Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kapott valaki már ilyen levelet?? fórum

Kapott valaki már ilyen levelet?? (tudásbázis kérdés)

1 2
2012. máj. 3. 09:48

Szerintem is, ilyen levelet postán kapnál ajánlottan, pecséttel, a konkurens köreit zavarod valószínűleg!

Az igaz, hogy erről tavaly szó volt, hogy most beleadnak apait anyait, épp ezt használta ki a levélíró. A másik, a hivatalos szervnek nem lenne probléma, ha törölnéd a felhasználóneved, attól még tudja a múltbéli tevékenységeidet, olyat viszont nem hiszem, hogy kérne, hogy hagyj fel a további tevékenységgel, ugyan már, miért tenné?

Mindenképp jól tetted, hogy jelezted a TeszVesznél, nekik is érdekük kiszűrni (ha tudják) a hasonló felhasználókat!

2012. máj. 3. 09:02
Azért jól indították a reggelemet ezzel a levéllel, kávét már nem kell innom, hogy felpörögjek!
2012. máj. 3. 09:01
Írtam a teszvesznek, remélem gyorsan válszolnak! Egyáltalán nem árulok "ipari mennyiséget", na majd kiderül mi ez!
20. virus2008 (válaszként erre: 12. - Gabika79)
2012. máj. 3. 09:00

Na látod itt a másik bizonyíték, hogy kamu.

Gmail-es emailcím röhejes..... :)


Ne ülj fel ennek.

19. githaj
2012. máj. 3. 08:47

na ez aztán kua jó:

A RENGETEG PROBLÉMÁS ÜGY MIATT :


VÁRJON TÜRELMESEN


és az eljárás további folyamatáról:



KÉSŐBBIEKBEN értesítjük.


Csak várj és várj turelmesen na én ezt nagy baromságnak tartom, hivatalos levelet így megfogalmazni........

18. c3f39fd03b (válaszként erre: 16. - A34558eb0d)
2012. máj. 3. 08:40
Ez egyébként tényleg jó ötlet!
2012. máj. 3. 08:39
Nincs telefonszám, semmi elérhetőség!
16. a34558eb0d (válaszként erre: 1. - Gabika79)
2012. máj. 3. 08:36

Szerintem az a legegyszerűbb megoldás, ha a Vaterán vagy Teszveszen az oldal üzemeltetőjének teszed fel a kérdést, hogy a levél valós-e.

Az elképzelhető, hogy olyan mennyiségű terméket adtál el, mely után már Áfát kellene fizetned, mindenesetre járj utána feltétlenül, ne hagyd annyiban az ügyet.

15. c6973617d3 (válaszként erre: 12. - Gabika79)
2012. máj. 3. 08:34
Szerintem is postán kellett volna küldeni, vedd fel a kapcsolatot a vatera üzemeltetőjével, biztosan tudnak segíteni.
14. c6973617d3 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2012. máj. 3. 08:33
vagy szivatás
13. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Gabika79)
2012. máj. 3. 08:32

Igazából tudni kellene,hogy milyen hivatal,és felhívni őket,hogy ott van-e ilyen meg ilyen ügyintéző,vagy esetleg a neten utánanézni.Mondjuk azt elég érdekesnek tartom,hogy ilyesmit e-mailben küldenek,nem pedig hivatalosan,papíralapon,de hát a XXI.században élünk,tulajdonképpen lehetséges.

Egyébként lehet alapja a dolognak,mert tavaly én is olvastam valahol,hogy az -akkor még- APEH szemmel tartja az aukciós oldalakat,mert szép kibúvó az ÁFA alól.

2012. máj. 3. 08:31
gmail-ről jött! De e-mailben ilyet írnak???? miért nem levélben?
2012. máj. 3. 08:29
szívás...
10. Kangaroo Island (válaszként erre: 9. - Virus2008)
2012. máj. 3. 08:29
csak átfutottam rajta, nem figyeltem, de a végén a "dr. Kovácsné Erika" is vicces...ez olyan, mint pl.: Szabóné Julcsi...
9. virus2008 (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2012. máj. 3. 08:28

Igen persze és nem kéne tudni helyesen írniuk? :)

Dehogy igaz ez!

2012. máj. 3. 08:27
Szóval fake!
2012. máj. 3. 08:27

atyaúristen...


gondolom rengeteget adtál el a licitálós oldalon, és nem jelentetted be a NAV felé...

2012. máj. 3. 08:27

Ez tuti nem hivatalos jellegű,mert tele van helyesírási hibával!


Valaki rontja az üzletet!Milyen emailcímről jött a levél?

2012. máj. 3. 08:26
Én úgy tudom, hogy a teszvesz csak a felhasználó és teljes neveddel küld leveleket. A másik, hogy alapból megszerkesztett témára írják a levelet. Azaz, ilyen kis téglalapok és felül van a neved, felhasználóneved, alul meg a többi. (narancs-zöld színekben) Milyen mail címről írták?
2012. máj. 3. 08:26
Ez kamu.
2012. máj. 3. 08:25
Ez most mi???? Milyen hivatal????
2012. máj. 3. 08:24

IGEN TISZTELT VATERA illetve TESZ-VESZ FELHASZNÁLÓ !!



Ezúton tájékoztatjuk hogy HIVATALUNK és az Allegroup.hu kft közös


FOLYAMATOS, GLOBÁLIS átszűrő akciónk keretében jutottunk el az ön által üzemeltetett felhasználói név alatt meghírdetett termékek értékesítésének és jogosúltságának vizsgálatához !!!



TOVÁBBÁ KIEMELT FIGYELEMMEL KÍSÉRJÜK AZ ÚJONNAN REGISZTRÁLT FELHASZNÁLOKAT IS !!



Próbavásárlásaink alkalmával ÖNNÉL IS hozzájutottunk a bizonyításhoz szükséges személyes és banki adatokhoz !!!



Felhívjuk figyelmét, hogy hatályos ÁFA (általános forgalmi adó) törvény súlyos megszegése miatt és számla kiállítási kötelezettségnek TÖBBSZÖRÖSEN nem tett eleget.


Ezért átfogó ellenőrzésünk során nyomozást és eljárást indítottuk ön ellen.



A meghírdetett és a szolgáltató Allegroup kft adatbázisában szereplő termékek darabszáma, értéke elérte a kereskedelmi mennyiséget.



Értékesítései folyamatos tevékenységre utalnak, ezáltal üzletszerűnek minősül.


Így a jelen jogszabályok alapján az eladott és eladó új termékeinek ÁFA-vonzata van.


Magánszemélyként is éves 50000 Ft. feletti jövedelmet az adóhatóság felé az éves adóbevallásában kötelező bejelentenie.



Bankszámlaszámra beérkező tranzakciók, adóbevallásában feltüntetett adatok és az online aukciós oldalakon szereplő értékesítések összehasonlítása alapján elkezdjük a nyomozást.


A nyomozás kiterjed a vagyonosodási ügyekkel kapcsolatos jogszabályok esetleges megszegésére is.



Eladási értékelései, vásárlói visszajelzései bizonyítékként felhasználásra kerülnek.



FELHÍVÁSUNK :



1. TERMÉKEI MEGHÍRDETÉSÉT


azonnali hatállyal szüntesse meg!



2. FELHASZNÁLÓ NEVE : MARADJON AKTÍV !!!!


a további nyomozás végett !!!



Amennyiben kérésünknek nem tesz eleget


AZT SÚLYOSBÍTÓ KÖRÜLMÉNYKÉNT KEZELJÜK ÉS


AZONNALI


SORON KÍVÜLI SZEMÉLYES BEÍDÉZÉST VON MAGA UTÁN !!



TOVÁBBÁ ÉRTESÍTÉSRE KERÜLNEK :



NAV - APEH , FOGYASZTÓVÉDELEMI SZERVEK



AMENNYIBEN EGYÜTTMŰKÖDŐ A FENTIEK ALAPJÁN :


ENYHÍTŐ KÖRÜLMÉNYKÉNT KEZELJÜK


ÉS


A RENGETEG PROBLÉMÁS ÜGY MIATT:


VÁRJON TÜRELMESEN


és az eljárás további folyamatáról:



KÉSŐBBIEKBEN értesítjük.



dr. KOVÁCSNÉ ERIKA


felelős ügyintéző

2012. máj. 3. 08:24
Kapott valaki már ilyen levelet??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook