Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki a Róbert Károly Magánklinikán (volt Nyírő Gyula Kórház)? fórum

Járt már valaki a Róbert Károly Magánklinikán (volt Nyírő Gyula Kórház)? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. leonee (válaszként erre: 7. - Lamoni)
2008. dec. 13. 11:14
Én is nála voltam. :) Ha kitöltöd a netes kérdőívet, akkor ad 10% kedvezményt is.
7. lamoni (válaszként erre: 6. - Leonee)
2008. dec. 13. 11:04

Én a neten Dr Fülöp Istvánt találtam, és januárra kaptam is időpontot. Te kihez jársz?

Az árakról írnál nekem privibe?

6. leonee (válaszként erre: 4. - Lamoni)
2008. dec. 13. 10:54
A 14-es villamostól 3 percre van a Nyírő Gyula kórház területén, vagy lehet menni 20-30-as busszal a Szegedi útig, onnan 7-10 perc. Ha elő vagy jegyezve időpontra, akkor nem kell sokat várakozni. Én magánrendelésen voltam, este, és a dokinak éppen le kellett mennie a szülészetre, így csúszott a rendelése is. De máskor max. 20 percet vártam. Mondjuk kinek mi a sok.. Parkoló szerintem van benn, ha behajtasz, nem tudom, vagy mellette tudsz parkolni.
2008. dec. 13. 10:51
Szia! mi is voltunk, és nekem egyenlőre pozitiv a véleményem róla. A vizsgálatok azon része fizetős, ami nem TB finanszírozású. A doki, akihez járok, nekem is szimpi, mert vizsgálat közben figyelt arra, hogy minden rendben van-e. Annak ellenére, hogy nagyon leterhelt lehet, szerintem nagyon kedves volt.
2008. dec. 13. 10:51

Könnyen meg lehet közelíteni? Van parkolója?

Sokat kell várakozni?

2008. dec. 13. 10:35
Szia. Igen, mi oda járunk a párommal, babaügyben. Szerintem nagyon rendben van, bár tényleg nem olcsó. Az orvosom tök rendes, és mindent elmagyaráz ha kérem. Első vizsgálatom kb. 25 percig tartott, és előtte még vagy fél órát beszélgettünk. Mindent kikérdezett, családi betegségek, stb. Még soha nem vizsgáltak meg ilyen alaposan. Tehát én csak ajánlani tudom, orvost is, ha akarod.
2008. dec. 13. 10:30

A neten olvastam róla. Elsőre szimpatikusnak tűnik. Tudom, hogy fizetős, de máshol hálapénzbe is elvárják majdnem ugyanazt, és itt talán értenek is hozzá.

Mi a véleményetek róla?

2008. dec. 13. 10:27
Járt már valaki a Róbert Károly Magánklinikán (volt Nyírő Gyula Kórház)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook