Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kegyes hazugság? fórum

Kegyes hazugság? (beszélgetős fórum)


1 2
19. 55416fb8e2 (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2013. jún. 29. 10:59
ha valaki velem ugy szakitana, hogy megmondana, mar nem szeret, tovabb akar lepni, az is faj es nehez feldolgozni, de egyertelmu, megertheto, elfogadhato. de ha ugy, hogy kozli, megcsalt, massal volt, azzal megkerdojelezne bennem az egesz kapcsolatot, a korabbi szeretetet, szerelmet, es valoszinuleg egy uj kapcsolatban is elindulna bennem a ketelkedes, meg ha okom se lenne ra. eleg sok megcsalas fordul elo, de hogy valaki csak kitalalja, az extra hulyeseg. inkabb gondolnek arra, hogy ki akart provokalni feltekenysegbol valamit a parjatol, csak rosszul kalkulalt, es nem szorosabba valt a kapcsolat, hanem szakitassa fajult
18. moonlight13 (válaszként erre: 14. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:58
Jó ötlet megírni mindent! Megírni, hogy gyáva volt az igazságot elmondani, és azt, hogy amiatt szakított, hogy nem költöztek össze és nem akart gyereket, emiatt kilátástalanná vált a kapcsolat jövője. Ebből talán tanul a pasi. És a fórumindító lelkiismerete is talán megnyugodna.
17. michelle.r (válaszként erre: 13. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:57

Nem, nem vagyok gonosz, garantáltan magával viszi. Az ember saját magát mindenhova magával viszi :)).


Aki nem vállal felelősséget a döntéseiért, az életéért, az bizony keményen megkapja a leckét.

16. Aquatica (válaszként erre: 13. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:56
az a baj, hogy mindent túlbonyolítanak.
15. moonlight13 (válaszként erre: 13. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:55
Igazad van, én is pont erre jutottam. A másik pasi nem fog ezután megbízni a nőkben. Sokkal tisztességesebb lett volna az igazat elmondani.
14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:55

az lenne fair toled, ha mindezt elmondanad vagy akar csak megirnad a volt parodnak. hogy hulyeseget csinaltal, esetleg azt, hogy nem birtal szakitani, azert talaltad ki mindezt, hogy o hagyjon el, es nem akartad igazabol megbantani, rosszul tetted


mert ez a martirkodas, hogy te lelked igy meg ugy faj, megint csak az onzoseg jele, semmi mase :(

13. 55416fb8e2 (válaszként erre: 11. - Aquatica)
2013. jún. 29. 10:53
lehet, hogy gonosz vagyok, de ilyen esetben barmi rosszat visz az uj kapcsolataba, nagyon is megerdemli. mert egy ilyen hazugsaggal a volt parja is 'visz' majd sok rosszat a kovetkezo kapcsolataiba. nem mindegy, hogy egy kapcsolatnak ugy van vege, hogy azt hiszi az egyik fel, a masik, akit szeretett, akiben bizott, becsapta, hazudott neki, es nem tudhatja, hanyszor. a kovetkezo kapcsolatot is megbelyegezheti ez a becsapas. nem ertem az embereket, hogy lehetnek ennyire hulyek :)
2013. jún. 29. 10:52
* vitted .:P-
2013. jún. 29. 10:50

a gerincesség az, amikor az ember oda áll és a másik szemébe mondja az igazságot.

ez az őszinteség és magabiztosság jele is, hogy igen kiálltál magadért és nem megfutamodtál.

Nem voltál képes szembe nézni vele inkább azt akartad hogy ő dobjon ki. gyűlöljön ?

Ez a kapcsolat nincs rendesen lezárva, s látszik magaddal vittem a mostani kapcsolatodba is.

10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:48
Egyetértek!
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:48

Szerintem korrektebb megoldás lett volna, ha nem hazudozol, hanem elmondtad volna, hogy kihűlt a kapcsolat, össze akartál költözni, gyereket akartál, stb. Ő nem változtatott semmin, ezért fejezzétek be. És akkor nem k...zhatott volna le ok nélkül!

Most utólag viszont már mit vívódsz? Azzal a sráccal úgysem maradtál volna együtt, mert már csak a kényelem tartotta melletted! Majd talál valaki mást ő is magának, és lehet, hogy ha az igazat mondtad volna, elgondolkodna a legközelebbi viselkedésén...

8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:46
ennek semmi koze kegyes hazugsaghoz, csak ahhoz, hogy hulye vagy. siman szakithattal volna, akar magyarat nelkul, vagy elmondva, hogy te mar nem szereted, tovabb akarsz lepni. ehelyett belegazoltal az onerzetebe, jol megbantottad, a bizalman is romboltal. teljesen ertelmetlen hazugsag volt
2013. jún. 29. 10:41
kegyes hazugságok vannak, csak nem mindegy, hogy kinek hazudsz..
6. Bugs02 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2013. jún. 29. 10:40
Az őszinteség fáj, de még most is az a leg járhatóbb út!
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:39
Nehogy azt hidd, hogy az én életemben nem voltak ilyen stiklik. A saját bőrömön tanultam és tapasztaltam meg azt, amit leírtam, nem azért, hogy téged bántsalak.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:39

Én nem kövezlek meg. Hova tovább tök mindegy nekem, hogy mit csinálsz. De amikor majd az apró, aztán egyre nagyobb hazugságok elkezdik mérgezni az életedet, jusson eszedbe, mint mondtam.


Egy dolog változna ha elmondanád, nem érezné magát elárultnak, megcsaltnak, becsapottnak. És szerintem te is sokkal jobban éreznéd magad. De a te dolgod, hogy mit csinálsz.

3. 8e2eb4562b (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2013. jún. 29. 10:32
Nem, abban biztos vagyok, hogy nem szeretném elmondani. Így könnyebb volt és én mondtam hogy legyen vége ő folytatta volna még. Csak így megutált és ez valahol jobb. Akivel most vagyok szeretem. Csak mivel van ez a kis folt a lelkemen kiírtam magamból. Amúgy sem változtatna a dolgon semmit ha elmondanám. Se ő se én szerintem nem kezdenénk újra. Ő tovább lépett és én is. Csak leírtam. Nyugodtan meg lehet kövezni érte, ismerem már, itt a dolgokat és néhány ember stílusát. Nem is ez a lényeg...
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - 8e2eb4562b)
2013. jún. 29. 10:26

Sajnálom, hogy nem simizhetem meg a kis buksidat, de ez a te hibád. Hazudtál az őszinteség helyett, ráadásul sárba tiportad egy ember önbecsülését. Sokaknak nehéz túl lépni azon, hogy megcsalták.


A lelkifurdalásod, a hazugságod terhe meg fogja mérgezni a jelenlegi kapcsolatodat és azt is tönkre fogod tenni.

Még mindig nem késő odaállni az exed elé és elmondani neki az igazat. Azt, hogy nem csaltad meg, de nem volt bátorságod kimondani hogy vége. Azt, amit ide leírtál. Hidd el, megkönnyebbülsz tőle ;)

2013. jún. 29. 10:21

Bizony, az ember néha hoz rossz döntéseket, és utána hónapokig rágódik rajta vajon jól tette e. Nos én elmondom hogy 5 év után kiléptem egy párkapcsolatból. Első szerelem, nagy szerelem volt. De jött egy harmadik. Az én részemről. Sokat vívódtam, fel adjam e az addigi felépített és viszonylag jól működő kapcsolatomat, egy olyan valakiért akit alig ismerek, és teljes a bizonytalanság? Megjegyzem, a párkapcsolatom utolsó bő féléve, már nem volt olyan jó... Én szerettem volna tovább lépni, megpróbálni külön, akár egy rövid időre az albérletet is bevállaltam volna, csak hogy kiderüljön valóban passzolunk e egymáshoz akkor is, amikor már más gondokat kell megoldani. Ő nem akarta. Gyereket szerettem volna, arra is azt mondta majd, majd, majd. Álltunk a kapcsolatban mint állóvíz és bizony egyre büdösebb lett, nagyon csúnyán kifejezve. Persze valószínű csak az én részemről, neki megfelelt így, hogy otthon lakott a szüleiénél, megvolt mindene. Kedveltem a szüleit nagyon. Rendesek voltak velem pedig volt azért néhány más fajta az én hibámon kívüli zűr is a családba. No mindegy, ez más. Szóval hónapokon keresztül rágtam a fülét, hogy költözzünk össze. Semmi. Szép lassan megváltozott bennem valami. Nem beszéltem róla, de fájt, hogy valójában jó hogy a barátnője vagyok, de semmi mást nem akart tőlem az életben. Egyik nyáron megkérte a kezem. Aztán egy veszekedésünk alakalmával, a fejemhez vágta, kiköveteltem a gyűrűt (?) Ilyen nincs! Vagy megteszi vagy nem! Követelni nem lehet az ilyet! Rosszul esett nagyon!!!!!


Teltek a hónapok, sokat beszélgettem az "új sráccal". Nem volt köztünk semmi. Nem találkozgattunk csak a munkahelyen beszélgettünk. Megkedveltem, és valami mást is éreztem iránta. Isten látja lelkem küzdöttem ellene, nem akartam elhagyni az akkori barátom. Aztán egy délután elmentünk a csajokkal korizni, mondta hogy jön ő is. Nem történt köztünk akkor sem semmi.Sokat beszélgettünk és rájöttem lépnem kell, mert jól érzem vele magam más vagyok mellette, nyitottabb és felszabadultabb. Másnap, azt mondtam a barátomnak hogy szakítsunk mert megcsaltam,csókolóztam valaki mással. Persze ez nem volt igaz. Egyszerűen nem tudtam hogy mit tegyek, azt akartam hogy utáljon, gyűlöljön meg. Azt hiszem sikerült. Csapkodta az asztalt és azt kiabálta hogy most mi lesz vele egyedül fog maradni mert nem fog kelleni senkinek. Én pedig hallgattam és sírtam. Azt akartam hogy utáljon azért ami valójában nem is történt meg, de kellett valami erős indok. Később még sokat szenvedtem ezért mert le is ku...zott, azt mondta nyugodtan összejárhatnék vele is akkor mert egy ribi vagyok. Tűrtem... igaz néha néha fellázadtam, mert durva dolgokat vágott a fejemhez, de többségében tűrtem, hogy megalázzon, a semmiért. Így vége lett 5 év történetének. Viharosan és hazugsággal. Ő a mai napig abban a tudatban van, hogy én megcsaltam. Nem is akarom, hogy megtudja az igazat, de soha nem csaltam volna őt meg. Nem az a fajta lány vagyok. De jobb így ha ezt tudja. Könnyebb a felejtés. Azóta együtt vagyok ezzel az "új sráccal" és másabb lett az életem. Nem szabja meg, hogy milyen ruhát vehetek fel a melóba de még azt sem milyen bugyit!! Igaz, a lelkiismeretemmel küzdök csak rendesen és totál ki vagyok bukva hogy fájdalmat okoztam de most megpróbálok új életet kezdeni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook