Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatban, de mégis egyedül! Ha így érzed, beszélgessünk! fórum

Kapcsolatban, de mégis egyedül! Ha így érzed, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
94. Krisztina:) (válaszként erre: 92. - Zeusz33)
2010. márc. 12. 10:29

Szia!Na úgylátom nem csak nőknek van bajuk a párjukkal!

Tudod most a legrosszabbat tanácsolom mert én se tudnám elhagyni !

De szerintem minden nő vágyik a bújásra,szeretgetésre és ha a te párod elutasító akkor annak oka van!Vagyis én így gondolom!

Tuti más nő értékelné ezt!!

93. Krisztina:) (válaszként erre: 88. - 2c2de63135)
2010. márc. 12. 10:26

hát igen gondoltam lessz aki meglepődik rajta hogy miért vagyok még vele főleg 18 évesen amikor a legjobb korba vagyok hogy éljem az életem!

De a féltékenységen és a "sehova nem engedésen"kívül amúgy nagyon jól elvagyunk!

Pont azért indítottam a fórumot hogy tanácsot adjatok,hogy hogyan szoktassam vagy beszéljem meg vele ezeket a dolokat és nem azért hogy azt mondjátok hagyjam el!Mert mindenki ezt hajtogatja ha elmondom mi a problémám!

ezzel nem megbántani akrtalak mert köszi hogy írtál!:):):)És próbálsz segíteni:):)

2010. márc. 12. 10:06
Csak aszt nem értem,hogy az én nejem miért nem értékeli ezeket ha othon van csak a gép elött ücsörög 5* kel szolni hozzá mig válaszol.Jó én is netezek de csak telorol.Ha othon vagyok hétvégén amig kikászálodik az ágybol én már megfözök.A multkor megkèrdezte mit tennék ha megcsalna?Mondtam válnék.Mire ő hát akkor nem szeretem elégé,mert egy fellángolás bárkinél bármikor elöfordulhat.Ja akkor ő szeret ha férelép?
91. Médy-25 (válaszként erre: 87. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 23:20
Ebben egyetértek! Ezek kellenének nekem is..ezek is hiányoznak! De az én párom csak akkor bújik hozzám,ha szexet akar..ha megkapja akkor utána le vagyok sz...va! És akkor megint egy ideig semmi bújás...ha én bújnék akkor sem! Igaz hiányzik,de sokszor már mikor hozzám akar bújni,és tudom,hogy mért már inkább nem engedem..és szemét vagyok mert direkt! Ha ő tud szemét lenni,akkor én mért ne..érezze a törődést! De persze én vagyok a hülye akkor is,és ha elmagyarázom neki,akkor nem érti,és maradok a nem normális továbbra is! Röhelyes!
90. Médy-25 (válaszként erre: 71. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 23:12
Na hát az évfordulóról nem is beszélek én sem asszem! 9 éve vagyunk együtt és 5 éve házasok! Közel négy évvel ezelőtt azt mondta,hogy eddig az anyagi nem engedte,hogy vacsizzunk vagy valami,de hogy ezentúl minden hónapban elmegyünk vacsizni...hát mondom jó..nah se havonta,se évente nem megyünk! Azt mondta azért,mert mikor legutóbb is voltunk ( négy éve ),akkor sem ettem meg és nem is voltam éhes annyira,és felesleges pénz kidobás lenne most is! De b...sza meg,akkor mikor vacsizni vitt nem direkt nem ettem meg,hanem mert a terhesség elején voltam,és hol éhes voltam hol nem,mert rókázni tudtam volna..hát most az a pillanat volt akkor,de legalább ettem valamit belőle..és ezt mondtam neki is! Se virágot..semmi mást nem kapok csak úgy sem! Erről már letettem!
89. Médy-25 (válaszként erre: 59. - Re87)
2010. márc. 11. 23:04
Na hát ez engem is idegesít! Már a párom sem csinálja,de azért még a mozdulata megvan,de úgy csinál mind akit érdekeli,hogy mit is akarok mondani! Sokszor volt,hogy lelkesen beszélek hozzá,ő meg neki áll sunyiba telózni,és csak azt veszem észre,hogy már mondja is a telóba "..jajj helló mizujs? gondoltam felhívlak.." hát ilyenkor robbanni tudnék..és a magyarázat az az volt,hogy már hívta mikor én elkezdtem beszélni....nah jah mondom,mondd ha nem érdekel mit beszélek! És így is én vagyok a hülye utána..ahelyett,hogy elnézést kérne! Utálom az ilyet! Anyja is ilyen..volt kitől tanulnia!
88. 2c2de63135 (válaszként erre: 82. - Krisztina:))
2010. márc. 11. 22:40

jesszus! most nézem csak 18 vagy??? mi a fenén gondolkozol? még előtted az élet! nehogy már egy ilyen pasi mellett akarj lenni! semmi értelme! dehogy szereted!(ezt írtad az elején, ne mondjuk, hogy hagyd el, mert szereted)és ő sem tisztel téged!

minél előbb végetsz vetsz ennek, annál előbb megtalálod az igazit, aki a tenyerén hordoz!!!

ha már most ilyen a pasid, ez csak rosszabb lesz!!

nekem a házasságunk 1évében jött a nagy pofáraesés, kb ugyanezek a problémák, meg mások is(nem részletezem), fogtam magam elköltöztem a szüleimhez, majd jött a könyörgés(na persze előtte jött a szöveg, hogy persze menj csak, nem foglak visszatartani...hát igencsak meglepődött, mikor megtettem..) és kb 30x el -és visszaköltöztem, hogy majd változik a helyzet, egy idő után megúntam, mert semmi nem változott, közben még én borultam ki, fogytam 9kg-t, roncs lettem idegileg(mert végig azt hajtogattam, hogy de én őt szeretem...) na vettem egy nagy levegőt, elköltöztem más városba, új munka, beadtam a válópert és éltem az életem. (az elején rohadt nehéz volt) 5hónapig nem is találkoztunk, se telefon, semmi. Aztán a válóper előtt 3 nappal felhívott, végigbőgtük a beszélgetést, és azóta ismét együtt vagyunk, most vagyok a negyedik babával terhes. De ehhez az kellett, hogy ő elhigyje nélküle is vagyok valaki, nem bánhat úgy velem, mint egy felmosóronggyal, én is nő vagyok. nagy változás volt ez neki(önmagában), de megtette...és túléltük, azóta is tök jó a viszonyunk, semmi problémánk.(de tudod azt mondják, ez millióból 1x sikerül, én voltam a szerencsés) Szóval ha nem állsz lábra nélküle, akkor csak húzod az időt egy rossz kapcsolatban. Ha ezek után ott hagy, akkor tényleg nem szeretett, ne is bánd, ha meg összejöttök, annak oka van...de egy ilyen pasira kár vesztegetni az időt..főleg 18évesen..

87. 35c81b79eb (válaszként erre: 86. - Zeusz33)
2010. márc. 11. 22:19

Látod nekem meg pont ezek a dolgok hiányoznak. Nem vagyunk egyformák. Mi nyolc éve vagyunk együtt. A nyolc év nagy részét egyedül éltem le. ( a gyerekeket leszámítva) Reggel elment itthonról a párom, aztán enni hazajött és megint elment. Este hét körül megint haza jött és kilenckor megint elment, mert vállalkozó és zárni járt.

Nekem hiányoztak/hiányoznak a szerintem normális esték. Összebújunk, megnézünk egy filmet, beszélgetünk. Mikor a gyerekek alszanak, szerintem ezek az esték kellenének.

86. Zeusz33 (válaszként erre: 71. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 20:11
Nálunk a 7 éves évfordulonkon gyertyafényes vacsival vártam ere aszt mondta csak kerek évfordulot szoktak ünnepelni.
85. Zeusz33 (válaszként erre: 65. - Re87)
2010. márc. 11. 20:07
A nejem 10 ével idösebb mindt én ö nem szereti ha bokolgatok puszilgatom.Nem bujik mellém az ágyba,hogy csak ugy átölellve nézük a tévét itt most nem a sex re gondoltam csak úgy szeretetböl de aszt mondja ő már nem tini.
2010. márc. 11. 20:02
Sziasztok de fura kb 3 éve egy másik néven inditotam egy forumot csak egy szó külömbségel én nem kapcsolatban hanem házaságba...És még mindig úgy érzem,a nejemnek megvan a saját kis világa.
2010. márc. 11. 19:51
Megyek én is, mert palántáim fürdenek. Szép estét!
2010. márc. 11. 19:46

na megyek!

Jók legyetek!

ne veszekedjetek sokat a párotokkal!

sziasztok!

2010. márc. 11. 19:41
Én általában így szoktam kezdeni, hogy a szülinapomra szeretném stb.
80. Re87
2010. márc. 11. 19:40
Nálunk az van,hogy ha mondjuk novemberben szeretnék magamnak venni valamit,akkor azt mondja:meg veszem neked,és a karácsony le is van rendezve....
79. 35c81b79eb (válaszként erre: 77. - A3028ee38c)
2010. márc. 11. 19:36
Azóta az óminózus eset óta, van szülinapom! Még tortám is! :)
78. Re87 (válaszként erre: 76. - Krisztina:))
2010. márc. 11. 19:33
A pasi nagyon nagy papucs.Pedig régen mindég minket fikázott...
77. a3028ee38c (válaszként erre: 71. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 19:32
Sajnálom. :( Nálunk én vagyok a feledékeny. Sznap, meg ilyesmik. A gyerekeimét tudom, meg a nagyszüleimét. A többit fel kell írnom.
76. Krisztina:) (válaszként erre: 75. - Re87)
2010. márc. 11. 19:32
ez hülyeség!HA annyra jóbarátok lennének akkor nem távolodnak el egymástól egy csaj miatt
75. Re87
2010. márc. 11. 19:30
A poén:Mi akkor távolodtunk el egymástól,amikor a legjobb barátja összejött egy csajjal,aki engem utál,és azóta alig beszélnek.Hát persze,hogy az én hibám...
2010. márc. 11. 19:29

Tudjátok mit?összekéne őket zárni 1 hónapra mi meg addg kiszórakozzuk magunkat!

Kinlódjanak ők egymással ne minket idegesítsenek!!:):):)

NA?

73. Krisztina:) (válaszként erre: 71. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 19:28

Mi csak az elsőéveset tartottuk meg!

Itthon ittunk egy pohár pezsgőt!

Hát ettől nem száltam el de jobb volt mint a semmi:(

72. Krisztina:) (válaszként erre: 70. - 35c81b79eb)
2010. márc. 11. 19:26
Na ez is ismerős dolog!:(:(:(
71. 35c81b79eb (válaszként erre: 69. - A3028ee38c)
2010. márc. 11. 19:26

Évforduló? Az meg mi? :(

Nálunk sosem volt ilyen. Most a 7. évnél felvetettem, hogy elmehetnénk vacsizni, oda ahol megismerkedtünk. Válasz: Persze oké. Aztán úgy lett elfelejtve, ahogy kimondtam.

Én meg nem könyörögtem, hogy ugyan már vigyen el. Ha nem érdekli, akkor engem sem érdekel.

2010. márc. 11. 19:24

Az én párom is simán tévézik vagy internetezik, miközben beszélek hozzá. Ha szóváteszem az a válasz, hogy ő tud egyszerre több dologra is figyelni. Na persze! Viszont ezt nem csak velem csinálja. Hiába mondom neki, hogy a tiszteletet legalább adja meg azzal nem csak nekem,másnak is, hogy rá néz, miközben beszélnek hozzá.

A másik idegesítő dolog az, amikor telefonálok és közben megkérdezi, hogy ki az és addig mondja, amíg meg nem mondom. Mikor már megmondtam, akkor a következő kérdés, hogy mit akar! Na ilyenkor szoktam kiakadni, hogy TELEFONÁLOK!!!!!

2010. márc. 11. 19:23

Hogy mik vannak!

És még én éreztem magam magányosnak a férjem mellett?

Mindig panaszkodtam neki, hogy egyedül vagyok, hogy nem beszélgetünk, meg hasonlók. Pedig nálunk ez abból adódott, hogy sokat melózik, és fáradt. Beszélgettünk, csak nem volt idő nagy leülős beszélgetésekre. Megértem, hogy fáradt, hiszen én is az vagyok, pedig "csak" a 3 gyerekkel meg a háztartással bajlódok. 18 (majdnem 19) év alatt egyszer sem felejtett el évforduló, vagy szülinapot, de ezek nélkül is mindig meglep valamivel.

Asszem mostantól hallgatok.

68. Krisztina:) (válaszként erre: 65. - Re87)
2010. márc. 11. 19:19
Hát ezt már próbáltam én is!:(Pedig köztünk csak 3 év van de akkor se kezeljen így!!!
2010. márc. 11. 19:18
Tisztelet?lett volna:):)
66. Krisztina:) (válaszként erre: 64. - Bajaikriszta)
2010. márc. 11. 19:17

Tiszteet?,pff..

már kérdeztem tőle hogy tisztel_e és azt mondta édes hangon hogy IGEN!Na de akkor miért nem viselkedik is úgy?

65. Re87 (válaszként erre: 63. - Krisztina:))
2010. márc. 11. 19:17
Minden,ami kifér:).Azért,mert ő 7évvel idősebb tőlem,azért ne nézzen már hülyének.Attól,mert fiatalabb vagyok,még van eszem,meg érzéseim.És ha valamiben tényleg tapasztaltabb,akkor se dörgölje az orrom alá!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook