Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten babázni fórum

Kecskeméten babázni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
181. csgal (válaszként erre: 180. - Marineva77)
2009. jún. 11. 14:14

Sziasztok! Nekünk napokig nem volt netünk, de mostmár jó. Jó, hogy mondod a strandot, mi is el akartunk menni, de akkor lehet, nem sok értelme van. Pedig ha ilyen melegek lesznek, kell valami. Soltvadkerten voltatok mostanában?

Amúgy én is próbálok minden délelőttre valamit szervezni, ha mást nem, bevásárlást, egy napra több helyet, meg áthívom a szomszéd kisfiút, vagy mi megyünk át, hordunk kecsketejet, az is egy program, megsimogatjuk a kecskéket, voltunk a vadasparkban, holnap megyünk a Malomba, abba az új kölyökparkba, meg akarom nézni, milyen. Ti voltatok már?

2009. jún. 10. 21:43

köszi, voltunk.

Hát mit ne mondjak megint csalódtam.Voltam már a széktói strandon,de csak az úszómedencében, meg a csúszdásban. Ugye amikor még nem volt Zita valahogy nem érdekelt a pancsoló. Ma azt vettük célba, de olyan hideg volt a vize, hogy kb 15 percet bírtunk benne. A 4 (?) termál közül 2 meleg volt abba nem engedtek be, a másik tele volt cigóval, a harmadik meg jéghideg volt.

Két hete Hajdúszoboszlón voltunk , ami Közép Európa legnagyobb strandja, ha jól emlékszem 1200 volt a belépő. Itt 1300 az egész napos és 1000, ha 3 óra után mész. Össze se lehet hasonlítani a két strandot. Ár-érték arányban szoboszlói nagyon veri a széktóit.


Milyen programokat szervezték még a babóknak?

179. kinni (válaszként erre: 178. - Marineva77)
2009. jún. 10. 13:24

Szia! Én pont itt vagyok!

Én is gondolkodtam a strandon, de Boton ezerrel fogzik, nekem ma kellene megjönni piroskának és muszáj a városba mennünk délután rengeteg elintéznivalóm van.

Nektek jó locs-pocsit!

2009. jún. 10. 13:16

Nagyon eltüntetek lányok, merre vagytok?


Mi ha Zita felébred kimegyünk a strandra.

177. csgal (válaszként erre: 176. - Ee7835cc73)
2009. máj. 28. 21:00
Szia! Én nem hallottam róla, majd holnap megkérdezem anyukámat, ő a kórházban dolgozik, hátha tud róla valamit.
2009. máj. 28. 20:46
Sziasztok!Én ceglédi vagyok és érdeklődni szeretnék egy nőgyógyász felől aki még pár éve a kecskeméti kórházban dolgozott.Ő Nyilas Gábor.Ismeri valaki?Állítólag Kecskeméten kiutálták,de nem tudom miért.Nekem most őt ajánlgatják,de úgy gondoltam megkérdezlek titeket,hátha tud róla valaki valamit.Vagy esetleg járt-e hozzá valaki?
2009. máj. 27. 08:53
köszi, remélem sikerül, mert már nagyon elegem van belőle. Idegenforgalmi közgazdász leszek, ha nagy leszek.
174. kinni (válaszként erre: 171. - Marineva77)
2009. máj. 26. 22:53

Én is nagyon várom már a strandolást, közel lakunk a széktóihoz.

Sok sikert az államvizsgához!

Megkérdezhetem, hogy mit tanulsz?

173. kinni (válaszként erre: 170. - Csgal)
2009. máj. 26. 22:50

Sziasztok!

Én is tervezem, hogy valamelyik hétvégén kilátogatunk a vadasparkba. Nem tudom mennyire köti le majd Botit, de a kutyákat és a madarakat nagyon szereti nézni.

Mi általában délelőtt itthon vagyunk, későn kelünk és mire összeszedem magam és a gyereket szinte dél van, Boti dél körül alszik és alvás után szoktunk sétálni menni 2-3 óra körül.

172. csgal (válaszként erre: 171. - Marineva77)
2009. máj. 26. 22:50
Én is el akarok majd menni strandra Gergővel, már alig várom. Sok sikert az államvizsgához!
2009. máj. 26. 22:13

halihó! tegnap hazaugrottunk Kecsóra Karcagról, de holnap már megyünk is vissza anyuékhoz. Nagyon meleg van az ötödiken.

Legközelebb majd csak a jövő héten jövünk valamikor , de akkor is csak egy pár napra.


Alig várom már, hogy leállamvizsgázzak, aztán én benne vagyok én is az ilyen programokban. Én szeretnék majd venni egy bérletet a széktói strandra. Zita nagyon élvezi, tegnap Hajdúszoboszlón voltunk.

170. csgal
2009. máj. 26. 12:37
Hello Csajok! Hogy vagytok? Hol van mindenki? Mi ma a vadasparkban voltunk délelőtt, gyönyörű idő volt, Gergő imádja az állatokat, utána még a játszótérnél kutyabemutató volt, de az én fiam bekönyörögte magát az egyik buszba, tekerte a kormányt, nagyon édi volt, aztán a fagyiskocsiba is, majd egy rózsaszín lányka biciklit próbált megszerelni. Szóval ennyit a kutyabemutatóról. Jól éreztük magunkat. Ti szoktatok ilyen délelőtti programokat szervezni a kicsikkel?
169. csgal (válaszként erre: 168. - Marineva77)
2009. máj. 23. 07:37
Én is elnézegetem Gergőt, olyan hosszú már a kiságyban, szinte hihetetlen! Mondjuk az enyém már 15 hónapos.
2009. máj. 22. 21:45
azaz! néha már nagyon nagynak képzeli magát! :D
167. csgal (válaszként erre: 166. - Marineva77)
2009. máj. 22. 17:31
Most meg már egy nagy gólya, igaz?
166. marineva77 (válaszként erre: 165. - Csgal)
2009. máj. 22. 13:10
hát anno, amikor ők/ti már nagy pocakosak voltatok, akkor kezdtem én. És a pocakos topikban dumáltunk néha, igazából inkább csak Daviderrel, Terezával, Ibivel, Arival, Csirkével, (jajj kit hagytam ki??)csak hát nekem még kis ebihalam volt akkor.
165. csgal (válaszként erre: 164. - Marineva77)
2009. máj. 22. 07:23
Ismered a bandát? Csirke nem jött haza, szerintem nem is jön mostanában.
164. marineva77 (válaszként erre: 163. - Csgal)
2009. máj. 21. 23:35
igen, így azért sokkal jobb, személyesebb dumálni.Örülök, hogy jól sikerült a bulitok. Csirke végülis nem jött haza? Kár pedig tudom, hogy ő is nagyon szeretett volna már veletek talizni. Vele (is)olyan szívesen megismerkednék személyesen
163. csgal (válaszként erre: 162. - Marineva77)
2009. máj. 21. 23:29
Jól nagyon, pont most töltöttem fel képeket a naplómba. Klassz, hogy rendes név és arc is párosul ahhoz, akivel beszélgetünk.
162. marineva77 (válaszként erre: 161. - Csgal)
2009. máj. 21. 23:25
szia! Most volt a februáriak talija? Jól éreztétek magatokat?
161. csgal
2009. máj. 21. 20:50
Sziasztok! Jobbulást mindenkinek! A keddi vihar óta nem volt internet, tönkrement valami egység, ma jött ki a szerelő. Képzeljétek, kedden Bp-en voltunk Gergővel, találkoztunk egy csapat csajszival és a babáikkal, Gergővel egyidősek, fórumozunk már régóta. Nagyon klassz volt. Gyógyulgassatok!
160. kinni
2009. máj. 20. 12:18

Jobbulást a gyengélkedőknek!

Sajna nálunk én vagyok most selejtes, tegnap átestem egy sebészeti beavatkozáson, zsírcsomót távolítottak el. Nagyobb volt mint kívülről látszott és jobban fáj mint gondoltam. A legnagyobb baj, hogy nem emelhetem Botit nehogy felszakadjon a seb, így most anyósom vigyáz rá.

159. murtika
2009. máj. 19. 11:07

Sziasztok!

Most értünk haza a dokinénitől. Háááát nem volt elragadtatva Zsófi látványától. Azt mondta, hogy a következő két napban látványos javulást kell elérni, különben irány vissza.... Miután már elkezdtük, még két napig kell szedni az antibiotikumot. Továbbra sincs semmi étvágya. Gondolom ennek az antibio. is csak "használ"....

Viszont azt mondta, hogy nem fertőz, mert csak addig fertőző, amg a lázas állapot tart.

Ez van. Útálom ezt a gedvát. Nem kicsit.


Veletek mi újság? Nagy a csend errefelé.

158. csgal (válaszként erre: 157. - Murtika)
2009. máj. 18. 21:32
Igazából jobban, még mindig kicsit híg a széklete, de nem gáz. A kedve jó. Képzeljétek, félrenyelte az a hülye sós perecet, az apja volt vele épp, én a mellékhelyiségben, ráütött a hátára, még fejre is fordította. Persze nagyon sírt, még kicsit hányt is, nagyon megijedt. Húúú, én is, a férjem meg azt mondta, hogy hirtelen kihagyott a szive, annyira ijesztő volt a helyzet. Tényleg mindig van valami.
157. murtika (válaszként erre: 156. - Csgal)
2009. máj. 18. 17:51

Mindig van valami....

Remélem, hogy jobban vagytok.

156. csgal
2009. máj. 18. 16:53
Sziasztok! Nálunk meg tegnap volt kis gáz, Gergőkének hasmenése volt, úgyhogy ma orvosnál voltunk. Valószínű valami kisebb bacit szedett össze, antibiotikum sem kell, semmi. Jól megijedtünk.
155. murtika (válaszként erre: 153. - Kinni)
2009. máj. 18. 11:34
Örülök, hogy sikerült olyan kocsit találnatok, ami tetszett! Hol vettétek? Várom a képeket.
154. murtika
2009. máj. 18. 11:33

Sziasztok!

Újra itt vagyok. A hétvégére elutaztunk Gyomára, a szüleimhez, ott meg nincs net, ezért voltam csendben.

Kiderült a lázunk oka: 3 napos láz volt (roseola) most tartunk a kiütéseknél... Az egész teste tiszta piros foltos, borzasztóan néz ki. A legszörnyűbb a szombat volt: már nem volt lázas, de nem birt menni, annyira gyenge volt, esett el folyton. Akkor még nem jöttek a pöttyök, gy rettegtem, nehogy agyhártagyulladás legyen, mivel a dokinéni is gyanithatta ezt, mert vizsgálta a nyak merevségét... Na enni még mindig nem hajlandó, csak epret..... Majdcsak visszajön az étvágya is.

Mostmár kezdhetek azon aggódni, hogy a kispicire hogyan hat a hasamba ez a qrva (bocs) virus.

153. kinni (válaszként erre: 152. - Marineva77)
2009. máj. 18. 08:54
Köszi! Vettünk babakocsit, csak nem volt nálam a fényképező a hétvégén, de majd teszek fel képeket. Szombat délután Boti el is avatta, abban aludt el.
2009. máj. 17. 20:55
Kinni! Boldog házassági évfordulót!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook