Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


13551. Gretaa (válaszként erre: 13550. - Gretaa)
2011. márc. 29. 23:10

Javítás:



"Az élet színpadán te is színész vagy, de jól vigyázz, hogy jó színész maradj. Mert az élet nem mindig komédia, kinek vígjáték, kinek tragédia"

13550. Gretaa
2011. márc. 29. 23:09
"Az élet színpadán te is színész vagy,de jól vigyázz,hogy jó színész maradj.Mert az élet nem mindig komédia,kinek vígjáték,kinek komédia"
13549. c6b27363e5
2011. márc. 29. 13:40
Minden álmunk valóra válhat, ha van bátorságunk a nyomukba eredni.
13548. csirike57
2011. márc. 29. 09:18
Akit szeretünk, azt ismerjük, de nem tudjuk és nem is akarjuk tudni a titkait. A szeretet nem ismer nyomozást.
13547. csirike57
2011. márc. 29. 09:15
Ha sikerül tetten érni egy embert, amikor csodálkozik, ki fog derülni, hogy ilyenkor az arca egészen az övé - talán éppen azért, mert valami másban elmerül -, és többnyire szép is.
13546. 23a2bf5860
2011. márc. 29. 07:46

"Hiszek Atyám a teremtő erőben

Hiszek önmagamban és az élet erejében

Hiszek a fényben és a szeretetben

Hiszek az örök életben és az újjászületésben"

13545. 23a2bf5860
2011. márc. 29. 07:41
“Te magad vagy az az erő, amely életre hívja a történéseket – a jót, a rosszat egyaránt. Rajtad áll, melyikre tartod magad érdemesnek: helyes gondolkodással a szerencsét idézed meg, vagy gondolkodás nélkül cselekszel, és bajokat zúdítasz az életedre. Rajtad múlik, bearanyozod-e napjaidat vagy feketére fested magad körül a világot. ” (Tatiosz)
13544. 84de6ebcdc
2011. márc. 28. 23:55
A barát olyasvalaki, aki ismer minket, és mégis szeret.:)
13543. 84de6ebcdc
2011. márc. 28. 23:46
Nem számít mennyire keskeny a kapu, hogy milyen súlyos büntetésekkel van teleírva végzetem pergamenje, én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya
13542. Gretaa
2011. márc. 28. 21:28
"A vágy mindent megszépít,amit elérni törekszik."
13541. Lolita63
2011. márc. 28. 20:50
"Egy igaz szív sosem felejt, Egy igaz szív mindíg szeret, Egy igaz szív mindíg gondol rád, Bármerre jársz,mindíg visszavár....!"
13540. Lolita63
2011. márc. 28. 20:48

A szerelem az, amikor a másik ember boldogsága fontosabb a sajátodnál.

H. Jackson Brown

13539. Lolita63
2011. márc. 28. 20:42

Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az. (...) A nagy találkozások, a lélek közeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő.


/Müller Péter/

13538. Lolita63
2011. márc. 28. 20:41

Az igazi csoda abban rejlik, hogy minél többet osztunk meg másokkal, annál gazdagabbak leszünk.

/Leonard Limoy/

13537. csirike57
2011. márc. 28. 05:08
Ha nem tudod, hogyan kell hazudni, azt sem tudod, hogy mikor hazudnak neked.
13536. csirike57
2011. márc. 28. 05:07
Inkább élem az életem közel a madarakhoz, mintsem arról álmodjak, hogy szárnyaim nőnek.
13535. csirike57
2011. márc. 28. 05:07
Szerelem nélkül nem lehet élni. De oxigén nélkül nehezebb.
13534. csirike57
2011. márc. 28. 05:05
Nincs jobb orvosság a boldogságnál. Maximum a nevetés.
13533. 84de6ebcdc
2011. márc. 28. 01:55
És ő abrandos vigyorral tudomásul veszi a helyzetet, az emberek szivében él még némi szeretet. De mit látok csak hé, te a göbét megvered? Az elöbb még azt mondtad, hogy öt nagyon szereted. Hát te göbe ezt jól megkaptad, a téli tartalékot mind eladtad! Barátságunkat most feladtad, a kezdö lökést mindenesetre megadtad. Enyje hékás, megbántottál, engem ugyan meg nem szántál. A kajánkat én el nem vettem. Érte a rókával verekedtem. Nekem ne mondj ilyet folyton, elegem van ezen a ponton. Saját mese részlet.
2011. márc. 27. 21:19
„Korunk hősnője vékony, mint a cérna, tekintve, hogy nullaszázalékos joghurton és műanyag müzlin él, bár igaz, ami igaz, szereti a bonbonokat is. Tizenkilenc évesen már vannak ősz hajszálai, de sebaj, mert így legalább naponta tudja váltogatni a hajszínét. Soha nem fakul ki a pulóvere, és nincs az a folt, amit ő ki ne tudna venni a munkásruhából. Esténként négykézláb mászik a bárpulton - hol egy üveg sör, hol az azt kortyolgató jóképű férfi után. Ha hazamegy, mindent szanaszét dobál, még sincs soha rendetlenség nála. Nem vízköves sem a fürdőszobája, sem a mosógépe, és ha vacsorát készít, azt hozzávetőlegesen másfél perc alatt teszi, ami annál is könnyebben megy neki, mert például a retkek maguktól ugranak a tálcájára. Imádók sorakoznak az erkélye alatt, és vetik magukat az autója elé. Ha van gyereke, az gyönyörű, és rendszerint a vécé közelében játszik. Elképesztő gyakorisággal zuhanyozik, mégsem száraz a bőre. Gyakran fáj a feje, a gyomra, a lába, de olyankor bekap valami pirulát, és a baj fél perc alatt megszűnik. Csak kétféle időjárás létezik körülötte: vagy ragyog a nap, vagy zuhog az eső. Az előbbiben boldog, de az utóbbiban sem fázik meg, és nem megy tönkre a frizurája...”
13531. Gretaa
2011. márc. 27. 21:05
Aki új életre vágyik,annak el kell hagynia a régit.
2011. márc. 27. 21:04
"Álmomban Mesteremmel tengerparton jártam, s az életem nyomai rajzolódtak ki mögöttük két pár láb nyoma a parti homokban ahogy Ő mindig ott járt énvelem De ahogy az út végén visszanéztem imitt-amott csak egy pár láb nyoma látszott, éppen ahol az életem próbás nehéz volt, sorsom mostoha. Riadt kérdéssel fordultam az Úrhoz "amikor életed kezedbe tettem s követődnek szegődtem Mesterem azt ígérted soha nem hagysz el engem minden nap ott leszel velem. S most visszanézve legnehezebb úton, legkínosabb napokon át mégsem látom szent lábad nyomát csak egy pár láb nyoma látszik ott az ösvényen elhagytál a legnagyobb ínségben? Az ÚR kézen fogott és szemembe nézett: "Gyermekem, soha nem hagytalak el téged! Azokon a nehéz napokon át azért látod csak egy pár láb nyomát mert a legsúlyosabb próbák alatt téged vállamon hordozatlak!"
13529. Pomi
2011. márc. 27. 18:26
"Isten az ásványokban alszik, a növényekben ébred, az állatokban jár és az emberekben gondolkodik."
2011. márc. 27. 18:24

"A könny és a szerelem édestestvér.

Nem szerelem, mi egy könnyet sem ér. Ki soha nem sírt, az soha nem szeretett.

Mert a könny és a szerelem egyszerre született."

2011. márc. 27. 18:23

"Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon

Elrévedezni némely szavadon,

Mint alkonyég felhőjén, mely ragyog

És rajta túl derengő csillagok

Én nem tudom, mi ez, de édes ez

Egy pillantásod hogyha megkeres,

Mint napsugár, ha villan a tetőn,

Holott borongón már az este jön.

Én nem tudom, mi ez, de érzem

Hogy megszépült megint az életem,

Szavaid selyme szívesen simogat,

Mint márciusi szél a sírokat.

Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon

Fájása édes, hadd fájjon, hagyom.

Ha boldogság, ha tévedés, legyen;

Ha szerelem, bocsásd ezt meg nekem!" -

13526. agicaaa93
2011. márc. 27. 16:15
Most még csak azt mondod: nincs már, elment. Eltelik majd jó sok idő, mire ki tudod mondani: meghalt. És amikor megérted, hogy ez mit jelent, iszonyú fájdalmat érzel majd, szörnyűbbet, mint most, mert akkor jössz rá igazán, hogy a Szeretett... Embert nem látod többet.... De ettől a felismeréstől kezdve a lelked megnyugszik....Felejteni nem fog, mert nem tud, és nem akar. De így van jól. Lelked addig vérző sebén halvány var képződik, amit újra és újra felszakít majd az emlékezés...De tudnod kell, aki meghalt addig van velünk, ameddig emlékezünk rá....
13525. Lolita63
2011. márc. 27. 15:56

"Amikor előttünk a nagy kincs, sosem ismerjük föl, mert az emberek nem hisznek a kincseikben."

(Paulo Coelho)

13524. Lolita63
2011. márc. 27. 15:49

"Vannak az életben pillanatok, amikor menthetetlenül egyedül vagy. Ilyenkor hiába van társad, hiába van családod, hiába vannak barátaid: egyedül vagy. Bizonyos kérdéseket egyedül kell megoldanod, senki nem segíthet rajtad, senki helyetted el nem végezheti. Kifejezhetem ezt úgy is, hogy vállalnod kell valamit az életből, valami kockázatot, valaminek a felelősségét, egyedül, a magad erejéből."

Wass Albert

13523. csirike57
2011. márc. 27. 07:23
Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük.
13522. csirike57
2011. márc. 27. 01:15
Hogyan várhatod, hogy kezedben kinyíljon a virág, ha egy vulkán izzik szívedben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook