Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándék anyósnak, apósnak fórum

Karácsonyi ajándék anyósnak, apósnak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
117. reni79
2009. dec. 2. 14:19
még nem tudom
2009. dec. 2. 14:18
Nem találkozom velük karácsonykor így feleslegesnek tartom bármit is venni és elpostázni. Vagy illene a távolból is??
115. Molyka (válaszként erre: 114. - JUL17)
2009. dec. 2. 14:18
Azt tavaly kaptak :)
114. JUL17
2009. dec. 2. 14:18
digitális mérleget
113. vkatka (válaszként erre: 106. - Veronika27)
2009. dec. 2. 14:17

Igazad van, nem kell néznem az unott fejét és nem kell szívnom a cigarettafüstöt :)

Milyen vicces lenne már, karácsony este egy kis hasmenés :P

Csak nehogy a párom is egyen belőle XD

Viszont lehet, hogy a párom erőszakkal elcipel az ebédre, és akkor nagyon kellemetlenül fogja magát érezni mindenki...

Úgyhogy lehet, hogy nekem is jópofiznom kell nekik, bár az nem az én szokásom :S

112. pemete (válaszként erre: 110. - 2325947e75)
2009. dec. 2. 14:16
Nálunk a mentolos csoki a nyerő;)
2009. dec. 2. 14:16

Nagyon jó anyósom és apósom van szerencsére.

A sógorom csak akkor mondja, hogy anyuka amikor be van csípve, de akkor is a poén kedvéért.

Egy karácsonyra két bögrét vett: kedvenc anyósom és kedvenc apósom felírattal:)

2009. dec. 2. 14:15
A csoki jo otlet, az en anyosom a belga tengerit szereti, fel is irom h most eszembe juttattad...
109. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 88. - Vörös Szonja)
2009. dec. 2. 14:15
Már vártam mikor köt bele valaki...
108. Molyka (válaszként erre: 102. - Huszka)
2009. dec. 2. 14:15
Nálunk egyzer nem volt még, hogy a férjem talált volna ki bármit is. :) Szerencsére... A családját hamar "lerendezem", hogy tudjak készülni azokra az emberekre, akiknél hagyománya van a karácsonynak, vagyis szüleim, testvéreim. Anyósomék próbálnak mostmár odafigyelni, de volt, hogy egy ugyan olyan piros-fekete szabadidő felsőt kaptam, mint amilyet apósom. Éljen a nőiesség. Egyébként bajom nincs velük, elbazsajgunk (ly) kéthetente egyszer, de közelebbi kapcsolat nem alakult ki. Apósom nagyon jófej, megkívántam a rizi-bizit, másnap amikor mentünk már ott is volt, holott se hozzávaló nem volt, se pénz. Szóval rendesek...
107. pemete
2009. dec. 2. 14:14
Egyébként mi csokit szoktunk neki venni, azt legalább nem dobja ki, meg örül is neki valamelyest.
106. Veronika27 (válaszként erre: 101. - Vkatka)
2009. dec. 2. 14:13

Jó neked Katka, legalább nem kell látnod.

A hashajtó jó ötlet, úgysem tudná, hogy a te sütidtől van :DD

Na én meg jópofizhatok anyósékkal annak ellenére, hogy az esküvőnkre se jöttek el, a pénzkérés meg hab volt a tortán...

2009. dec. 2. 14:13
Nos az en ferjecskem mar most agyalt rajta, de persze nekem tobb otlet jut eszembe, mint neki, aki nap-mint-nap veluk van :-).
104. vkatka
2009. dec. 2. 14:13
Szerintem nem gáz, hogy kifejtjük a véleményünket, ha már anyós a téma. Mindenkinek más a véleménye. És merítem a jó ajándékötleteket :)
103. Veronika27 (válaszként erre: 102. - Huszka)
2009. dec. 2. 14:11
Ne is mondd, a férfiaknak leghamarabb 24.-én jut eszükbe, h venni illene valamit...
102. huszka (válaszként erre: 98. - Manon)
2009. dec. 2. 14:10
Ez tök jó...csak a szülők általában a "mit szeretnétek" kérdésre azt válaszolják, hogy "semmit, ne költsetek" :) Így aztán nincs lista és inkább kitalálunk vmit... Amit persze nem mindig tudnak díjazni, pedig szerintem eddig tök jó ajándékokat találtunk ki. Arról nem is beszélve, hogy a drága férjecskémnek eszébe nem jutna agyalni azon, hogy mit adjuk a szüleinek..kivéve ezt a karácsonyt :)
101. vkatka (válaszként erre: 91. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 2. 14:09
De zavar. Mit tudok tenni? Ha elmegyek meghívás nélkül, akkor még rosszabb mert hozzám sem szól, csak gyilkol a tekintetével. Az a baj, hogy sokszor nem választhatjuk meg az anyóst-apóst. Nekem az exemnek az anyukájával jó volt a kapcsolatom, szinte barátnők voltunk. Csak a kicsi fia nem volt éppen megfelelő. Ha mindig elhagynám a pasikat az anyjuk miatt, akkor egyedül öregednék meg.
100. huszka (válaszként erre: 95. - 2325947e75)
2009. dec. 2. 14:08
Nálunk ugyanez a helyzet. :) Ami az aranyosságot és az unokát illeti.
99. ancsi105 (válaszként erre: 88. - Vörös Szonja)
2009. dec. 2. 14:08

:)

A szeretet ünnepe tiszteletére csak mindenki próbálja az érzéseit kinyílvánítani.

Panaszosok és vígasztalók.

Én kifejezetten élvezem.

Aranyosak!!

98. Manon
2009. dec. 2. 14:08

Egyébként tudom, hogy gyerekes dolog de...


Mi régen úgycsináltuk, hogy kértünk és adtunk listát :D


Sose volt gond, hogy mit vegyünk, és azt kapták amit szerettek volna...


Mondjuk mi sose azt kaptunk amit felírtunk :D

2009. dec. 2. 14:08
Csak anyóspajti van, és aksit kap töltővel,mert vett magának egy digitális fényképezőgépet,de aksit nem vett,hanem mindig veszi hozzá a gagyi elemeket,ami pár képtől lemerül....szóval ezt kapja tőlünk meg egy bonbont,és egy fényképes naptárat.
96. f4804d75d9 (válaszként erre: 56. - Jéghegy)
2009. dec. 2. 14:07

Szia,mi most szűkösen tudjuk megoldani a karácsonyt,így képet készítünk hobby boltos alapanyagokkal :)

Én örülök,nekem jófejek a Férjem szülei :) (Így hogy olvaslak titeket,még hálásabb is vagyok Értük,no meg az összes sógoromért is :) )

2009. dec. 2. 14:07

anyos: bogrekeszletet tervezek

apos: nos, o mar eltapsikolta az ideit, muholdvevo keszulekert mentunk neki, bar nem engedte kifizetni - igy most egy kicsit gondban vagyunk mert kellene vlami meglepi is.


Igazabol nehez ugy, mert mindenuk megvan, szintugy nekunk, igy mindig hangoztatja mindenki h senki se vegyen semmit :-).


Nem tudom mit vagytok oda, nekem aranyos mindketto (apos is anyos is), vagy csak nagyon szerencses vagyok?


A legnagyobb meglepi egy unoka lett volna, de hat ezen meg dolgozunk...

94. Veronika27 (válaszként erre: 88. - Vörös Szonja)
2009. dec. 2. 14:07

Akkor nézegessed azokat.

Sajnos ez a téma is hozzátartozik a fórum címéhez.

93. 33aa509d53 (válaszként erre: 78. - Ac808a6b30)
2009. dec. 2. 14:06

szia!

ez nem így van...

sajnos mi azért nem vagyunk valami jóban, mert az anyósom az otthon maradt lányával és az unokáival többet foglalkozik, mint az én gyerekeimmel.

nagyon nem is foglalkoztak velünk szinte semmit, régebben sem.

és nem feltétlen kell olyannak lenni majd, mint ezek az anyósok.

mi már mások leszünk, mert tudjuk, hogy ez nem jó viselkedés, és csak bajt szül a családokba:(( sajnos .

én most már ott tartok, hogy a férjem el akar válni: minden nap az anyjánál van, mert ott van egy boltja, és állítom, hogy tele beszélik a fejét mindennel, mert én meg nem viszem le a gyerekeket....de minek, ha így is meg úgy is én vagyok a rossz: ha megyek, ha nem megyek: nálunk 14 éve ez megy.

de már én is azt mondom, hogy a válás lesz a legjobb, ha így ragaszkodik az anyja szoknyájához.

bocsánat, hogy kiírtam magamból, de ez már sok nekem:((((((

92. huszka
2009. dec. 2. 14:06
És megjegyzem, hogy nekem nagyon aranyosak anyósomék és saját lányukként szeretnek.. úgyhogy ettől függetlenül egy szavam sem lehet... Szerencsés vagyok, úgy érzem.
91. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 75. - Vkatka)
2009. dec. 2. 14:05
Szegény... és ez Téged nem zavar? Én a falnak mentem tőle hogy ilyen anyámasszony katonája. Nem tudtam kibékülni ezzel és elfogadni hogy egész életükben anyós árnyékában kéne élnünk így szétmentünk.
2009. dec. 2. 14:05
Egyébként pedig a tapasztalat azt mutatja, hogy az anyósok kezdenek el elsőnek utálkozni. (elveszik tőlük a szerelmüket=kicsi fiúkat)
89. Molyka
2009. dec. 2. 14:05
Törülközőt, plusz kéztörlőt (ikeás) plusz serpenyőt szintén onnan. Idén ügyes voltam nagyon.
2009. dec. 2. 14:05

Nem lehetne a fórum kiírásra szorítkozni? Tegnap nyílt egy anyósnevelő fórum, azon kívül is van elég, most még itt is ezzel tudtok csak foglalkozni?

Tényleg nem érdemes már, csak a babás fórumokat megnézni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook