Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jégkirálynő is tévedhet. fórum

Jégkirálynő is tévedhet. (beszélgetős fórum)


14. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 11:43

Nekem ez egy igazi hatásvadász írás volt,,nyilván az is volt a célja.

Egyszerűbben írva,,ez a tipik, nekem már nem kell,, de a tiéd sem lehet,,a gyerekjáték felnőtt változata.

Nincs ebben ,megbánás,,szeretet,semmi,,,csak az egó.

Ami azt súgja még mindig,,akarom ,,,megkapom.

13. Százas Evelin (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
febr. 11. 13:34

Ha a történtek ellenére is visszamegy hozzá a férje, akkor lehet hogy tényleg tiszavirág életű lesz a béke, mert előjönnek megint a régi reflexek.

De mivel azok tényleg csak reflexek, - évek során felvett szokások, azokat akár le is lehet tenni, és másképpen folytatni.

Ez a történek csak egy fikció, de én mindenesetre adtam egy esélyt annak is, hogy nemcsak gondolatilag tud eljutni a nő az uralkodhatnékja elítéléséig, - hanem a gyakorlatban is vissza tudja venni. Optimista vagyok. :-)

febr. 11. 09:32
A "jégkirálynő" messze van a királynőtől. Csupán magasan ült a lovon és magas lóról lehet nagyot esni. Ilyen egy önző, egoista, magát nagyobbnak, többnek képzelő ember. Nem gondolta volna, hogy a férj beleun és lelép. Persze akkor már kellene ha másnak is kell. Későn jött rá, hogy a játékszerét más értékeli.
11. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Százas Evelin)
febr. 11. 08:56
Kétlem. Leuralta a férfit, Most is uralkodni akar rajta újra
10. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - Birebora)
febr. 10. 20:56
Szerintem is. Gondolom csak addig lenne érdekes, amíg újra megkapja, összebútorozna vele, aztán kezdődne minden előlről.
febr. 10. 19:22

Kétségkívül. Mindig uralni akarta a helyzetet, - de ebben a szösszenetben már eléggé önkritikusan hangzott az, hogy ő a viták terén "minden trükköt ismert". És nem vereségnek, hanem nagyvonalúságnak látta már utólag a férje hozzáállását.

Mégis egy rivális felbukkanása döbbentette igazán rá az exe értékeire, - de szerinten anélkül is eljutott volna gondolatilag egyszer odáig.

febr. 10. 18:19
De nem akkor jött rá, amikor elment a párja. Amikor talált valakit a párja. Szerintem egy kicsit felsőbb rendűnek kepzelte magát a hölgy ebben a kapcsolatban.
7. Enissa (válaszként erre: 5. - Birebora)
febr. 10. 16:04

Hogy a viharban ne lenne az életben ilyen, persze, hogy felértékelődik az, amit elveszítünk.

De én konkrétan erre az írásra gondoltam, hogy nincs folytatás, ennyi. El lehet gondolkodni a tetteinken.

febr. 10. 15:51
Jégkirálynőnek is lehet szeretet-igénye, ha ő maga nem is tudott róla. Mostmár tudja. :-)
5. birebora (válaszként erre: 4. - Enissa)
febr. 10. 15:47
Szerintem az életben is van ilyen. Az élet a legnagyobb forgatókönyv iró.
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Birebora)
febr. 10. 15:43
Ez egy novella, szerintem nincs folytatása. Ennyi. Mindenkinek el lehet gondolkodni rajta.
febr. 10. 15:41
Várom a folytatást. Miért gondolom az, hogy ha vissza is kapná a férjet nem sokáig tartana a "szerelem". Ez csak hiúság, igazi szeretet nincs már.
febr. 10. 14:21

Először is az elgondolkodtató egy szó. Másodszor nekem inkább egy hisztis nőci jutott eszembe, akinek nem kellett a férje, de amint rájött, hogy a volt férj becsajozott, rögtön kell neki.

Én a volt férjet sajnálom a történetben

febr. 10. 13:29

Lehet hogy meg köveztek, de el gondolkodtató

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook