Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolattartás-dilemma fórum

Kapcsolattartás-dilemma (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. túrógombócka (válaszként erre: 40. - Massalhangzo)
2017. jan. 23. 16:15
szerintem érthető a bizonytalansága, hiszen furcsa helyzet, mert őt semmiféle rokonság nem köti össze a kislánnyal és az anyukával. és nyilván azt se akarja, h az ex azt higgye, h miatta járogat hozzájuk.
41. sugar887 (válaszként erre: 40. - Massalhangzo)
2017. jan. 23. 15:33
Igazad van, csak kíváncsi voltam, kinek volt esetleg hasonló tapasztalata, vagy csak hogy mi egy ilyen helyzetről a fórumolvasók véleménye :)
40. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Sugar887)
2017. jan. 23. 15:11

en akkor sem ertelek. az, hogy felemleget a kislany, nem jelent semmit. mert vagy neked is hianyzik, es szeretnel vele, veluk lenni, vagy nem. ez azert egy fel ev alatt mar kiderult volna


csak azert, mert szerinted hianyol a kislany, ne kezdj a nyakukra jarni. elobb-utobb jon neked is mas pasi, el leszel foglalva, akkor mar nem biztos, hogy igenyed lenne erre


ha viszont ugy erzed, hogy neked ez ennyire fontos, akkor mi tart vissza, mi tartott vissza eddig is attol, hogy kapcsolatban maradj veluk? :D hiszen az exed messze van, ritkan jon, ha kellemetlen lenne a talalkozas, ugyis tudnad elore, mikor varhato, es akkor nem mennel oda


nem nagyon ertem, hogy min hezitalsz. hogy "illik-e" kapcsolatot tartani olyanokkal, akiket kedvelsz, es szivesen vagy veluk, csak azert, mert az exed csaladja, bar az exed jo messze van es alig jar oda?

39. sugar887 (válaszként erre: 38. - Nomen ist omen)
2017. jan. 23. 12:59

Tudom, hogy fura meg minden, de én nem "ex-barátnő" címen szeretném velük tartani a kapcsolatot, hanem mint kedves ismerős, akivel jó viszony alakult ki az évek során

nem szeretném, hogy attól még, mert az exemmel nem működött, ez befolyásolja azt, hogy "eldobjak" számomra fontos embereket

38. Nomen ist omen (válaszként erre: 1. - Sugar887)
2017. jan. 23. 12:58
Jobb ha mindent lezársz
2017. jan. 23. 11:57
Köszi a válaszaitokat! :)
36. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Sugar887)
2017. jan. 23. 11:52
ha ilyen sokszor keres, akkor legközelebb, ha hív, beszélj meg vele egy látogatást.
35. kisj (válaszként erre: 34. - Sugar887)
2017. jan. 23. 11:51

Akkor roppant egyszerű.

Kérdezd meg, hogy szeretné-e, hogy meglátogasd őket?

34. sugar887 (válaszként erre: 33. - Kisj)
2017. jan. 23. 11:44
lehet, hogy nem akarja felkavarni a lányát, de az is lehet, hogy azért nem hív, mert anno én mondtam, hogy nem fogunk már többet találkozni (gondoltam, szakítás után úgy az evidens), csakhogy utána ő keresett mindig, h így hiányzok a kislánynak, meg úgy emleget...ebből azt vettem le, hogy nem akar elhívni, mert úgyis én mondtam a szakításkor, hogy már nem megyek oda
33. kisj (válaszként erre: 32. - Sugar887)
2017. jan. 23. 11:42
Szerintem akkor az anyukának kellene téged elhívnia.
32. sugar887 (válaszként erre: 30. - Kisj)
2017. jan. 23. 11:39
Meglehet, viszont azt is mondták, hogy ennyire még nem kötődött senkihez, hogy még fél évvel utána is rólam beszéljen
31. sugar887 (válaszként erre: 29. - Túrógombócka)
2017. jan. 23. 11:37
persze, tudom, ezért is szeretném csak addig tartani a kapcsolatot, amíg igénye van rám :)
30. kisj (válaszként erre: 28. - Sugar887)
2017. jan. 23. 11:37

Mit akarsz "tálalni" ezen?


Egyébként az a véleményem, hogy nagyobb jelentőséget tulajdonítasz ennek a "felemlegetésnek" a kelleténél.

Lehet Anyuka csak udvariasságból említette meg, hogy emleget a kislánya. Vagy kérte, hogy látogasd meg?

29. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Sugar887)
2017. jan. 23. 11:35

kérdezd meg az anyukát, h mit szól ehhez a felvetéshez. szerintem nyugodtan tarthatod velük a kapcsolatot, ha szeretnéd.

de azt tudd, h a gyerekek megnőnek, és nem biztos, h később is lesz rád ideje.

28. sugar887 (válaszként erre: 27. - 0084acbe42)
2017. jan. 23. 10:42
Ezt tervezem, csak sajnos egyelőre lila gőzöm sincs, hogy lehetne ezt "tálalni", hogy átjusson a valódi lényeg :)
27. 0084acbe42 (válaszként erre: 26. - Sugar887)
2017. jan. 23. 10:39
Kérdezd meg az anyukát mi a véleménye erről, mit szólna hozzá :)
26. sugar887 (válaszként erre: 24. - 2da769306a)
2017. jan. 23. 10:36

Köszönöm a válaszod, jól esnek az ilyen támogató hozzászólások.

Nyilván a többi kommentet is megértem, tényleg csak azért vagyok bizonytalan, mert nem akarom megbolygatni a kicsi lány érzelmeit.

Viszont úgy érzem, ha már ő hiányol és az anyukája is szóvá tette ezt, talán egy ideig még kihasználhatjuk ezt a fennálló "köteléket", ami kialakult köztünk.

25. sugar887 (válaszként erre: 22. - 0084acbe42)
2017. jan. 23. 10:35
Igen, inkább ilyeneket írtak. Az ilyen hozzászólásokat is megértem, én is azért hezitálok jobban, mert a kislánynak nem akarok semmiképpen rosszat. Önző sem akarok lenni, hogy márpedig nekem nagyon fájna, ha el kéne felejtenem őket, viszont úgy vagyok vele, hogy addig miért ne lenne kivitelezhető, ameddig fennál a kötődés mindkét részről.
24. 2da769306a (válaszként erre: 22. - 0084acbe42)
2017. jan. 23. 08:48
Nagyon szívből írtál, teljesen osztom a hozzászólásod, ameddig érzelmileg közös hullámhosszon vannak, töltsék együtt az időt amit lehet, beszélgessenek, tartsák a kapcsolatot. Egyébként sem érdemes racionálisan gondolni, vagy akár szabályokat alkotni az érzelmi életünkre, hiszen nem vagyunk emorobotok. Az külön figyelemreméltó, hogy 22 évesen van ilyen érzelemre igénye, ez érett személyiségre vall. Személy szerint azt javaslom, hogy tartsa a kapcsolatot, hiszen a legfontosabbnak én is az emberi értékeket tartom.
23. fincsi5 (válaszként erre: 21. - Sugar887)
2017. jan. 23. 08:39

Fél évig nem mentél? Pont fordítva kellett volna, már mindegy.

Szerintem már ne ne menj. Most kezd felejteni, egyre kevesebbet fog emlegetni, ne bolygasd meg.:))

2017. jan. 23. 08:18
Nem olvastam a hozzászólásokat, de gondolom a szokásosat kaptad, ne barátkozz velük, már semmi közöd hozzájuk stb. Én nagyra értékelem az emberi kapcsolatokat, nincs annál fontosabb. Ha szereted őket és szeretnéd tartani velük a kapcsolat, hát tedd! Miért "dobnál ki" értékes embereket az életedből? Intelligens embereknek egy ilyen kapcsolat semmi gondot nem okoz :)
21. sugar887 (válaszként erre: 20. - Massalhangzo)
2017. jan. 22. 23:16

sajnálom, hogy így jött le

megvolt az oka annak, hogy eddig nem kerestem őket, mivel miután szakítottunk, meg lett mondva a kislánynak, hogy nem megyek oda többet

akkor azt hittem, hogy tényleg így lesz a legjobb, elfelejt, mert "a gyerekek ilyenek", de ettől függetlenül nekem még ugyanúgy eszembe jutottak nagyon sokszor és furcsálltam is, hogy ők jobban hiányoznak, mint az exem

és most, hogy így fél év után (közben egyébként már beszéltünk párszor az anyukával) is azt mondja, hogy rendszeresen felhoz a kislány, így már máshogy látom a dolgokat, és nem szeretném veszni hagyni a kapcsolatot

de hangsúlyozom, hogy teljesen biztos, hogy nem amiatt, mert az exemtől akarnék bármit is (nem rá gondolok, mikor ők eszembe jutnak)

20. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Sugar887)
2017. jan. 22. 23:10

a gyerekek ilyenek, aztan elfelejtenek, mert jon mas, aki, ami erdekli oket


nekem mondvacsinalt dolognak tunik, mert a szakitas, az exed csaladjanak hianya nem bolygatott fel, csak hogy fel ev mulva egy gyerek felemlegetett?


szerintem probalj tovabb lepni, mert nem ugy tunik, hogy barmi valodi erdeklodes vezerelne kapcsolattartasra, bocsi, hanem kihasznalosdi


ha nem ez lenne a szitu, tartottad volna a kapcsolatot veluk tovabbra is, hiszen mint irtad, az exed ritkan megy el hozzajuk, ossze se futottatok volna, de igeny nem volt erre se oda, se vissza


hatso szandekok nelkul nem lenne kerdes, mert siman beszelgethetnel az anyukaval, kislannyal, exed apjaval. ha szoros viszony alakul, akkor az magatol megmarad


nalatok egy rovid, 2 eves kapcsolat volt, ami utan nem is maradt semmi. ennek ellenere ha nagyon akarod, siman tarthatod veluk a kapcsolatot, miert ne tarthatnad? nem arrol van szo, hogy ott lakik az ex, es te odamaszkalnal naponta

19. sugar887 (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2017. jan. 22. 23:03

nem, azt tudom, hogy az exemmel nem akarok már újra összejönni, egyáltalán nem ez vezérel úgymond

ami újra "felbolygatott" az az volt, hogy néhány napja felkeresett az anyuka, hogy még mindig rólam beszél a kislány és ugyanúgy emleget mint régen

tehát ha úgy vesszük, nem fél év után gondoltam egyet és mi lenne, ha...

18. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Sugar887)
2017. jan. 22. 22:57

szerintem ha fel ev alatt nem volt igenyed kapcsolattartasra, es ok sem invitaltak talalkozni, akkor felesleges ezt eroltetni. nem lehet, hogy azert akarod ezt, hatha igy az exedet visszakapod idovel?


mert az ilyen kapcsolattartas, egymas kedvesele magatol alakul, mert igeny van ra mindket reszrol, nem olyan, hogy most te filozol fel ev utan, hogy kapcsolatot kene veluk tartani hosszu tavon, meg majd az exeddel is, aki elvetve jelenik meg naluk

17. sugar887 (válaszként erre: 16. - Sanyinak)
2017. jan. 22. 22:45
nem döntöttem még el, pont azért is indítottam ezt a topikot , h meglássam a véleményeket és hogy esetleg hasonló helyzetekről/tapasztalatokról olvashassak
16. sanyinak (válaszként erre: 15. - Sugar887)
2017. jan. 22. 22:34

Mindenre lehet igazolást találni.

De te tulajdonképpen már eldöntötted, hogy kapcsolatot akarsz ápolni velük, csak megerősítésre várnál itt...

15. sugar887 (válaszként erre: 14. - Sanyinak)
2017. jan. 22. 21:23

Nem akarok "bent maradni" a családjában. Egyébként olvass utána, van elég sok olyan példa, amikor valakik évekkel később is jó viszonyt ápolnak a volt párjuk családjával :)Nekem nem ez a célom, hogy tagja akarjak maradni a családjának.

Egyébként az exem az anyukájával él és kb 200 km választja el őket az apjáéktól (félévente 1-2-szer találkoznak).

14. sanyinak (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2017. jan. 22. 21:14
Itt haragrol szo sem esett. A kerdes inkabb az, h az ex majd mit szol, ha a leepitett exe bent akar maradni a csaladjaban. Ez nem egeszseges.
13. sugar887 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2017. jan. 22. 21:11
remélem, ők is így vélekednek majd erről :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook