Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Joga lenne megtudni? fórum

Joga lenne megtudni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. nov. 21. 14:28
Még arra gondoltam hogy mivel anyukámmal szoktam megbeszélni az ilyen dolgokat, és a legutolsó infó is igazából tőle jött ( az utolsó áldozat anyukája mesélte el neki hogyan csinálta ki a nő szegény gyereket), és elvileg ő nem tudhatja hogy újra a sógorommal kavar, elkotyoghatná anyósomnak a sztorit "véletlenül".
2007. nov. 21. 14:28
Még arra gondoltam hogy mivel anyukámmal szoktam megbeszélni az ilyen dolgokat, és a legutolsó infó is igazából tőle jött ( az utolsó áldozat anyukája mesélte el neki hogyan csinálta ki a nő szegény gyereket), és elvileg ő nem tudhatja hogy újra a sógorommal kavar, elkotyoghatná anyósomnak a sztorit "véletlenül".
2007. nov. 21. 14:25
De a párom annyira konzervatív ilyen téren hogy inkább végignézi ahogy tönkreteszi az életét a testvére mintsem hogy beleszóljon olyan dologba ami szerinte nem rá tartozik.
2007. nov. 21. 14:20
Szerintem nem ártana,ha megtudna egyet s mást, ha nem is mindent,de ne Tőled,hanem inkább a fiától. Ha Te mondod,könnyen úgy nézhet ki,hogy a féltékenység beszél Belőled,míg a fiánál a testvére iránti aggodalom. Nem mindegy!
2007. nov. 21. 14:13
Sziasztok! Én egy házban lakom anyósomékkal, bár külön lakásban. Tipikus én csak jót akarok stílus,de már megtanultam kezelni,és szerencsére már a férjem is belátta hogy ez a mi életünk,a mi családunk és hogy igenis én kell hogy a legfontosabb legyek és ne anyuci.De igazából most más miatt írok. Szóval a sógorom még otthon lakik, volt egy menyasszonya aki évekig tartatta el magát velük. Közbe néha bepróbálkozott a férjemnél is egyszer-kétszer de hála az égnek nem az esete a csaj. Persze totál kiakadtam tőle és érthető módon ki nem állhatom a nőt.Aztán tavaly előtt azt hittem fellélegezhetek. Elköltözött mondván már nem szereti a sógoromat. Már a kapcsolatuk idelyén is megcsalta, képes volt belemászni egy kisgyerekes házaspár életébe, erről persze tudott a sógorom de ő még meg is bocsájtotta volna de állítólag a csaj nem tudta feldolgozni a helyzetet. Szóval elment, jöttek mentek a pasik nála, aztán nyáron egyszercsak megint nagyon ideszokott. Úgy tűnt kibékülnek, mindenáron feleségül akarta vetetni magát. Persze a sógorom most óvatos volt és nem vitte azonnal az anyakönyvezetőhöz, erre a csaj begőzölt és újra elhagyta,mondván csak úgy tudja szeretni mintha a testvére lenne, na meg hogy baromira szerelmes másba. Már megint kezdtem megnyugodni mikor októberben újra elkezdett idemászkálni. Megtudtam hogy szakított a pasijával,de nem is akárhogy. Közölte szegény gyerekkel hogy ő már olyan idős hogy neki olyan férfi kell akinek van kocsija meg pénze és majd otthont biztosít neki hamarosan, mert gyereket akar. Persze közben míg újra viteti magát a sógorommal ide-oda bepróbálkozik minden hímnemű egyednél akinél csak tud. Az egyik havernál is próbálkozott, nem törődve vele hogy ott is kisgyerek van, szerencsére nem jött be neki.Szóval úgy jön képbe anyós hogy neki aztán halványlila gőze sincs ezkről a dolgokról. Ajnározza meg pátyolgatja azt a kis libát és elhisz neki mindent. Annyira megérdemelné hogy megtudja az igazságot, de nem tőlem, mert akkor én lennék a sz...keverő, és újabb ürügye lenne a csajnak hogy feszültséget gerjesszen közöttünk. De nagyon félek tőle hogy egyszer nem bírom és kifakadok, pedig a férjem szerint, aki ismeri az egész sztorit, nem lenne jobb senkinek ha kiderülne. Szerintem pedig joga lenne az igazsághoz hogy milyen is a csaj valójában. Azt már teljesen feladtam hogy a sógoromra hassak valamilyen formában is, fogalmam sincs mivel hálózta be már megint. Még ha annyira jó nő lenne. De leteszteltem az ismerőseimen és 5-ből 4 még vödörrel a fején sem... Szerintetek mit kéne tennem? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook