Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jelent (még) neked valamit a nőnap? fórum

Jelent (még) neked valamit a nőnap? (beszélgetős fórum)


1 2
29. dd2f6e7976 (válaszként erre: 28. - Pampalini)
2020. márc. 7. 10:59

Ugyehogy ugye...


Nőnap lesz, a kötelességtudó férfiak mentek virágot venni!!!

🤭


Be van kapcsolva nálam a tv, itt szól a háttérben, most beszélgetett két műsorvezető hölgy arról, hogy ma elmondják "mit is KELL adni" a nőknek ajandékba nőnapra, majd úgy zárták a műsort, hogy még senki sincs elkésve, hogy elinduljon, és vegyen virágot, csokit...biztos mind a Tescoba indult.🙂

28. Pampalini (válaszként erre: 27. - Dd2f6e7976)
2020. márc. 7. 10:53
Teljesen igazad van. Èn sem szerettem soha a kötelező köröket. Ez ember èrzi ha valaki csak kötelessègből teljesít. Jobban esik ha szívből jön. Mi van ma? Full tele parkolók mindenütt. Egy Tesco parkolóban vagyok. Alig találtam helyet. Párom vásárol. Majd csörög ha megyünk fizetni. Tömeg iszonyom van. Mindkettőnknek jobb így.
27. dd2f6e7976 (válaszként erre: 16. - Pampalini)
2020. márc. 7. 10:32

Nem attól függ, hogy adnak-e, avagy kapunk-e virágot vagy bármi mást.


Fel van ez (is) fújva sokszor.


Aki szereti és kedveli a nőt, az figyel és gondol rá, akármikor, bármikor. Aki nem az nem. Nem kell adni gizgazt sem, elég egy csók, egy ölelés. Egy nő meg ne várjon el semmit. Hülyeség azon agyalni, na vajon kapok-e valakitől és mit kapok nőnapra?


Nem szeretem a vágott virágot, mert hamar elhervad. Sajnálom. De ha bárkitől, bármikor, bármely alkalommal azt kapok, igyekszem minél tovább életben tartani.


Soha nem "sírtam" vagy voltam kiakadva sem attól, ha valaki nem adott semmit, de akkor sem mondtam, hogy nem kellett volna, ha kaptam. Ha kapok, örülök, megköszönöm.


Egyetlen kivétel:munkahelyi össznépi nőnapozást, húsvéti locsolkodást mindig erőltetettnek éreztem, - de már régen az iskolában is, mikor minden lány padján ott volt egy szál virág. Személytelen.

Munkahelyen is tudom, hogy melyik az a kollégám amelyik tényleg kedvel és szívből jön,s tőle még egy mosolynak, a kedves szónak is örülök, s legyen így, míg a másiktól hiába kapok egy szál virágot, a hideg is kiráz.

Huh, mikor csokorba állnak és végigvonulnak köztünk...némelyik unott képpel, vagy pofavágással.

Na persze, hogy erre azt mondom, inkább NE!!!

26. Pampalini (válaszként erre: 21. - 184481d874)
2020. márc. 7. 10:07
Valahol egyszer valaki azt ìrta váratlanul kapott egy virágot,aztán utána nyomozni kezdett. Tuti valami nője van. :)))
2020. márc. 7. 09:41
semmit
24. Pampalini (válaszként erre: 20. - 184481d874)
2020. márc. 7. 09:38
Párom inkább könyvet akar. Egy hervadó virág helyett. Tartósabb, ès alig drágább egy túl árazott virágnál amit 2 nap múlva kidob.
23. ab61752c45 (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. márc. 7. 08:49
hisz még bélyeget sem kaptam a postán.nem is értem,miért nem csokiért mentem.
22. 184481d874 (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. márc. 7. 08:48
igen...jó érzés ...jobb,mint az email vagy az sms,hidd el.
2020. márc. 7. 08:46
Pedig milyen csodás érzés amikor nem kell hozzá alkalom ahhoz ,hogy egy szál virágot kapjál a társadtól,szerelmedtől.Megértem ezt...is!
20. 184481d874 (válaszként erre: 16. - Pampalini)
2020. márc. 7. 08:44
Ott már a nővel van a probléma,aki drága dolgot akar Nőnapra.
19. NomNom
2020. márc. 7. 08:11

Egyszer emlékszem valamelyik boltban rózsát osztogattak. Kimondottan jól esett, az asztalon pedig jól mutatott így tavasz elején.:)

Egyébként idén nagyon elfelejtettem, csak a boltok kirakatán villogó "8-án 8% akció nőknek" juttatta eszembe.

2020. márc. 7. 08:05

Gyerekkel kapunk virágot. Kedves gesztus. Férj megkérdezte, hogy milyen legyen, mondtam vágott, nagyáruházban kapható, rózsa esetleg liliom. Sok pénzt ne költsön rá.

Egyébként alkalom nélkül nem szokott virágot venni. Nincs ezzel baj.

17. globus (válaszként erre: 16. - Pampalini)
2020. márc. 7. 07:56
Teljesen igazad van.
2020. márc. 7. 07:52

Érdekes téma ez. Azon sírtok hogy kaptok virágot, meg mennyire gáz. Ha nem kaptok akkor meg az a gáz. A másik meg azt várja el ne csak ekkor, meg akkor. Magyarul bármit tesz a pasi, megint csak egy tuskó. Valahol így minősítette valaki a pasit.

Szerintem értelmetlen pénzkidobás egy rózsáért kidobni 3-5000-et, hogy aztán szemrehányást kapjon az ember. Tudom most megint tuskó vagyok. Páromnak valami értelmesebbel rukkolok elő, a többi nőismerősömnek nem veszek virágot. Annyi pénz a földön nincs.

2020. márc. 6. 20:44
Gesztus .
2020. márc. 6. 14:22
A családom férfitagjai és a kedvesem mindig meglep egy-egy szál virággal,számomra ez jó érzés.
2020. márc. 6. 13:15
Jó dolog ha mint nő azért mert "nő" kap valamit.Amikor kapcsolatban éltem, kaptam virágot és nem csak nőnapkor.
12. szneszabonoja (válaszként erre: 5. - Hpetra22)
2020. márc. 6. 12:45
Változó. Az a szerencsés ember vagyok,aki hétköznaponként is kap valami apróságot, akár egy szál virágot, egy kedves üzenetet, egy doboz bonbont. :)
11. Fisica
2020. márc. 6. 11:58
Ha a páromtól kapok virágot annak örülök, de a kollégáktól nekem olyan kellemetlen. Kicsit erőltetett nekem is, mintha kötelező lenne.
2020. márc. 6. 11:50

Megszokott figyelmesség, virág, puszi, örülök, ennyi.

A munkahelyi kötelező közös virágokat sose szerettem.

2020. márc. 6. 11:32

Régebben reggel a férfidolgozók felköszöntöttek bennünket, nőket. Utána pedig szabad napot kaptunk, el szoktunk menni a lányokkal a fürdőre, uszoda, szauna... locsifecsi. :)

A virág megmaradt, de a szabadnapnak már lőttek.

Jelent-e valamit? ... nem tudom... olyan rutinszerűvé ment át, pedig évente csak egyszer van.

8. globus (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. márc. 6. 11:26
Mélyebb eszmei értéket nem kapirgálok a nap tartalmában. Viszont arra jó, hogy megtudhatom, kinek vagyok "NŐ"... számomra fontosak felköszöntenek, néha más is, jól esik :)
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. márc. 6. 11:23
Sosem jelentett semmit.
6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. márc. 6. 10:53
Mi is.:)
5. hpetra22 (válaszként erre: 4. - Szneszabonoja)
2020. márc. 6. 10:50

Ez tök jó! Én nem is emlékszem, hogy valaha kaptam volna ilyet, maximum külföldi nyaralásról barátoktól.

Szép gesztus.


Te mit szoktál kapni a férjedtől?

4. szneszabonoja (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. márc. 6. 10:43
Igen,MI :) Karácsony, Anyák napja stb. már Maja kezei által készülnek és kerülnek postázásra. Van valami varázsa nekünk. :)
3. hpetra22 (válaszként erre: 2. - Szneszabonoja)
2020. márc. 6. 10:42
Rendes postai képeslapot??? Olyat még küld valaki manapság? :)
2020. márc. 6. 10:41
Szia! Nálunk korábban sem volt nagy hagyománya,de pl. A kislányunk óvónőjei és a dajkák kapnak a férjemtől virágot. A családtagok a távolság miatt képeslapot kaptak.
2020. márc. 6. 10:29

Tisztában vagyok azzal a fajta jelentőségével, hogy a nők jogainak kivívását is ünnepeljük.


De a mai mindennapokban, őszintén, nektek jelent még valamit a nőnap? Vagy csak annyit, hogy vajon kaptok-e virágot?


Nekem nem sok mindent jelent, némi kíváncsiság van bennem, kitől kapok köszöntést, de körülbelül ennyivel véget is ér a dolog.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook