Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jellemezd magadat! fórum

Jellemezd magadat! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. máj. 12. 20:57

jókedvű:)

csak a lábam ne fájna:(

2007. máj. 12. 20:54
romantikus,turelmes,joszivu,erzekeny,stb
27. opium
2007. máj. 12. 18:19
legtöbbször más, mint amire számítanak
2007. máj. 12. 18:15
fáradt
2007. máj. 12. 16:20
fájólábú :((
2007. máj. 12. 15:44
Makacs
2007. máj. 12. 14:35

Segitokesz

Adakozo

Joszivu

Hagyom magam kihasznalni


Mellesleg egy nagy marha..:)))))

2007. ápr. 10. 10:49
A céljaimat mindíg elérem, ha nagyon fontos számomra valami, akkor nagyon tudok küzdeni, és sikerül is. Imádom a jó humorú emberek társaságát. Állatbarát vagyok.Az embereket minden furcsaságukkal elfogadom, és nem ítélkezek. Néha depis vagyok, hisztis, és sértődékeny.
2007. ápr. 9. 00:26

HÁT MAGAM JELLEMEZNI NEHÉZ

TALÁN ENNYIT TUDOK MONDANI HOGY SEGITŐKÉSZ ÁLMODOZÓ,NAGYON SZERETEM A SZÉPET-JÓT EZÉRT NAIVNAK IS MONDTAK MÁR ,-ÉS NEM EGYSZER VISSZA ÉLTEK A SEGITŐ KÉZSÉGEMMEL ÉS SZERETETEMMEL,HOGY MESSZE NE MENJEK ,ELSŐNEK A FÉL TESTVÉREM HASZNÁLLT KI.,-S-JÓT RŐHÖGÖTT A MARKÁBAN.

2007. márc. 22. 19:02

Hát nem tudom.

Romantikus,optimista,önzetlen és ebből kifolyólag talán kissé naív,céltudatos,ha valamit eltervezek,véghez viszem,de úgy,hogy mást ne bántsak vele,barátkozó,mások szerint barátságos,vidám,segítőkész,hirtelen,nagymamám szavaival élve szeleburdi,kapkodó,könnyen megbékülök,de néha könnyen meg is sértődök.Nem tudom.Biztos sok negatív tulajdonságom van,de ennyi jut most eszembe! :)

2007. febr. 28. 06:15

Jellemezzen, aki ismer, en elfogult vagyok, mivel tulsagosan is szeretem magamat!

Nagyon tudok kuzdeni, es akarni.

Ars poeticam: vezess, kovess vagy menj az utbol!

18. reni79
2007. jan. 22. 13:04

-Nagyon érzékeny vagyok

-romantikus alkat

-néha kicsit önzö:-(

-sértődékeny

-szeretetéhes

-feledékeny

-jószívű

-kicsit naiv

-határozatlan

-család centrikus

-kicsit szeleburdi

-vicces

-társaság szerető

-megértő

-állatbarát

-segítőkész

Nagyjából ennyi!:-)

17. d@nu
2007. jan. 22. 12:59

Vonzanak a kihívások, minden téren. Sőt, sokszor, ha elmúlik a kihívás, az érdeklődésem is lankad, vagy telejesen megszűnik... Emellett lusta vagyok, csapongok, csomó minden érdekel, amit aztán gyorsan elvetek.

Monogám típus vagyok, nem bízom senkiben és leginkább önmagammal szoktam a legjobban elbeszélgetni, így igazán barátaim sincsenek. Emellett azt hiszem megőrülnék, ha egyedül lennék, de nem tudom megbecsülni azt, akivel vagyok.

Hirtelen haragú vagyok, általában saját magam idegesítem fel önmagamat - sokszor lejátszom magamban a dolgokat és ezt tényként is kezelem, még ha nincs is alapja. Folyton elismerésre vágyom, de kishitű vagyok, így sosem kapom meg igazán. Nem tűröm, ha valaki "uralkodni" próbál felettem, de tudom, hogy én pontosan ezt teszem. A munkámban is leginkább egyedül szeretek dolgozni, vagy ha a munkatársaim alám vannak rendelve... de legalább igazságtalan nem vagyok velük. :) Viszonylag jó az emberismeretem, hamar átlátom "a dolgokat".

Na szóval, én vagyok a MUMUS, aki látja saját szörnyetegségét, de képtelen a változásra. :)

2007. jan. 16. 15:44
Na kétszer mentette el... király! Valamelyiket ne olvassátok...
2007. jan. 16. 15:43

Egyszer hideg és önző vagyok, máskor meg szenvedélyes és csupamosoly. Nagyon sokszor van hangulatingadozásom. Könnyen fel lehet bosszantani, de hamar megbocsátok az emberkéknek. Sok "rossz" tulajdonságom van, ezek közül az egyik az, hogy nem szeretem sajnálni az embereket, és azt sem szeretem, ha engem sajnálnak. Őszinte vagyok mindenkivel, de nem minden helyzetben.

Na azért tudok humoros is lenni, főleg ha olyan emberekkel kerülök össze mint, Pandi.XDD

2007. jan. 16. 15:43

Egyszer hideg és önző vagyok, máskor meg szenvedélyes és csupamosoly. Nagyon sokszor van hangulatingadozásom. Könnyen fel lehet bosszantani, de hamar megbocsátok az emberkéknek. Sok "rossz" tulajdonságom van, ezek közül az egyik az, hogy nem szeretem sajnálni az embereket, és azt sem szeretem, ha engem sajnálnak. Őszinte vagyok mindenkivel, de nem minden helyzetben.

Na azért tudok humoros is lenni, főleg olyan emberekkel kerülök össze mint, Pandi.XDD

2007. jan. 2. 22:57
Vidám, optimista, kedves lány vagyok. Nagyon szeretem és tisztelem a kisbabákat, az időseket és az állatokat! Rengeteget lehet tanulni tőlük..Szeretek segíteni másokon. Azért hibáim is vannak: makacs vagyok és sokat pletykálunk a barátnőimmel...
2006. okt. 13. 11:07

Barna a hajam, a szemem. Igaz már őszülök. 40 éves múltam. Depressziós vagyok és hisztis. Akaratos, sőt néha utálatos. Érszűkületem van, ami gyógyithatatlan, ezért krizisosztályon a helyem, de nem mentem be.

Szókimondó vagyok, vallásos vagyok, hiszem az egy Istent Allahot.

Egyenlőre sikertelen vagyok, próbálkozom dolgokkal, de nem igen megy.

Ráadásul lusta is vagyok, de a cél érdekében megpróbálok nem mindig lustulni.

11. mikormarta (válaszként erre: 9. - E71af41436)
2006. szept. 27. 23:03
Detto, mint én!
10. kisgé (válaszként erre: 2. - Kisgé)
2006. szept. 13. 10:26

Jut eszembe, határozott én is vagyok, meg feledékeny is vagyok. Nincs bennem a törtetés képessége, azonban makacs is tudok lenni. Céltudatos is vagyok és alkalmazkodó is vagyok. Szeretek emberek között lenni, nagyon ritkán viszont teljesen befordulok-azt hiszem, ilyenkor fejlődöm épp. Félek szeretni és félek a szerelemtől is, de ezen épp szintén dolgozom, mert nem szeretek semmitől félni. Tudok visszautasító és morcos is lenni.

Még biztos jut az eszembe.......

2006. szept. 12. 22:36

szép vagyok

csúnya vagyok

okos vagyok

buta vagyok

aranyos vagyok

kiállhatatlan vagyok

szókimondó vagyok

sunyi vagyok

kedves vagyok

undok vagyok

adakozó vagyok

követelödző vagyok

őszinte vagyok

hazug vagyok

sikeres vagyok

sikertelen vagyok

mozgékony vagyok

lusta vagyok



...és ez mind így igaz....

8. dee
2006. szept. 12. 22:08

Nagy szívű,nagy szájú csupa mosoly.Beszédes.

(ezt talán tapasztaltátok már)

Tudok sírni is,de ott ahol senki se lát.

Nagyon jó szívű, karitatív.Ezerszer ráfáztam már.

(lassan saját pénzbehajtót kell alkalmaznom)

Imádom a gyerekeket és az öregeket.

Rám 24 órából 24-ben lehet számítani.Csapatjátékos vagyok nem magánzó.

"röviden" ez vagyok én.

2006. szept. 12. 21:04
mindenben a kettősség jellemez: határozott-döntésképtelen, érzéketlen-melegszívű, precíz-felszínes ... nem is sorolom (ikrek vagyok)
2006. szept. 12. 20:55
hmm: vidám,határozott,önfejü,nagyszájú,haragtartó,jószivü,empatikus-talán kissé tulságosan is,sértödékeny,segitökész,ja és ikrek:-)
5. mothertiger (válaszként erre: 4. - 8d139d96f2)
2006. szept. 12. 16:38
Csak nem bika vagy te is?:)))
2006. szept. 12. 16:10
Szinte mindig mosolygok, jó kedvű vagyok. Nehezen lehet feldühíteni, de ha valakinek sikerül jobb ha gyorsan odébb áll. Nem vagyok haragtartó. Egy napnál tovább még soha nem haragudtam senkire. Sajnos elég naiv vagyok, amit gyakran kihasználnak. Kényelmes típus vagyok, mondhatnám azt is hogy lusta :). Amin eddig még nem sikerült változtatnom az a "hangulatemberség". Minden napom olyan hanglatban telik, ahogy ébredek. Ez sajnos a legrosszabb tulajdonságom. Makacs, de megértő és segítőkész vagyok. Nemmindig tudok nemet mondani.
2006. szept. 12. 15:30
A pörgés rám is jellemző. Határozott vagyok, sajnos céljaim elérésének érdekében néha nem vagyok tekintettel másokra, makacsságom pedig sokakat kikészít. Azért gyakran igyekszem ezt elfojtani, ellensúlyozni jobb tulajdonságaimmal. Mások szerint nagyon jó szívem van, amit a legtöbben sajna ki is használnak, negatív értelemben. Döntéseimben is inkább a szívemre hallgatok (ami nem túl szerencsés). Hangulatember vagyok és bizonyos esetekben ösztöneim döntenek józan ész és szív helyett...
2006. szept. 12. 11:39
Hm.....Vibráló és pörgős egyéniség vagyok, aki hamar el tud mélyedni az önsajnálatban is. Ezen keményen dolgozom, hogy ne tegyem. Mosolygós, humoros vagyok, aki képes másokat is felvidítani, HA olyan a hangulatom. Igen, eléggé hangulat ember vagyok. Felületes is vagyok, nem érzelmekben, dolgokban. Annyi minden érdekel, hogy kevés dologba ásom magam mélyre és képes vagyok kapkodni is. Lusta már nem vagyok, de képes vagyok lustálkodni.:))
2006. szept. 12. 11:34

Milyen egyéniség vagy?

Mik a jó és a rossz tulajdonságaid?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook