Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már úgy valaki, hogy abortusz után hat héttel sem jött meg az első menzesze? fórum

Járt már úgy valaki, hogy abortusz után hat héttel sem jött meg az első menzesze? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 6. 14:32

Szia,


emlékszem rám? Tudod a fórumról, csak én eljöttem onnan.

El kellett venni a babát? Nagyon sajnálom....

Szeritnem megkeveredett a ciklusod az műtéttől.

A barátnőmnek a 8. héten volt ez, és azóta össze vissza jön meg neki, de neki is 6 hét után jött meg elször, aztán pár nappal előbb mint 28 nap, ma meg felhívott kétségbe esve, hogy 20.napra jött meg, mit tegyen....

Esetleg nem tudod felhívni a dokidat megkérdezni?

2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2013. febr. 6. 14:28

Légy még egy picit türelemmel. Nekem is több volt valamivel, mint hat hét a missed ab. után:(


A szervezeted tudja, mikor áll készen az újabb peteérésre, egy-két hetes csúszás nem gond. Azért ha nyolc hét után sem jön meg, esetleg keresd fel az orvost, de még az sem hiszem, hogy gond lenne önmagában.

2013. febr. 6. 14:25

Sziasztok!


December 28-án, 13 hetes terhességemet kellett sajnos megszakítani.

Lassan letelik a hat hét, és semmi jele a mensinek.

A műtét után csak pár napig véreztem erősebben, aztán barnázás volt, hol jobban - hol kevésbé négy hétig!

Dokinál még nem voltam, azt kérte, az első mensi után menjek vissza. Nincs és nem is volt a műtét után panaszom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook