Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jobb oldali nyaki nyirokduzzanat várandósan. fórum

Jobb oldali nyaki nyirokduzzanat várandósan. (beszélgetős fórum)


7. Sally. (válaszként erre: 6. - 0adc8842b1)
2019. jún. 3. 10:12
Köszönöm, mindenképp kivizsgáltatom mielőtt bármi is tőrténne. Nem tudom, beteg nem voltam. Ha fertőzés lenne annak ell kellet volna már múlnia, a nyirokcsomónak pedig visszakellett volna húzódnia.
2019. jún. 3. 09:23

[link]

Mielőtt műtenének, vizsgáltasd meg, hogy lehet-e gyógyszerrel kezelni, vagy komolyabb a baj. Duplán vigyázz magadra! Mit csináltál, hol voltál, kikkel találkoztál az utóbbi 6-8 hétben. Nem kaphattál valami fertősét?

5. Sally. (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2019. jún. 2. 18:17
Hat hét alatt állítólag egy nyirokcsomó duzzanatnak ell kellene tünni ez ott van 2 éve. Sajnos volt már rosszindulatú daganatom. Rendszeresen járok orvoshoz 2 éve ez még nem volt az. Próbálok nem idegeskedni de nehéz...
4. Sally. (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. jún. 2. 18:10
Tudja!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. jún. 2. 16:34
Azért nem ártana, ha az orvost tájékoztatnád, hogy babát vársz.
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. jún. 2. 16:24
13-a nem olyan messze van, és egyáltalán nem biztos hogy másik doki vagy maszek doki tudna előbb fogadni. Valószínű a terhesség miatt meglódultak a hormonok meg minden a szervezetedben. Próbálj meg nem idegeskedni miatta,úgy sem tudsz most semmi tenni bár tudom hogy most állandóan ott járnak a gondolataid.
2019. jún. 2. 14:31

Sajnos a napokban észre vettem, hogy a nyakban lévő nyirokcsomó duzzanat ami már két éve ott van (eddig nem okozott semmi panaszt) elkezdett nővekedni.

Voltam orvosnál aki sebészetre küldött, hogy ott majd megnézik és elirányítanak oda ahova kell.

Azt is mondta különösen aggódik mert két évvel ezelőtt még alig volt kitapintható most pedig már kb 5-6cm lehet (picit látszik is már).

Magam miatt nem aggódom, de 9 hetes kismama vagyok és nagyon féltem a babámat. Főleg, hogy a dokim szerint javasolt egy műtét ha tovább növekszik, de én ezt nem akarom ha a kicsinek ezzel kárt okozok. Mit csináljak 13.-ára van időpontom várjak addig vagy keressek fel egy másik dokit? Volt valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook