Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? fórum

Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


216. babszibobó (válaszként erre: 215. - ABC2011)
2013. okt. 10. 21:02

Jobbulást!


HHááááttt,ilyen téren elszomrító, hogy csak én, pedig én jóval később csatlakoztam és annyian lelkesedtek itt...

215. ABC2011
2013. okt. 10. 20:54

:-(

Miota a gyerek ovis allandoan beteg vagyok! Mondjuk inkabb en mint o. Raadasul ma taknyoltam egy hatalmasat (kisebbikkel az olemben, szerencsere nem serult), a terdemet sikerult rendesen gallyra vagni...

Szoval te leszel a forumon az elso aki befejezi!!!!

2013. okt. 10. 19:48

Hahó...halihó!!!


Nagyon alszik ez a fórum:-(

2013. okt. 7. 21:21
Holnap jön a 25.nap Jillien-nel....
212. jösseflicka (válaszként erre: 211. - Babszibobó)
2013. okt. 7. 08:34

Anno mikor kezdtem a level 1-et a barátnőmnek is ajánlottam,hogy csinálja meg. Aztán párszor csinálta is,de az első után írta az emailt,hogy minden tisztelete az enyém,ha ezt én folyamatosan csinálom,mert nagyon fárasztó. A barátnőm 8 évvel fiatalabb mint én,már csak ezért is nagyon elcsodálkoztam,hogy miért is érzi így.


Tegnap végre elkezdtem edzeni is,ma mindenemben izomláz van,most meg nekiállok a rippednek,"rádógozok",ahogy anno szegény Matula bácsi mondta Tutajosnak a Tüskevárban.:)

211. babszibobó (válaszként erre: 210. - ABC2011)
2013. okt. 7. 08:26

Azért érzed könnyűnek, mert az első 20 nap felkészített rá, ha ez lenne a Level 1 akkor valószínű nem kérdeznéd miért van ott...fájna a súlyzó emelése a hajlítás és minden.


A Level1-nél a Jumping Jack szuszogva ment, most súlyzóval röhögve csinálom....ez a lényeg az első kettő rávezet a 3-ra.


Nekünk könnyű, de ha valaki ezzel kezdené pl: olyan szinten amivel én az 1-et kezdtem tuti keresztbenézni.

210. ABC2011
2013. okt. 7. 07:05

Naugye!!!!!!!! Azt hittem bennem van a hiba.

Pl az egy sulyzot emelgetos nekem olyan konnyu, hogy nem is ertem miert kell csinalni...

2013. okt. 6. 12:46
Tegnap szuper volt végigcsinálni a 3-ast, megállás nélkül és élveztem nagyon, a 2-es után számomra felüdülés volt:-D
208. jösseflicka (válaszként erre: 207. - Babszibobó)
2013. okt. 5. 19:23
Én is azt vallom,hogy nagyon fontos az étkezés is. Én nem diétázom,de igyekszem úgy főzni,hogy minél egészségesebb legyen. Nádcukrot használok csak,tengeri sót,oliva olajat,graham lisztet,csirkét,halat,rákot eszünk,meg gyümölcsöt,joghurtot,zöldséget,müzlit, Persze,vannak gyenge pontjaink pl. a sült krumpli,de ennyi belefér a csaló napokon.:) Én is edzek mellette,meg a lakásban van egy pofás kis huzódzkodó,jöttömben-keltemben felpattanok rá,lenyomok pár lábemelés,szóval nem csak Jillian érdeme a változás,de abban igen,hogy megszerette velem,hogy mozogni nem teher és nem kötelesség,hanem jó.Én sokat kínlódtam a rajtam lévő 2-3 kilótól és nem nagyon tudtam tőle megszabadulni,most először sikerült úgy Isten igazából,ezt viszont teljesen Jilliannak tudom be,mert a fejemben rakott rendet a sportolással kapcsolatban.
207. babszibobó (válaszként erre: 205. - Jösseflicka)
2013. okt. 5. 17:16

Nekem összetett a dolog, mert július óta lassan azt mondhatom 10 kilót fogytam és a diéta mellett kezdtem el mozogni, úgyhogy nem tudom konkrétan Jillienhez kötni a centikben történő változást, márt párhuzamos egy diétával, viszont a zsír%-omon egyértelműek a változások és persze maga a a feszességem is más.

centikben én renget változtam, de ugye ez a diéta eredménye is, amiből még van hátram, bár már nem fogyási céllla, nos utána tudom majd a konkrét cetnik váltizását Jillienhez kötni.


Direkt nem nézem meg a videókat, így izgatott kisgyerek módjára várom az új videókat:-D

206. babszibobó (válaszként erre: 204. - ABC2011)
2013. okt. 5. 17:13

Konkrét izomlázam nekem egyiktől sem volt, éreztem, hogy mozogtam, de azaz igazi fájós, de nem gyulladt izomlázam még sosem volt tőle.


Lehet könnyebnek érzed, de sztem kinkább jól felkészültél az első kettő alatt és szerintem inkább ez a sor nagyon jó, élvezetesebb.


A 10 napokat lenyomom egyben és csak utána pihi, kicsit fáradtabb a testem, ráadásul nem csak Jillient csinálom, bár most volt hogy csak Őt.

205. jösseflicka (válaszként erre: 204. - ABC2011)
2013. okt. 5. 11:37

Köszi szépen ABC2011!:)


Babszibobo: Én néhány Jillianbe belenéztem és a kanapén ülve valahogy másképp hat,mint amikor csinálom,főleg azért mert a csajszik nagyon ügyesek akikkel Jillian tornázik.

A kockát pedig jönnek majd szépen,főleg a felső négy,de az alsó kettő az nagyon nehezen adja magát sajna. 4 hónapja nem eszek édességet és 4 centi ment le a hasam térfogatából,de még mindig van rajta bébiháj és amíg az ott van,addig csinálhatok én bármit alsó hasra nem látszik azon egy icuri-picuri kocka sem,de úgy számolom,hogy kb 2 hónap és a maradék hájacskát is lepucolom,aztán hadat üzenek az alsó hasamnak!:) Jó kis játék ez csajok!:)

204. ABC2011
2013. okt. 4. 20:44

Josseflicka,

gratula!!!!!!


Babszibobo,

En is mindjart megkuksizom a kepeket.

Erdekes, nekem a 3. Szint a legkonyebb. A kihagyas utan is csak a fenekemben erzek egy kis izomlazat. En ugy gondoltam fogom folytatni a Jillienes tornazast, de heti 3-szor csak, a nem futos napokon. Hetvegen meg pihi. Igazabol nekem a futas a superfogyaszto-alakformalo, ez meg nagyon jo lesz az izmaim karbantartasara!

203. babszibobó (válaszként erre: 202. - Jösseflicka)
2013. okt. 4. 19:35

Talán-talán előkerülnek azok a kockák a rejtekhelyüktől, épp itt lesz már az ideje:-D

Köszi


Sose nézek bele abba ami vár rám Jillientől, így kíváncsi vagyok nagyon hogy is fest a Ripped.-D

202. jösseflicka (válaszként erre: 201. - Babszibobó)
2013. okt. 4. 19:07

Köszi szépen!:)


Én is függő lettem,de ez egy jó függőség!:)Tervbe vettem,hogy én is mindent végigcsinálok,amit találok a neten Jilliantól.


Megnéztem a fotóidat,nagyon sokat változtál ,vékonyodtál és ha jól látom már a kockákat is szépen varázsolod elő a pocidon.:)


Szerintem Te szeretni fogod a Rippedet is,mert az is Jillian "szadista" én-jének terméke.:)

201. babszibobó (válaszként erre: 199. - Jösseflicka)
2013. okt. 4. 18:56
És Gratulálok!
200. babszibobó (válaszként erre: 199. - Jösseflicka)
2013. okt. 4. 18:56

A Rippedet majd csak a Shred után kezdem 2 nap pihi után:-D


De már egy rakat Jillient beszeretem, fügővé tett:-D

2013. okt. 4. 18:44

Sziasztok! Én is elkezdtem végre tornázni szerdától,de edzeni még nem,de szerintem holnaptól abba is fejest ugrok.Még mindig náthás vagyok,de már nem zavar a testmozgásban. A ripped 1-et csinálom,amiről,annyit kell tudni,hogy szinte minden gyakorlat súlyzóval kombinált és bizony elég strapás. A bemelegítés és a nyújtás sokkal gondosabb és hosszabb,mint a shrednél.


Ma megmértem magam centivel és örömmel tapasztaltam,hogy mindenhonnan ment le 1-2 centi,pedig az utóbbi 2 hétben nem sokat tettem a testedzés frontján. Kilóban is elértem a célomat reggelente 65 kilót mutat a mérleg és minden régi nacimat fel tudom ismét venni.:)


Jó hétvégét és kellemes testedzést!:)

2013. okt. 4. 15:05
Oké a Level 3 tesztelve, 1.nap letudva...kicsinált Jillien finoman szólva, ez a sor brutál jó!
197. babszibobó (válaszként erre: 195. - ABC2011)
2013. okt. 4. 07:56

MÉg nem tudok tapasztalatról nyilatkozni, mit mennyire terhel, mert csak ma jön 2 nap pihi után az Level 3 első napja.


Aminek örülök, hogy eddig csak a 2-2 pihenőnap volt amióta elkezdtem folyamatosan csinálom és szerintem látványos.

Ha nagyobb szünetet hagynék tuti, hogy uyganazt az etapot előlről kezdeném.

196. ABC2011
2013. okt. 3. 21:04
Holnap mar az 5. napnal fogok tartani :-)
195. ABC2011
2013. okt. 3. 21:04
Level 3-nal van terd bemelegites, es szerintem nem terheli annyira mint a 2-esnel. Ami meg erdekes, hogy a 2. korben levo hasizomnal a konnyitett szerintem nehezebb. Legalabbis en jobban ereztem a hasizmomat utana.
194. babszibobó (válaszként erre: 191. - ABC2011)
2013. okt. 3. 08:25
Akkor utolérlek lassan:-D
193. babszibobó (válaszként erre: 192. - ABC2011)
2013. okt. 3. 08:24

Semmi baj a térdemnek él és virul:-D amit nagyon élvezek:-D

A Level-3-at holnap kezdem, ma van a 2.pihinapom, de megfogadom a bemelegítő tanácsokat!

192. ABC2011
2013. okt. 3. 06:59

Babszibobo,

Hogy van a terded?

191. ABC2011
2013. okt. 2. 20:55

Sehogy :-(((((

Ma uzleti vacsin van ember, ugyhogy mindjart neki is esemm a tornanak.

190. babszibobó (válaszként erre: 189. - ABC2011)
2013. okt. 2. 17:21
Nos, hogy sikerült?
189. ABC2011
2013. okt. 1. 15:06
Hat nem. Ma! Kulonben utolersz! :-)
2013. okt. 1. 08:57

Nos, végül lett torna?


Én ma zárom a Level-2-t.....két nap pihi holnaptól!

187. ABC2011
2013. szept. 30. 21:13

Textilbaba,

Jojo olvasol minket. De a tornaval mivan????!?!

:-)))))


En mar csak arra varok hogy a gyerekek elaludjanak...

Ja, hat kiscsajszi ugy elpakolta, hogy ha nem emlekezett volna ra hova rakta el, tuti egy eleten at keresem :-)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook