept. 12. 09:59
Én koffeinfüggő vagyok.
2012. szept. 12. 09:58

... te melyiket érzed ördögi körnek? Rád melyik jellemző? Valamelyik tuti Rád illik! Mert mindannyiunknak van (volt) valamilyen szenvedélye. Amiről nagyon nehéz leszoknia, vagy nem is akar.

A kérdés az, hogy melyikkel veszélyezteti nem csak saját magát, de mások egészségét is? Mi lehet az oka, hogy bekerült ebbe a függőségbe? Hogy fogja fejben eldönteni, hogy lemond róla, leszokik? Ha nem bagatellizálunk, hanem önmagunknak is bevalljuk, hogy bizony a fentiek közül valamelyikben szenvedünk, az már egy előrelépés. Már megtettük az első lépést.


Megkezdem a sort:

Én kényszerevő vagyok.

A férjem munakmániás.

A kolleganőm dohányos...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook