Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kávé Kedvelők Kávézója fórum

Kávé Kedvelők Kávézója (beszélgetős fórum)


2012. jan. 17. 09:24
...és valóban a napunk is vele indul. Nekem is az első dolgom a kutyulósomat megcsinálni...
2012. jan. 17. 09:20
Ja jövök máskor is,bejelöltelek kedvencemnek:)
2012. jan. 17. 09:19
Sziasztok! Hogy miért iszom? Talán csak a reggeli szertartás miatt.Korán kelek,odateszem a kávét,sajnos én elszívok hozzá egy-két cigit is.Szóval ilyenkor vagyok egyedül,ilyenkor váltom meg a világot,ilyenkor születnek a magvas gondolatok,Ha nem cigizek,akkor a kávét is eltudom hagyni,nem hiányzik.Imádom a kávézókat,sajnos nagyon ritkán tehetem meg,talán nyáron egyszerűbb,csavargás a városban,szinte csalogatnak a kiülős teraszok.Hát arra még várnom kell:)
2012. jan. 17. 09:18
Forròn tèlen, jegesen nyàron.....a legjobb :-)
13. 4ce39e37cc (válaszként erre: 10. - B-zs)
2012. jan. 17. 09:17
Nekem is alacsony a vènyomàsom, jòt tesz a kàvè neki. Sokszor azokat a 3in1 fèle kutyukat iszom, gyors, egyszerü, koffein minimàlis benne...habot a tetejëe ès elvagyok vele...most is ilyet iszogatok, aztàn megyek a dolgomra
12. omaja
2012. jan. 17. 09:15

szép napot :)

a reggel vele indul:) másképp ki sem nyílna a szemem talán :) lehet főzős, vagy kutyulós... sok tejjel:) hangulatot teremt, összehozza az embereket... fontos dolog az ember életében :)

11. 8de751c033 (válaszként erre: 8. - 4ce39e37cc)
2012. jan. 17. 09:14
pontosan ezért is van benne valami "rászokató", mert rá lehet szokni az ivására, de maga a szertartása is válhat megszokottá. A kávézókat én is kedvelem, csak ritkán teszem meg, hogy beülök valakivel-valakikkel.
10. b-zs (válaszként erre: 1. - 4ce39e37cc)
2012. jan. 17. 09:13

Kávéfüggő vagyok, de csak napi kettő.. Nescafe, és a férjem minden reggel ágyba hozza a kávét:)

Hogy miért iszom? Alacsony a vérnyomásom, és maga a hangulat. Ha nincs kávé, ilyen nincs, akkor rosszul indul a nap!

9. 4ce39e37cc (válaszként erre: 7. - Ad0b329974)
2012. jan. 17. 09:13

Akkor te olyan vagy mint èn bizonyos kajàkkal...imàdom az illatàt de nehogy meg kelljen enni.

Finom a kàvè illata az biztos :-)

2012. jan. 17. 09:12

Nem feltètlen függöksèg, èn is meg tudok lenni kàvè nèlkül :-) teàzni is szeretek, különlegesègeket föleg.

Nèha jò lenne beülni kàvèzòba csevegni egy fekete felett :-)

2012. jan. 17. 09:11

én a kávé illatát ,de magát a kávé ízét nem kedvelőek kávézójába csatlakoznék..)))

hú..mikor fő a kávé olyan az illata...hmmmmm..mennyei..de meg nem innám..))

6. 4ce39e37cc (válaszként erre: 3. - Timmy0520)
2012. jan. 17. 09:10
Nekem jò a kutyulòs is...csak ërezzem az izèt..inkàbb kàvèzom mint cigizem :-) kàvèzni akàrhol lehet, nem büdös :-)
2012. jan. 17. 09:10
szia! úgy érzem, itt a helyem. Én napi átlagban 5 kávét iszom. Nem a durva feketét, lightosabb verzióban tejszínhab, néha tej, kutyulós változatban. Nagyon sokáig még az illatát sem szerettem, de úgy alakult, hogy "rászoktam".
2012. jan. 17. 09:10
Meg lehetne kávé nélkül is lenni.Már megszoktuk a reggeli illatát,ízét.Talán megszokásból?Váltogatni kell a kávé fajtákat,mert egyre rosszabbak.Bár merre megyünk a világba,mindenütt lehet kávét inni,de csak hiányzik a hazai ize is.
2012. jan. 17. 09:08

Én is függök! Imádom az ízét. Felkelés után a 2. dolgom a kávé elkészítése. Természetesen főzős, nem kutyulós. Ha nincs kávé, akkor erős a hiányérzet...

de nem pörgök tőle, csak szinten tart :)

Én is 2-t iszok egy nap,kevés tejjel.

2012. jan. 17. 09:04
Èn igazàbòl az íze miatt iszom, imàdom minden variàciòjàt, de csakis sok tejjel, habbal :-) van mikor csak egyet iszok naponta, van mikor többet, ha boltban làtok valami "fekete löttyöt" kedvem tàamad megkòstolni
2012. jan. 17. 09:02

Szeretnèk egy kis tàersasàgot összehozni, ahol a kàvèzàsi függösègben "szenvedök" vagy èlvezök összejönnek :-)

Mièrt isszàtok? Kedvtelèsböl? Az íze miatt? Hogy tuningoljon? Ha nincs kàvè, hogy indul a nap? Meg tjdtok lenni nèlküle? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook