Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jakupcsek Gabriella 45 évesen babát vár. Te örülnél ha 45 évesen lennél babás? fórum

Jakupcsek Gabriella 45 évesen babát vár. Te örülnél ha 45 évesen lennél babás? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. dec. 1. 12:15
Szívből kívánok a babának és a mamának egészséget, és hoszsú boldog életet :)
469. Mandula71 (válaszként erre: 462. - Krisztinke)
2008. dec. 1. 12:15
És ez kit érdekel? Mármint, hogy nem az első gyereke? Egyébként meg kislánynak első, a két nagyobbik ugyanis fiú...
2008. dec. 1. 12:14
ez szép...
467. frutty (válaszként erre: 461. - D58b988bee)
2008. dec. 1. 12:14

én,is gratulálokneki!

de 45évessen,nagy bátorság babát válalni!

2008. dec. 1. 12:14

Gratulálok.

Jó egészséget a mamának és babának.

Biztos örül a 2 felnőtt fiú is a kishúgnak.

465. Mandula71 (válaszként erre: 461. - D58b988bee)
2008. dec. 1. 12:14
Ezúton is gratulálok neki!!!
464. d58b988bee (válaszként erre: 462. - Krisztinke)
2008. dec. 1. 12:13
És valahol írtam, hogy az első?
463. eb2800e3c2 (válaszként erre: 462. - Krisztinke)
2008. dec. 1. 12:13
Mondta valaki , hogy az első?????
2008. dec. 1. 12:12
Igen, csak nem az első gyereke.
2008. dec. 1. 12:11

Megszületett Jakupcsek Gabi kislánya a baba és mamája jól vannak.

Innen merítsetek erőt lányok, hogy 45 évesen is lehet babát vállalni.


Gratulálok Neki!

2008. dec. 1. 08:47
Emma Róza, boldogságot:)))
459. Icus
2008. dec. 1. 08:43
Megszületett a kislánya:)) Én csak gratulálni tudok és jó egészséget kivánok nekik:)
2008. nov. 20. 15:18
nem
2008. okt. 28. 07:48
miért ne!!!!!!!!!!nagyon jo dolog és skkal éretebb egy nö ilyen korban!
456. kookai
2008. okt. 7. 12:52

Háááát, én a másik oldalról nézem, Anyukám 43 volt mikor születtem, és nagyon imádom, de iszonyúan fáj, hogy már nincs köztünk és nem érthette meg a lányom születését, szerintem felelőtlenség a gyerekkel szemben....... :S

Persze itt tervezett, és nem első babáról beszélek, bár a gyerek helyzete nem lesz más!

455. Signetta (válaszként erre: 429. - Bsz1976)
2008. okt. 7. 12:24

Sziasztok!


Teljes mértékben igazat adok bsz1976-nak. Mért kéne Jakupcseknek magyarázkodnia, vagy beszámolnia akár bár kinek is? Persze, joggal mondhatják, "Ő média szereplő", de szerintem egy babavárás annyira bensőséges magán ügy, hogy nem kell a nagy nyilvánosság elé tárni, csak, ha a család úgy gondolja, és jónak látja. És ebben az esetben nem csak Jakupcsekre gondolok.

2008. okt. 7. 11:55
hát elég nagy a rizikó.
2008. szept. 16. 11:25
Én pedig nagyon.Megveszek érte már!!!!!!!!!
2008. szept. 4. 07:01
Én nem örülnék!
451. 1406e9c05a (válaszként erre: 450. - E2add1f84e)
2008. aug. 7. 17:20
Úgy legyen drágám!Vigyázz magadra.puszillak ,hétfőn beszéljünk.
450. e2add1f84e (válaszként erre: 449. - 1406e9c05a)
2008. aug. 7. 16:07
Jól van ez így. Ti tényleg nagyon szeretitek egymást, türelem, összejön az, amire vágytok. Sok puszi!
449. 1406e9c05a (válaszként erre: 448. - E2add1f84e)
2008. aug. 7. 15:42
Az biztos,hogy rettentő bölcsek tudnak lenni és ezt ,nagyon komolyan írom!Én is, személy szerint ,felnézek rá.De ő is azt mondja,hogy attól tart,hogy az unokájának nézik a babánkat.Engem már többször néztek a lányának,de ez engem nem zavart.Az igazság az ,hogy imádjuk egymást.Soha ,senkire ,nem néztem így, de rám sem néztek, ilyen áhitattal.Az is tuti,hogy irigyek az emberek,mégy néha a barátnőim is,akiknek 40 körüli a férje.Azok,már lassan nem ismerik azt,hogy becézés.Az én párom,nem is nagyon szólít a nevemen.Én vagyok az élete,szépsége,csillaga,élete értelme.stb.de gyönyörűen hangzik amikor a kedvesének szólít.Eddig mosolyogtam ,ha valakit hallottam így beszélni .most elolvadok tőle.Nem tudom,mi van velem,de megveszek érte.Tehát igazad van IRIGYKEDJENEK az utálatos emberek.ÉLETEMBEN Nem voltam ilyen boldog,mint vele.Most egy picit/nagyon / nagy a bánat,de együtt ezt is túl éljük.Köszönöm a sorsnak ,hogy ő van nekem.Abban is biztos vagyok,hogy valami szándéka van ezzel a szerelemmel, a sorsnak:)))).Remélem ,sok szép év vár még ránk.Ja és rátok is természetesen.Legetek boldogok.Jó egészségget nektek
448. e2add1f84e (válaszként erre: 447. - 1406e9c05a)
2008. aug. 7. 13:35

Ó, nem kell az emberekkel törődni. Amikor kicsi volt a lányunk, sokat sétáltak az apjával, és megállították őket: jaj de helyes az unokád. A férjem nem kezdett el magyarázkodni, hogy ő a lányom, hanem megköszönte az ismerősök kedvességét és sétáltak tovább. Néha most érzem a lányomon, hogy irigyli a fiatalabb szülőkkel rendelkező társait, de nagyon felnéz az apjára. Csak hallgatom néha a komoly beszélgetéseiket, tudja, hogy az apától mindent meg lehet kérdezni, tud válaszolni, türelmes, velem meg a hétköznapi kis gondjait, bajait tudja megbeszélni.

Szóval irigykedjenek az idegenek!!!

447. 1406e9c05a (válaszként erre: 446. - Anyóka4)
2008. aug. 7. 13:14
Nagyon remélem,hogy igazad lesz,majd megírom természetesen.A dokim nekem is azt mondta,hogy az én korom a lényeg,de méhlepény mintavételre, mennem kell.a főnököm,nekem is tuskó volt,pedig nő.A párom azt akarja,hogy lépjek ki és mardjak otthon.De amíg újra nem esem teherbe ,nem szeretnék.Le kell kötnöm magam.Mi most hétvégén elmegyünk itthonról.Meghívtunk egy pár barátot sütögetni,a hétvégi házba.Bár ma amikor felkeltem,nem nagy kedvem van hozzá.Néha úgy ébredek,mint aki a halálán van.Majd meglátjuk.Remélem, túl leszek egyszer rajta.Most lekötöm amgam a készüléssel.ma pácoltam be a húsokat.Bejöttem dolgozni, délután 1-8 ig.De minek.?!Este jön értem apa.Már alig várom.Nagyon mély a kapcsolatunk,gondolom a baj még erősebbé tette ezt.Annyira szeretem és ragaszkodom hozzá,hogy félek már magamtól.Én,életemben nem voltam ilyen ,nagyon szerelmes.Mint egy csitri.Sokszor szégyenlem,mert az első férjemtől van a két fiam és ő iránta ,sem éreztem ,ekkora vonzalmat.Lehet ,hogy akkor igen,de ez mindent elsöprő.Ráadásul ez a nagy korkülönbség.Ez még mindig, sok embert zavar.Látom, a csodálkozó arcokat.Vicces néha.De le vannak sz.....va.Na muszály dolgozno.Sok puszit neked.Vigyázz magadra.Simizzd meg ,a BABÓCÁT helyettem is.Egy kicsit, irigy vagyok,de természetesen a szó ,jó értelmében.Jó hétvégét .Pusza.
446. anyóka4 (válaszként erre: 445. - 1406e9c05a)
2008. aug. 6. 19:21

Köszi a jó kívánságokat! Próbálj ne is gondolni ilyenre, hogy nem fog sikerülni! Dehogynem fog! Különben már többször hallottam,hogy egy ilyen sajnálatos esemény után sokkal hamarabb sikerül teherbe esni, mint csakúgy simán. Állítólag frissebb a nyálkahártya. S tényleg ismerek olyan párokat, akiknek pillanatok alatt összejött a baba. Tulajdonképpen nekünk is a második hónapban, pegig én már a 38. évemben járok.

Különben az én párom is ilyen nagyon érzelmes, ő is állandóan a pocim simogatja.

A gyermekszülés szempontjából pedig főként az anya kora számít, persze az apáé is, de 80%-ban az anyáé a fontos! Ne add fel! Talán most valamivel foglaljátok magatokat el valamivel. Mi ahogy hazajöttem a kórházból szétvertük a lakást. Falat bontottunk, festettünk. Majd 3 hónappal később építettünk a házhoz még szobát, hogy jobban elférjünk. Persze a kisszobát nem rendezzük be a picinek, s most nem is veszünk neki meg semmit. Majd, ha megszületett akkor. S egy darabig ugyis velünk lesz.

Különben nekem kb. 2 hónap múlva volt a legnehezebb! Akkor teljesen ki voltam borulva. S a munkahelyemen éppen ideiglenes főnök volt, aki a szülés másnapján telefonált a kórházba, hogy mikor tudok plussz munkát vállalni. Na vele mikor 6 hét múlva visszamentem sikerült jól összevesznem. Hála égnek most már új főnök van, aki nagyon rendes. Hú ez egy kicsit hosszúra sikerült! De az az igazság, hogy hiába van mellettem a férjem, gyerekeim, anyuék, igazán csak az érti mit érzek igazán, aki átélt hasonlót. Izgulok érted, írj még, ha van kedved.

2008. aug. 6. 18:22
A legnehezebb,hogy a párom,másról se beszél.Minden este úgy aludtam el,hogy simogtott és puszilgatott.Ilyen csak a mesében van.Fiatalon lett apa ő is,de nem tudom, most a kora zavarja, ezért sietne.Imádom,de most terhes nekem egy kicsit.Nagyon nagyon jó lenne ha sikerülne , így teljes lenne az életünk.
2008. aug. 6. 18:16
Még 1 szer minden elismerésem.Nálunk is nehezen jött össze 1 év után.Én is attól félek,hogy kifutok az időből.Ne is dolgozz már.Bár otthon ellátni egy családot, is nehéz.Én tudom,hogy most minden rendben lesz.Félek,hogy nekünk már ,nem sikerül.én már dolgozom,de ülő mnkát végzek.Tudod,mindenhol rosszul vagyok.
443. anyóka4 (válaszként erre: 442. - 1406e9c05a)
2008. aug. 6. 17:00

Szia! Nálam abból a szempontból rosszabb a helyzet, hogy az én férjem már nagyon régóta szeretne babát, csak eddig nem talált társat magának. Tehát már nagyon várta a picit. Nagyon megviselte, hogy így történt. De mindezek ellenére rám bízta, hogy vállalom-e mégegyszer a terhességet. Persze vállaltam, én is szeretnék tőle egy picit! A párom nagyon szereti az én gyerekeimet is, de azért egy saját baba mégis más. Ő még fiatal (nálam 4 évvel), de én már nem szeretnék 40 felett szülni (ha lehetőség van rá). Így is egy csomó vizsgálat, egy csomó idegeskedéssel. 12 héti vérvizsgálatom eredménye már megjött, ami egész jó lett. 16 hetire jövő héten megyek. Uh pedig aug. vége. Azt elhiszem, hogy félsz mégegyszer megismétlődik minden, mert én is folyton azt mondogatom minden rendben, csak pozitívan! Hát ez nem könnyű.

Dolgozni nem dolgozok, az előzőnél a 35. héten is dolgoztam még. Anyu és a férjem mindenben segít, csak magunkra kell figyelnem. Kicsit lassan telnek a hetek, de minden nappal előbbre leszünk.

Te már dolgozol? Hogy készülsz a következőre. Nekem nagyon nehéz volt a hat hónapot kivárni! Szerencse volt, hogy gyorsan sikerült a pici.

2008. aug. 6. 14:56
Azt hiszem,nekünk nőknek mindent ki kell bírnunk.Iszonyúan sajnállak,nem tudom,hogy bírod.Minden elismerésem a tiéd.Őszintén.Vigyázz magatokra.Most, minden rendben lesz.TUDOM!!!!Nekem azt mondta a doki,hogy minimum 2-3 hónap pihi.De félek,már most ,mert apucim másról se beszél,csak a babáról.Már féltékeny vagyok.Nem szabad stresszelni magam.Pihenjek.....stb.De nehéz lesz.Nincs nagyobb vágyam,mint hogy babával tudjam megajándékozni őt.De ha nem lehet,akkor is boldog vagyok.Csak még 1 szer ne éljük át ezt.Bízom benne,hogy még lehet babuskánk,hiszen mind a kettőnknek 2-2 szép egészséges gyereke van.Hála istennek,mi is egészségesek vagyunk.Reménykedem,de még kell sok idő,mire újra bele tudom élni magamat.Te vigyázz magadra.Sok sok sok sok szerencsét,pihengess ha van rá lehetőséged:Mikor mész újra dokihoz?
441. anyóka4 (válaszként erre: 439. - 1406e9c05a)
2008. aug. 6. 08:09

Szia! Engem az elején is nagyon megviselt volna. Talán annyival "könnyebb", hogy akkor még nem érzed a mozgását, nem veszel meg mindent neki. Fizikailag nem érzed óránként a jelenlétét. De úgy gondolom szörnyű érzés pár hetesen is elengedni, azt akit nagyon várunk.

Nálunk már készen volt a szobája, a gyerekeim nagyon várták! Állandóan azt figyelték, hogy mozog-e. A páromnak pedig az első (már nagyon régóta várt) gyereke lett volna. Őt is iszonyúan megviselte, hetekig sírt! Talán én úgy éltem túl, hogy muszály volt mellette állnom, mert különben összeroppant volna.

A szülés is iszonyú volt (18 óra), s tudtam, hogy nincs remény!

Most 16 hetes vagyok. Talán már túl vagyok a nagyon hányós időszakon. Az előzővel napi 30-szor hánytam, s rettentő nrosszul voltam végig! Most sokkal jobban vagyok, de így sem könnyű ennyi idősem babát várni. De persze ennyi bajom legyen nekem, s a picinek is a terhesség alatt.

Mit mondtak mikor lehet újra próbálkoznotok? Mire kell figyelned?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook