Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kamasz lány szerelmi élete fórum

Kamasz lány szerelmi élete (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. zolo
ápr. 11. 10:20
Ez a tini szerelem. Jó pár év múlva a boldog emlékek lesznek. Egy 13 éves fiú nem , hogy szexelni. Meg a lány kezét megfogni az utcán sem meri. Esetleg csókolózás az is hatalmas bátorság lesz. A felvilágosítás viszont már nagyon fontos. Az igaz , amit tiltottak azt annál jobban szeretnék csinálni.
61. globus (válaszként erre: 58. - Regin_a)
márc. 29. 10:03

Nekem ez jutott eszembe :)

[link]

márc. 29. 09:51

Felvilágosítás

Bizalmi kapcsolat kiépítése

Ésszerű határok


Ezeken túl mást nem tehetsz. Engedd el a moziba, de ha az első két pontból bármi hiányzik, azt sürgősen és minőségi módon pótolni kellene..

márc. 28. 19:39

A mozival az a gond - saját tapasztalat - édesanyám is cirkuszolt

, ha sráccal készültem moziba, mert szerinte egyáltalán nem volt biztos, hogy arra a 2 órára moziba megyünk, ill ott is kötünk ki. Ez néha igy is volt,még a srác a jegyet is megvette, amit otthon bemutattam, a film tartalmát meg előre megtudtuk, igy el is tudtam mondani, hogy miről szólt


AYnyukám ilyentéren nagyon éber volt, de erre haláláig nem jött rá.


De ha meg kocsival viszed vagy kisérgeted őket, az nagyon gáz, nem a közlekedés megkönnyítése, hanem tolakodás.

márc. 28. 18:49
57. timycat (válaszként erre: 48. - Napsugár8)
márc. 28. 18:07
A tejföl abban a világban volt "gyógyszer" amikor még nem tudtak a baktériumokról. A tejföl szerepe a hűtés volt, hisz akkoriban viszonylag kevés dolgot tartottak hidegben, a tejföl kenhető, nem folyt el, persze ha sebbe jut akkor lakomàznak a bacik. Nem véletlenül tilos szájsebészeti beavatkozás, foghúzás után mindennemű tejterméket fogyasztani.
márc. 28. 17:58

Tudom én caranya vagyok, de nálam van esemény utáni tabletta itthon, a lány is tud róla, hogy van, ha gáz lenne tudom hogy szólna és tudja hogy hegyi beszéd nélkül odaadnám neki.


Igaz az enyém 16 lesz, nem 15 és alàírom, hogy 1 év ebben a korban sokat számít.

55. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 17:50
Én elengedném, mivel látom falu - város viszony van én bevállalnám a taxizàst is (hozom-viszem) nekik. Ezzel valamilyen szinten kontroll alatt is lennének, plusz picit megismerd a lovagot. Egy mozi azért még nagyon semmi.
54. Epresturmix (válaszként erre: 43. - Amaunet)
márc. 28. 12:54
Onnan, hogy egyszer mama mesélte, hogy anno nem engedték el őt a papával moziba, csak a reggeli vetítésre. Estire nem. Erre mama berágott, hogy ő matinéra nem megy! Már 80 évesek. Számolj hány év telt el azóta amikor ők voltak 14 évesek és már akkor is cink volt. 🤭
53. andi6020 (válaszként erre: 52. - Napsugár8)
márc. 28. 08:38
Miért vigye orvoshoz?
52. Napsugár8 (válaszként erre: 50. - Andi6020)
márc. 28. 08:35
Persze! tisztában vagyok vele, de arra gondoltam, ezt már csak tudja az édesanya anélkül is, hogy a szájába rágjam: vigye el az orvoshoz.... Le lehet szállni rólam!
51. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Alnisa)
márc. 28. 08:34

Igen, az vagyok!

És légy szives ne kérdőjelezd meg a szellemi képességeimet, tiltja a Felhasználási Szabályzat 3./ pontja szerint másokat sértegetni.

"... akár igaz, akár nem!..." :))

50. andi6020 (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
márc. 28. 08:31

Esemény utáni tablettát orvos ír fel, nem csak úgy veszik. Amúgy moziba mennének (14 és 13 éves), nem szobára.

Ha már ennyire félni kell, akkor vegyen inkább óvszert.

49. Napsugár8 (válaszként erre: 48. - Napsugár8)
márc. 28. 08:26
Bocsi! Ezt nem ehhez a fórumhoz akartam írni.
48. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Lady Lavender)
márc. 28. 08:20

Akárhogy is kiakadtok a tejfölön, nekem anno édesanyám bizony azzal kente a karomat, kezemet, ha megégettem. És puszival!!!


Hallottatok már a pacebo-hatásról? Olyan elképzelhetetlen, hogy a tejföl erre volt jó?


Hát akkor ide másolom nektek:

"Placebo mindaz, ami úgy tűnik, mint a valódi orvosi kezelés, de nem az. Lehet tabletta, injekció, vagy bármilyen más típusú álgyógyszer. Ami minden placeboban közös, az az, hogy nem tartalmaz aktív hatóanyagot, mely kihat az egészségre."

És lehet leszállni rólam!

47. Bichi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 16:55

Szerinted a szexhez a "mozi" egy lépcső?

Aki szexelni akar, az fog is, ha akarod, ha nem.

Én biztos elengedném, mert a kettő között semmi összefüggés nincs...

46. Bichi (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 27. 16:48
Hát ez egy roppant kínos este lenne...
45. Pasionella (válaszként erre: 38. - K-né Zsóka)
márc. 27. 16:00
Nem, nem teljesen helyénvaló csak azért mert történhet baleset...egy aktus után elég könnyű eldönteni, hogy aminek a gumiban kellett maradnia az ott is maradt-e...
44. Amaunet (válaszként erre: 38. - K-né Zsóka)
márc. 27. 14:53

Köszönöm! Igen, a tabletta egy b.


(Elmesélem. Néha erősebben nyomom a billentyűzetet vagy akad a körmöm, így néha sikerül egy-két betűt megdupláznom. Így elfogadod? Ha már valamibe bele akarsz kötni...)


IGEN, tudjuk, hogy óvszer mellett is történnek balesetek. De itt egy gyerekről van szó és egy lórugásnyi hormonról.

43. Amaunet (válaszként erre: 33. - Epresturmix)
márc. 27. 14:37

Most az én szövegemnek szól a matiné vagy honnan jön ez? Sehol nem említette, hogy matiné vetítésre mennének.


Nem, 14 évesen nem fiúztam még.

42. Amaunet (válaszként erre: 28. - Alnisa)
márc. 27. 14:32
Ők még nagyon gyerekek.
márc. 27. 13:37
Oké, hogy te 15 évesen tanultál. De mondd csak, a lányod véletlenül nem tanul? Bár mifelénk az is szokott moziba járni, aki tanul 🤷‍♀️
40. Lady Lavender (válaszként erre: 38. - K-né Zsóka)
márc. 27. 13:37
Helyénvaló, ha szükséges. De azért mégsem úgy, hogy az első fiús mozizás alkalmával átadjuk.
39. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
márc. 27. 13:30
Még egy felnőttnek is lórúgás az esemény utáni, nem még egy 15 évesnek. Kizárt, hogy javasolnám a lányomnak.
38. K-né Zsóka (válaszként erre: 19. - Amaunet)
márc. 27. 13:23
Ugyebár egy b-vel, ha már cinikusak akarunk lenni. Amúgy teljesen helyénvaló az esemény utáni tabletta, mert óvszer mellett is történhet baleset. Nem egy érdekes sztorit hallottam anno a barátnőimtől.
márc. 27. 13:16

Menjenek! Volt kamaszlányom. Ha menni akart, mindig elengedtem, ismertem, megbíztam benne. Nem is csalódtam. Csak van olyan szinten, hogy a szüzességét nem egy parkban veszíti el egy éretlen 13 éves tacskóval.

De azért ismertem én olyan 13 srácot, aki aktív szexuális életet élet a 16 éves barátnőjével. Elég férfiasan nézett ki 13 évesen, mint egy 17-18 éves.

márc. 27. 13:04
A tiltàs hazugságra nevel(!), szerintem az őszinte, nyílt beszélgetès oldja meg a problèmàkat, és nyugtathat meg.:)
35. Pasionella (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 13:00
Én is tanultam 15 évesen de attól még érdekeltek a fiúk... igaz szexre még csak pár év múlva került sor de ki, hogy érik meg rá. Nem gondolom, hogy 16-18 év között nem lenne már természetes a szex.
34. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 12:59
Dehogy fognak szexelni! Kis smaci, tapi, rihegnek röhögnek összebújva. 13 évesen mit dugna be neki? 😃
33. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 27. 12:58

Ez Matiné. Ennyi erővel reggel is nézhetnének mesét amíg anyu kint a konyhában főz. Ne mondd már, hogy te ennyi idősen nem mentél moziba fiúval. 🤭

Ki is akadtam volna, ha anyám otthon szervez mozit nekem. 😁

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook