Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jelmezötletek!!!! fórum

Jelmezötletek!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
18. caffi
2010. jan. 14. 13:15

Egy másik fórumba már beírtam ötletnek,annak is menni fog aki nem tud varrni!Bemásolom ide is,hátha valakinek segít!


Jelmez. . Lánynak a rongybabás naon könnyü. . . .

Egy 100ft-os szalma kenyérkosár, amire gombol és cérnából varrsz/ragasztasz szemet, szájat, orrot. . . .

vízvezetékes boltban veszel egy adag kócot, félbe hajtva ráerősíted a kosár tetejére, és két copffba befonod hatalmas masni a végére!Gumit rakni rá mint egy papírálarcra. . .

Harisnya a lábára, kinött harisnya szára a kézre. . . . és egy fodros bodros pörgős ruha. . . . . :):)

17. caffi
2010. jan. 14. 13:11

Sziasztok!!

Az én gyerköceim már nagyok.....de mig kicsik voltak mindig magam varrtam a jelmezüket....

A naplómba tettem fel képet,bár nem tul jó minőség,mert fotót fotóztam....de a lényeg az látszik:)

A lányomnál mindig toplistás volt a menyasszony,hercegnő,királylány....turiban jó alapokat lehet kapni hozzá....hál istennek kinőtte ezt a mániát,19éves:P

2010. jan. 14. 09:11
azok is jók...
2010. jan. 14. 08:28
Nálunk tavaly az oviban a következők voltak: Hófehérke, Piroska, seriff, kenguru, bányász, szakács, cica, tűzoltó, karatés, lovag, király, méhecske, varázsló, tündér, indián, kalóz, cigány lány, kutyus, rendőr, orvos.
14. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 13. - OlíviaAnna)
2010. jan. 14. 08:16
cuki!!
2010. jan. 14. 08:15
A kislányom első farsangján vagy katica vagy Minnie Mouse lesz. Minnie fejdísze már van, csak pöttyös ruha kell hozzá és az orra hegyére egy kis fekete satírozás.
12. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 10. - Vámpír)
2010. jan. 14. 08:13
az jó lessz!!!
11. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 9. - Vámpír)
2010. jan. 14. 08:12

én imádtam a csip csup csodákat igen az jó de sajna a mai gyerekek mindig a legújabb mesefigurát akarják,,ez a szőlő amit most tervezek,,hát nem semmi lesz!!

majd lefotózom ha kész,,kb 3 hét!

met közben táncruhát varrok az osztálynak akik a csókkirállyal lépnek fel..

mert itt farsangon tátika is van ami tök jó,,

a tavalyiakat megtaláljátok a naplóm 9. oldalán azt hiszem,,,!

2010. jan. 14. 08:10
Nővérem a Kishableány meséből a Sebastian rákot varrta meg. Kérek tőle fényképet, nagyon jól sikerült
9. Vámpír (válaszként erre: 1. - Cbc7d5fe99)
2010. jan. 14. 08:09

Én régen kis MUKK, Kalán néni voltam. Nem tudom emlékeztek-e rá. Tudom ezek már régi mesefigurák, de lehet hogy még érdekesek lehetnek.

Megrendeltem először a BURDA magazint. Ha abban lesznek ötletek szívesen beszkenelem és elküldöm.

8. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 7. - Bared)
2010. jan. 14. 08:09

tök ügyi vagy az a lényeg törekszel..

én ezt tanultam és csak ilyeneket varrtam már 15-éve csinálom,,igaz a táncos ruha a szívem csücske!!

azokat jobban szeretem varrni,,

2010. jan. 14. 08:07

én pl csináltam már olyat, kartondoboz 2 oldalára lyuk, tejére is a fejének, teleragasztottam újságpapírral, és hirdetőoszlop lett...

nekem sajnos nem adatott meg, hogy tudjak varrni(((

piros ruhácska+kiskosár,fekete paróka,ha nincs, fonalból "haj", és piroska szalaggal a hajában...

2010. jan. 14. 07:58
senkinek nincs ötlete???
2010. jan. 14. 07:43
én mióta meg van a lányom a nagy azóta mindig jelmezeket varrok az egész iskolának imádom!!!
2010. jan. 14. 07:41
Sziasztok!!ÉNNNN már egy érett felnőtt vagyok,de imádom a farsangot.Most a macis jelmezem készül és még brummogok is hozzá.Nagyon jó szórakozást kívánok,maradjunk mindig gyerekek..
2010. jan. 14. 07:36

nekem a kicsi tavaly édi nyuszi volt mert az osztály a lányomnak aki 2. os volt mind nyuszi volt egy jelenetben neki is varrtam ő lett a bébi nyuszi!! felteszem a képeimhez!!

vagyis van valahol a tavalyi naplómba is!!

2010. jan. 14. 07:34

szia én tavalyelőtt varázslós jelmezt varrtam a fiamnak

tavaly Nilsz Horgerzon volt nagyon rá illő volt

2010. jan. 14. 07:29

szeretném tudni ,,kinek mien jelmez ötletei vannak!!

hátha tudunk segíteni egymásnak!

tavaly ,nyuszikat varrtam!!

most szőlőt akarok!!

tavalyelőtt egy díjnyertes bagoly volt de az egy hét éjjel nappali ragasztást igényelt,,mire az összes tollat kivágtuk kreppapírból!!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook