Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jobb ha van velünk valaki a szülésnél? fórum

Jobb ha van velünk valaki a szülésnél? (beszélgetős fórum)


1 2
10. kondygirl (válaszként erre: 4. - Anyucikóni)
2018. szept. 20. 15:27
Gáz ha a férfit "bekényszerítik" a szülőszobába. Valószínűleg Apuka nem szeretne bemenni.
9. Bless the child (válaszként erre: 4. - Anyucikóni)
2018. szept. 20. 15:26
Ezt miből szűrted le, hogy nincs apja a gyerekeknek? Nem minden férj szeretne benn lenni. Az enyém se volt benn, nem akart, én meg nem erőltettem. Ikres császárom volt, annyian voltak benn, hogy el se fért volna
8. kondygirl (válaszként erre: 1. - 9f821892cc)
2018. szept. 20. 15:26

Szia,


Velünk a férjem volt bent mindkettő szülésnél. Azt mondja nem bánta meg. Ha ő nem szeretett volna én megkérdeztem volna Anyukámat. Sztem ebben a kiszolgáltatott helyzetben kell vki a szülőnő mellé. Hiába volt tökéletes a szülésznőm, a férjem másképpen tudott támogatni. Szóval én tervezetten nem szülnék egyedül.

2018. szept. 20. 14:05
Barátnőmnél az anyja volt bent. Azt mondta, nagyon jó volt így, mert kellett a támogatás, de annak nem örült volna, ha a férje így látja. Egy nőnek maradjon ennyi méltósága.
2018. szept. 20. 13:54
Engem kifejezetten zavart az apuka mikor bent volt. Persze ő örült, hogy bent lehetett, de én nem tudtam vele mit kezdeni. Csak a szülésznő utasításaira tudtam figyelni. Lányomat pedig egyedül szültem, nem volt velem senki.
2018. szept. 20. 13:49

Én egyedül akartam szülni, nekem úgy volt jó. Nem tudom elviselni, ha a szeretteim kiszolgáltatott helyzetben látnak, meg féltem attól is, hogy hátha "hisztisebb" leszek, ha van kinek ... :).

A lányommal a férje volt, császáros szülés volt, boldogok voltak, hogy együtt lehettek. Áprilisban a második gyermekkel is így tervezik, addig az unokám velem lesz ❤️

4. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - 9f821892cc)
2018. szept. 20. 13:48

Egyértelmű, hogy az apa legyen benn. Ez nem kérdés. Anyukámat be se engedtem volna. (pedig imádom, de ez nem rá tartozik) Vagy már most nincs apja a gyerekednek? :O


Soha nem csináltam volna végig egyedül. A világ legszomorúbb embere lettem volna. A férjemnek is megmondtam: vagy bejön vagy nem szülök. :D :D

2018. szept. 20. 13:40

Szia.

nekem mindkét terhességemnél bent volt a párom,most a 3.-nál is bent szeretne lenni.nekem azt mondta hogy nagyon szép és csodálatos volt látni ahogy megszületik.én nem bántam meg hogy bent volt,ha nem lett volna nem tudom hogy csináltam volna végig.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 9f821892cc)
2018. szept. 20. 13:39

Én a lányom második szülésénél voltam bent.

Inkább a fejénél volt a hely, ahol ültem. Az orvosi szakasznak háttal, a kismamával szemben.

Tudtam törölgetni a szája szélét vizes ruhával, meg tudta fogni a kezem, beszélgettünk, hülyéskedtünk kicsit, eltereltem, biztattam. Meg tudtam támasztani a derekát, ha úgy alakult éppen.

A babát láttam, a továbbiakban már ki kellett jönnöm.

2018. szept. 20. 13:29

25.hetes ikres kismama vagyok és szeretném ha bennt lenne velem valaki a szülésnél (édesanyám). Engem megnyugtatna, hogy ott van velem.

Sokan viszont azt mondták később megbánták, hogy beengedtek valakit a szülésnél. Ráadádul nálam nagy a valószínűsége, hogy császár lesz... nem tudom anyu hogy viselné.

Arra lennék kíváncsi, hogy akinél bent volt valaki megbánta e? Akinél pedig nem miért döntött úgy "egyedül" csinálja végig?

Köszönöm a válaszokat előre is :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook