Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játék: HoxAkasztófa fórum

Játék: HoxAkasztófa (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Játék: HoxAkasztófa

2006. dec. 30. 15:59
gondoltam az aprito (ekezetekkel), vmire... de mire????
2006. dec. 30. 15:58
Sziasztok! Mar en is nagyon kivancsi vok. h. mi lehet... :)
230. Faline
2006. dec. 30. 15:57

DODICA, ne hari, de muszály elmennem, úgyhogy leírom a megoldást.

Tényleg a legpihentebb aggyal sem találná ezt ki senki!:)))


Nos tehát:

Ugye ez volt a táblán....

a?r??? ?á?


Ez ugye 2 szó és 9 betű, tehát én eszetlen, ezen az úton indultam el...vesztemre!!:))))


Mert a megoldás ez volt:

afrodiziákum


Ugye milyen bájos egy szó, és főleg mennyire illik a feladványba??!!:)))))

Buktam is, amekkorát köll!:))))

Mégegyszer ne haragudjatok az idétlenkedésemért!:))


Ha nem találkoznánk holnap, akkor mindannyiótoknak nagyon vidám, jó bulizós szilvesztert kívánok, és békés, boldog, eredményekben, egészségben gazdagságban bővelkedő új esztendőt!!!!!

2006. dec. 30. 15:52

Most már engem is felizgattál!!!

Mi az?????

Nyugodtan kiröhöghetsz, nem sértődöm meg, én is sokszor szoktam röhögni magamon, akkor más miért ne tehetné!!!


Ide a válasszal, de azonnal, különben rádküldöm DODICA boszit!!!:)

228. Faline (válaszként erre: 226. - 93a74b44ea)
2006. dec. 30. 15:28

letty, tudom éééén!:))))

Mit gondolsz, miért voltam ajándék, és egyéb terén ilyen "gavallér"??!!!:DDDD


Tényleg semmi másnak, csak bolondozásnak szántam!!

Ezért is javasoltam, hogy nem kínozlak itt benneteket, hanem elárulom:)))))))

227. Faline
2006. dec. 30. 15:25

Zizi, szió!


El kell keserítselek, mert olyan messze jársz a megfejtéstől, mint én attól, hogy életem nagy vágyát valóraváltsam....egy delfin-talis tengerparti nyaralást!

Ahogy ez nem fog nekem soha összejönni, úgy sajnos a te megoldásaid is kb. annyira járnak közel a gép által megadott válaszhoz!:))

(Ne haragudj, és ne érts félre!!!! Nem téged nevetlek ki!!!! A feladványtól kapok röhögőgörcsöt...már bocs a kifejezésért!!:DDD)

226. 93a74b44ea (válaszként erre: 223. - Faline)
2006. dec. 30. 15:21
Faline, a megfejtés tudatában ezt a lányok nem fogják, nem lehet kitalálni!!!! Te is tudod, hogy miért! Lehetetlen!!
2006. dec. 30. 15:19

Apróka háj?

Auróra vár?

Aprító tál?


Tudom Zizis, de ennyire futotta!:)

224. Faline
2006. dec. 30. 14:46

BOCS...BOCS...BOCS!!!!


"á" van benne!!!!!

223. Faline
2006. dec. 30. 14:45

Naaa vééégre, hogy egy kicsit oldódik a hangulat!

Hurrááá!!!:))))

Erre ment volna ki az egész bohóckodás!:))))


DODICA, ami tuti nincs benne:

á...é...e....l...b...s

Ezek azt gondolom a leggyakoribb betűk.

Ha ezeket kiiktatod, hátha valamit hoz a konyhára:)))))))


A többieknek meg fityisz!:DDDDDDD

Nem árulom el, mert ha csak egyikőtöknek megírom, tudj fene, szerintem olyan lenne, mint egy ravasz vírus.....el kezdene terjedni:DDDDDDDD

2006. dec. 30. 14:21

Faline, nekem priviben megírhatnád a jó megoldást, én nem vagyok olyan türelmes, mint DODICA!:)

Már most kifúrja az oldalam a kíváncsiság!

221. DODICA (válaszként erre: 218. - Faline)
2006. dec. 30. 14:20

Ne dugulj el! És, ha lehet, ne sértődj meg, ne érts minket félre, ne....:)))


Hát, én sajna nemigen tudok logika nélkül nekifutni. :(((( Ez nagy gyengém, tudom.


Ne írd le, hogy mi volt a táblán, de ha adsz annyi segítséget, hogy mely betűk tuti nem szerepelnek benne (elég csak azokat, amiket te kilőttél, mielőtt felakasztottad volna magad:), akkor én szívesen agyalnék tovább.


Ja, értve, hogy poénnak szántad! Én nem is vettem másképp. :)) Elfelejteni meg nem akarom, már kellőképpen kíváncsivá tettél. :))

220. 93a74b44ea (válaszként erre: 218. - Faline)
2006. dec. 30. 14:18
és semmi sorry! biztos jó ötlet volt, csak talán most fáradtak vagyunk az ilyesmihez:)
219. 93a74b44ea (válaszként erre: 218. - Faline)
2006. dec. 30. 14:17

én kíváncsi lennék rá!!

szabad a gazda:)

218. Faline
2006. dec. 30. 14:08

Jóóó...hagyjuk!!!!

Felejtsétek el!!

Poénnak szántam. Arra gondoltam, hogy amíg itt találgattok, jönnek bohém, jópofa szavak, és egy kicsit szórakozunk.....sorry!!!!:(((

Céloztam is rá, hogy szilveszter lévén ne a logika, ésszerűség szerint fussatok neki!

Mindegy, nem jött be....ennyi!:(((((


Ha gondoljátok, akkor leírom, hogy mi volt a "táblán", és mi a megfejtés....aztán eldugultam!:))))

217. DODICA (válaszként erre: 214. - Faline)
2006. dec. 30. 13:41
Pedig pont az lenne a segítség, ha legalább azt tudnánk, milyen betűk nincsenek benne. Így nagyon sok a variációs lehetőség, még akkor is, ha a lappal kapcsolatos szavakban gondolkodunk.Ezt se lehet ugyan készpénznek venni, nekem sikerült már olyan szóba belefutni, aminek a világon semmi köze e laphoz szerintem.
216. Faline
2006. dec. 30. 13:35

Világos! Értem már mire gondoltok!

Bocs, de tényleg nem voltam elég világos amikor azt írtam, hogy "találjátok ki"!:((


Szóval akkor szűkítsük le a kört!

Ne betűket írjatok, hanem szavakat tippeljetek!


Akik már Akasztófáztak, kb. tudják milyen szavak fordulnak elő gyakrabban, akik nem, azoknak is könnyítés, hogy Hoxáék is írták a szabályzatban, lehetőleg olyan szavak legyenek, amik az oldallal kapcsolatosak!

Akik esetleg nem játszottak még, nekik mondom, hogy fussátok át a játékszabályt, és ez is könnyíti a szavak tippelését!


Így rendicsek?:))


És amiért ilyen hanyag voltam, ellentételezésként, annyit még segítek, hogy (ugyebár jön a szilveszter!:)...)az épeszü, logikus gondolkodást akár el is felejthetitek, ha közelebb szeretnétek jutni a megfejtéshez!:)))))))))))))))

215. 93a74b44ea (válaszként erre: 214. - Faline)
2006. dec. 30. 12:18
na jó, de hiába próbálkozom mondjuk elsőre az i betűvel, nem fogom tudni, hogy van-e benne és hol...míg a játékban tudod. Szerintem DODICA is erre gondolhatott.
214. Faline (válaszként erre: 213. - DODICA)
2006. dec. 30. 12:14

Bocs, de ezt nem értem!:((

Mi az, hogy nem tudod milyen betűk vannak benne???

Amit elfogadott a gép, azt beírtam, az ott szerepel....a kérdőjelek helyére pedig már nem tudtam több betűt beírni, mivel amiket tippeltem, egy sem volt jó!

Tehát képzeljétek magatok elé az ABC betűit, mint ahogy a játékban van, és azokból próbálkozzatok!!

Azért nem írom ide, hogy milyen betűk "estek ki", mert nektek most több az időtök, úgyhogy variálhattok, nem kell "kapkodni"!!:)))


Egyébként a tipped nem jó!:))


Jöhet a többi variáció, hajrááá!!:)))))

Kérlek benneteket, hogy ne vegyétek véresen komolyra! Csak a hecc kedvéért írtam, hogy próbálkozzatok, mert ami a megfejtés az tényleg "vicc"!!

Nehogy ebből galiba legyen!!

Viszont amit ígértem a helyes megfejtőnek, AZ NEM VICC, KOMOLY!!!!

213. DODICA (válaszként erre: 212. - Faline)
2006. dec. 30. 10:35

Jó vicc! :)) Mivel nem tudni, milyen betűk vannak benne, s ugye nem is próbálkozhatunk vele (hacsak véletlenül nekünk is ki nem dobja ezt a feladványt a gép), így megfejthetetlen, illetve bizonyára több megoldás létezik. Ebből még nem jövünk rá, neked mit írt ki.


Pl. lehetne akár adriai táj is, nem? És ez csak egy megoldás, de gyanítom, te nem erre gondoltál... Szóval betűpróbálkozások nélkül nemigen megy. :)))

212. Faline
2006. dec. 30. 09:46

Sziasztok!

Speedz, Hoxa, lenne egy kérdésem, illetve javaslatom, ha erre mód van!


Az előbb kaptam egy feladványt, és ennek a megfejtését, amit itt közzétennék, és ha a mai napon ezt megfejti valaki, akkor kérlek benneteket, hogy az én kontómra kapjon az illető akár a törzspontjaimból 10-et, vagy egy kis ajándékot!

Természetesen ezt is úgy, hogy a lehetőségeimhez mérten én álljam...oké?:))

Ha esetleg több jó válasz is lenne...amit ugyan kétlek!:)))...akkor a 10 pontom arányosan osszátok szét!

Köcce!:))


Legyetek ügyesek, mert aki ezt ki fogja találni, Ő tényleg megérdemli, hogy jutalomban részesüljön, nem is akármilyenben!!:))))))

Komolyan mondom, nem hittem a szememnek amikor kiírta a megfejtést!!!!

Nos akkor a feladvány:........


a?r??? ?á?


Figyelem, nem véletlen a "szünet", mert 2 szó a feladvány!


Amennyiben kérésemet tudjátok teljesíteni, Hoxa, Speedz, előre is nagyon köszi!

Nektek pedig jó fejtörést!!:)))))))))))))

211. dee
2006. dec. 30. 07:18
Most a jamba reklám zavart be!
2006. dec. 29. 18:17

Még az is lehet, köszi.

Egyébként annyira nem izgat, ennél sokkal nagyobb dolgok is vannak az életben, csak egy picit csípte a csőröm, semmi egyéb.

209. cc319350e7 (válaszként erre: 206. - 18235c4fc5)
2006. dec. 29. 17:50
nem lehet, h. mar te voltal az elso, igy azt a rekordot dontotted meg. Az uj eredmeny felkerul, de pontot olyankor nem ad, mert nincs kitol elvenni. En is szoktam igy jarni...
2006. dec. 29. 17:48
Nem tömegével, de amikor egyet sem ad hozzá, akkor...Mindegy.
207. Speedz (válaszként erre: 206. - 18235c4fc5)
2006. dec. 29. 16:43

Hát ettől a beszólástól nem lettem sokkal okosabb.

Jelenleg 59 szónál vagy te a rekorder. Tömegével fejtesz meg szavakat mindenkinél gyorsabban?

2006. dec. 29. 16:38
Nekem továbbra is csak 59, nem megy feljebb.
205. Speedz (válaszként erre: 201. - 18235c4fc5)
2006. dec. 29. 16:32
Mit értetek ez alatt? Most hódítottam meg próbaként egy szónál a rekordot, és nőtt a rekordjaim száma.
204. DODICA
2006. dec. 29. 10:59
A kakaós csiga nem összetett szó! Légyszi javítsátok.
203. DODICA (válaszként erre: 202. - 2f10f88d14)
2006. dec. 29. 10:46

Igen, igen, ez a legidegesítőbb benne. :(((

Néha reméli az ember, hogy nyer, aztán pl. 1-2 másodperccel marad le...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook